Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Uważaj gdzie parkujesz - zmiana przepisów odnośnie dróg wewnętrznych


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   zielona

zielona

    Sylwiosława

  • 150 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 17 września 2010 - 06:26

Nieważne że jest zakaz parkowania, pasy dla pieszych, trawniki, koperty dla straży, pogotowia i śmieciarek, miejsca dla niepełonsprawnych itp.


Bo to są inwalidzi umysłowi...

#22 OFFLINE   Tyczol

Tyczol

    Kluskowo-Pyzowy Fanatyk

  • 86 postów
  • Dołączył: 29-05-2008
  • Skąd: Gorzow Wlkp.

Napisany 21 września 2010 - 09:23

Poznac nowelizowane przepisy mialem okazje osobiscie wczoraj. Pod miejsce mojej pracy, (?!) gdzie nie ma zakazu, a miejsce jest w formie tarasu, i generalnie zawsze 3 samochody stoja, podjechala policja. Szczescie ze mi sie trafila policjantka, jak wlasnie wychodzilem, to jeszcze jakos kobitke urobilem, ale... nie macie okazji ze jest to forma latania dziury budzetowej? ona mowila ze maja nakaz odgorny lazic i rozdawac jak najwiecej mandatow :/
Kamil.
--------------------------------------------------------
Omega to wspaniale auto...

#23 OFFLINE   doncortino

doncortino
  • 3 592 postów
  • Dołączył: 13-09-2008
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 września 2010 - 09:37

Poznac nowelizowane przepisy mialem okazje osobiscie wczoraj. Pod miejsce mojej pracy, (?!) gdzie nie ma zakazu, a miejsce jest w formie tarasu, i generalnie zawsze 3 samochody stoja, podjechala policja. Szczescie ze mi sie trafila policjantka, jak wlasnie wychodzilem, to jeszcze jakos kobitke urobilem, ale... nie macie okazji ze jest to forma latania dziury budzetowej? ona mowila ze maja nakaz odgorny lazic i rozdawac jak najwiecej mandatow :/
Kamil.


nie ogarniam - jeśli nie było zakazu postoju, ani zakaz ten nie wynikał z innych przepisów to nie mieli podstawy nakładania mandatu, w sumie mogłeś ich pogonić.

#24 OFFLINE   Tyczol

Tyczol

    Kluskowo-Pyzowy Fanatyk

  • 86 postów
  • Dołączył: 29-05-2008
  • Skąd: Gorzow Wlkp.

Napisany 21 września 2010 - 10:00

Teraz sam to wiem, ale z drugiej strony wojwac z nimi to jak z wiatrakami. Nawet jesli, to nie mam gwarancji, ze ktos mojej blachy w ramach zemsty na odstrzal nie odda, ze jak mnie zatrzymaja do kontroli to mi za brak gasnicy (czy inna ********) dowod zabiora. A taki przypadek sam widzialem - mojego poprzedniego szefa nie lubilismy a jeden z nas... ;)
Kamil.
--------------------------------------------------------
Omega to wspaniale auto...

#25 OFFLINE   Boscorelli

Boscorelli

    Jest blacha musi być rdza

  • 464 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Bełchatów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 września 2010 - 10:46

Co innego gdy nie masz gdzie zaparkowac, a co innego jak masz wolne miejsca na parkingu a baran Ci tarasuje droge bo on musi sobie pod sama klatka stanac. Wtedy sie normalnie nóz w kieszeni otwiera.


Otóż to, bardzo dobry przepis i powiem tak, niech mi ktoś teraz zatarasuje przejazd, albo zablokuje, nie będę kręcił i się pocił, pierwszy zadzwonię, u mnie to samo, nie dość ze jest wolne miejsce to taki "patałach" stanie na chodniku, blokując przejazd i możliwość zaparkowania w tym pustym miejscu, ze względu na długie auto to czasami z 1o minut kręcę, bo wyjechać nie ma jak, a zimą to już w ogóle masakra była. Sam nigdy w życiu nie parkowałem na chodniku, bo wiem jak to utrudnia ruch, dla mnie żaden problem, auto postawić troszkę dalej ale w odpowiednim miejscu, ale nie wszyscy to rozumieją, teraz się wszystko zmieni :-P