Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Czego najbardziej obawiasz się na drodze?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
89 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czego najbardziej obawiasz się na drodze? (1 użytkowników głosowało)

Czego najbardziej obawiasz się na drodze?

  1. Pijanych kierowców (27 głosów [12.92%])

    Procent głosów: 12.92%

  2. Niewidocznych, nieostrożnych pieszych i rowerzystów (83 głosów [39.71%])

    Procent głosów: 39.71%

  3. Szalonych motocyklistów (3 głosów [1.44%])

    Procent głosów: 1.44%

  4. Nieoczekiwanych przeszkód (gołoledzi, rozlanego oleju, wielkich dziur itp.) (12 głosów [5.74%])

    Procent głosów: 5.74%

  5. Tego, że ktoś "z nieustalonych przyczyn zjedzie na przeciwległy pas ruchu" (64 głosów [30.62%])

    Procent głosów: 30.62%

  6. Fotoradarów i pułapek policyjnych (13 głosów [6.22%])

    Procent głosów: 6.22%

  7. Nadmiernej prędkości (1 głosów [0.48%])

    Procent głosów: 0.48%

  8. Niczego się nie boję (6 głosów [2.87%])

    Procent głosów: 2.87%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#81 OFFLINE   Tyczol

Tyczol

    Kluskowo-Pyzowy Fanatyk

  • 86 postów
  • Dołączył: 29-05-2008
  • Skąd: Gorzow Wlkp.

Napisany 29 stycznia 2011 - 10:11

Ja na tiry zawsze biore poprawke... szczegolnie jak maja wschodnie blachy. Co do innych niebezpieczenstw... prawdopodobienstwo nieprzewidzianego manewru jest odwrotnie proporcjonalne do wielkosci samochodu prowadzonego przez kobiete...
Kamil.
--------------------------------------------------------
Omega to wspaniale auto...

#82 OFFLINE   triko

triko
  • 40 postów
  • Dołączył: 03-08-2010
  • Skąd: sokołów podlaski

Napisany 27 marca 2011 - 10:19

moi rodzice zgineli przez pijanego i szalonego kierowce na 2 pasmowce na zakręcie przebił się przez bandę i wbił się im w samochód tuz nad deska rozdzielcza nie mieli szans :( teraz jak tylko widzę ze ktoś jedzie szlaczkiem czy idzie pod wpływem wsiada do auta to dzwonie na policje

#83 OFFLINE   kipek21

kipek21
  • 63 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Radomsko

Napisany 27 marca 2011 - 13:59

Mi wydaje się, że najbardziej trzeba zwracać uwage na pianych wariatów za kierownicą, i pieszych, szczególnie wieczorem czy w nocy. W pierwszym przypadku czubek może wbić się w przystanek pełen dzieci, albo wyjechać komuś na czołowe i oprócz siebie może zabic jeszcze kilka osób, a w drugim wszyscy wiemy jakie sa nasze drogi i pobocza, a niektórzy piesi wychodzą z założenia ze jak jego wieś to i jego droga. Ja ostatnio zebrałem jelenia na auto i całe szczęście, że nie był to człowiek bo raczej nie było by co z niego zbierać.

#84 OFFLINE   izunia1113

izunia1113

    MAŁA CZARNA :):):)

  • 90 postów
  • Dołączył: 25-06-2011
  • Skąd: Rzgów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 12 lipca 2011 - 14:15

Najgorsi są pijani piesi i rowerzyści jeszcze nocą. Tacy są nieobliczalni nie znasz dnia ani godziny gdy taki nawalony wariat wejdzie ci prosto pod koła:masakra: na to normalnie brak słów. Pijani kierowcy też są dobrzy wsiadają za kierownice wogóle nie licząc się z konsekwencjami:(.

#85 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 lipca 2011 - 14:27

Powiedzcie co to za paranoja jest z tymi pijakami. Jakaś epidemia, czy co :hmm:

#86 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 12 lipca 2011 - 14:32

Chyba Krzysiu masz racje mimo kar i powyzej 0,5 promila to juz przestepstwo , nadal sie nie boją ,,, kary są chyba za niskie ,,,????

#87 OFFLINE   pablovongreen

pablovongreen
  • 10 postów
  • Dołączył: 30-03-2011
  • Skąd: wejherowo

Napisany 12 lipca 2011 - 21:07

Ja najbardziej sie boję że wybiegnie mi jakieś małe dziecko pod koła

#88 OFFLINE   PeterYot

PeterYot
  • 2 postów
  • Dołączył: 12-07-2011

Napisany 12 lipca 2011 - 23:26

-Trzecia, właściwie nie wiem dlaczego, ale od zawsze boję się, że pęknie mi opona :p nigdy mnie, ani nikomu z moich znajomych to się nie przytrafiło, ale przy wyższych prędkościach czuje taką obawę.


Napompuj sobie kola azotem, a bedziesz się czuł bezpieczniej. Nie ma wtedy dużych różnicy ciśnień w oponach.

#89 OFFLINE   daniel669

daniel669
  • 14 postów
  • Dołączył: 02-03-2011
  • Skąd: Zawiercie/Chełm

Napisany 12 lipca 2011 - 23:37

Najbardziej boje się że przytrafi mi się jeszcze raz (tylko tym razem mniej szczęśliwie) sytuacja gdzie lecąc 100km/h budze się 50m przed tirem, będąc na jego pasie...
Po tym fakcie zaprzyjaźniłem się porządnie ze wszystkimi rodzajami energydrinków, wszystko przez to że jechałem pierwszy raz dłuższą traskę, i to w dodatku w nocy. Myśle że z mojej corsy nie było by co zbierać, ze mnie i z mojej pasażerki także.

I tak w kolejności czego się najbardziej boję to:
1. Siebie samego(z powodu j.w.)
2. Dużych dzikich zwierząt, dzik jeszcze raczej nie wpadnie przez szybe ale taka sarna czy jeleń już może, mój wujek tak zginął.
3. Wystrzału opony przy dużej prędkości, ojcu zdarzyło się 2 razy.
4. Pijaków na poboczu.
5. Ludzi ścinających mocno zakręty... kumplowi przydażyło się takie coś, było mokro nie było gdzie uciekać- efekt, dachowanie, samochód do kasacji, pasażerowie lekko ranni, sprawca pewnie się nawet nie zorientował i pojechał dalej.

Co tydzień robie 2x traske prawie 400km, praktycznie zawsze w nocy.

#90 OFFLINE   Iwona

Iwona
  • 128 postów
  • Dołączył: 19-04-2010
  • Skąd: WKZ/WZW

Napisany 14 lipca 2011 - 15:07

Dzisiaj możemy spodziewac sie wszystkiego,co mnie najbardziej drazni rowerzysci odwracajacy sie za siebie i wyjezdzajacy na srodek drogi,pieszczych idacych w nocy ktorych rzadko widac,no i zwierzat ktore powoduja duzo wypadkow.
:zocha: