Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

3city - cotygodniowe Spoty


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3458 odpowiedzi na ten temat

#3421 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 września 2016 - 08:52

ja tak jak wyżej :)



#3422 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 września 2016 - 19:48

Ktoś chętny na spota ?
Tylko pytanie GDZIE?

SEBA z racji szacunku do Twojej osoby chętnie się spotkam na spota z jednym wyjątkiem:nie przez Okp :F
Wali tutaj jak z murzyńskiej kuchni ,numer masz więc kaman bajbe :)

#3423 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 12 września 2016 - 20:32

Digi, jak coś Ci się nie podoba w OKP to nikt Cię tutaj na siłę nie trzyma.

 

Bez takich tekstów tutaj proszę



#3424 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 września 2016 - 21:05

Tomek , nie rozumiem Ciebie . Jeśli Ci się nie podoba na OKP to po się tu wciąż logujesz . Jak sam napisałeś " wali tu jak ....." Nikt nikogo na siłę nie trzyma, nie ma przymusu do logowania się .
Przypominam , w prawym górnym rogu jest przycisk " wyloguj się " jeśli się nie podoba .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#3425 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2016 - 06:59

Nikt mnie tu nie trzyma i nie zatrzymał.Po co tak spinacie 4 litery ?? I te wasze cenne wskazówki :masakra: Widać nadal podejscie..... Składka zapłacona ,więc mogę się logować kiedy mi się będzie to podobało,nawet jak będę Forumowiczem i nie wasza brocha,okej? Jak ma mi ktoren coś do powiedzenia zapraszam na rozmowe telefoniczną :mad: Tak jeździć to mozeta na kobyle ale nie po mnie . Amen

#3426 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 września 2016 - 09:26

Nikt mnie tu nie trzyma i nie zatrzymał.Po co tak spinacie 4 litery ?? I te wasze cenne wskazówki :masakra: Widać nadal podejscie..... Składka zapłacona ,więc mogę się logować kiedy mi się będzie to podobało,nawet jak będę Forumowiczem i nie wasza brocha,okej? Jak ma mi ktoren coś do powiedzenia zapraszam na rozmowe telefoniczną :mad: Tak jeździć to mozeta na kobyle ale nie po mnie . Amen

 

 

na razie to Ty jeździsz po OKP na fp facebookowych, dlatego już po tym poście tutaj ktory napisałeś do Sebka ja napisałem to co napisałem. Rzadko tak mówię, chyba pierwszy raz, ale jak Ci się tutaj tak bardzo nie podoba to przymusu nie ma. A najbardziej mnie drażni hejt na jakiś zewnętrznych forach czy fp.



#3427 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2016 - 12:02

Pokaż mi to palcem kolego .Chodzi ci o wpis o Zlocie ?A nie napisałem prawdy ?Dobrze że mocniej nie napisałem prawdy że za moje pieniądze Dino robi sobie Zlot.Wszyscy to ci powiedzą. Pozatym napisałem że to będzie Zlot a nie jakaś popierdólka.Czy mnie zaskoczysz?Jedna twoja ładna Omega i może do tego 3 kolejne (bez obrazy). Ja tego Klubu nie rozpierdzieliłem ponadto zaznaczam. Pozatym nie jest to Wasz profil jak to wspomniałeś nie raz ,bo na waszym FB nikt nawet niechce ubić muchy w kiblu,drogi kawalerze.Ja nie spinam 4 liter i moge ci to powiedzieć prosto w oczy .A te swoje chamskie pokazywanie palcem drzwi świadczy o inteligencji ,Panie Mądry. Ja bynajmniej nie wywalam ludzi z fb,tłumaczac że sprzątam Profil i takie tam.Kto z kim pojechał jak że szmatą? Zastanów się co piszesz i jak myslisz bo słabo to widzę. Jedyna opcja (delete) bo digi pisze jakieś bzdury. Jak dla mnie możesz napisać na fb ogłoszenie zapraszając na Zlot OKP i wierz mi że tego nie usunę bo zasady są podwieszone i zdania nie zmienię. No ale ,nie wygodne posty to już cała Polska wie .A zresztą.......szkoda mi prądy. Na razie kup se bazie

#3428 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 września 2016 - 12:06

o inteligencji to świadczy właśnie Twój post.

Dla mnie nie ma sprawy, jedź tam gdzie jest dużo omeg jeśli to one są dla Ciebie najważniejsze :) Wszystko w temacie



#3429 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2016 - 15:55

Adaś, olej to. Z trolami nie ma co rozmawiać. Przecież on nie ma własnego zdania, pisze tylko to co mu koleżanki z drugiego forum podszepną. Przecież miał być na Dino, miał być na zlocie, nawet na FB napisał że jedzie na zlot "elyty" a na liście go nie ma. Ciekawy przypadek kliniczny.



#3430 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2016 - 18:07

Adaś, olej to. Z trolami nie ma co rozmawiać. Przecież on nie ma własnego zdania, pisze tylko to co mu koleżanki z drugiego forum podszepną. Przecież miał być na Dino, miał być na zlocie, nawet na FB napisał że jedzie na zlot "elyty" a na liście go nie ma. Ciekawy przypadek kliniczny.

Sam jesteś przypadek i z przypadku.Tobie się nie będę tłumaczył madralo.
Wiecej piszesz jak myślisz a i tak gowno wiesz.Na Dino i na XX Zlocie miałem być i tego się nie wyprę do dzisiaj.
Jak masz do mnie jakiś problem to zapraszam na telefon.
Pozatym uważaj na słowa bo sam jesteś trolem!
Amen

#3431 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 września 2016 - 22:01

Czyli pojechałeś personalnie po mnie bez żadnych kontrargumentów. Czyli to czego się spodziewałem. O telefonie zapomnij, nie stać mnie na ciebie.

 

BTW. Szanowna administracjo, czy forum przewiduje PLONK-owanie? Chciałbym skorzystać.



#3432 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 14 września 2016 - 07:22

Proszę o spokój i nie bicie dalszej piany. Jeśli są jeszcze jakieś problemy to wyjaśnijcie je sobie na PW.

 

lord_craven możesz użytkownika dodać do listy ignorowanych w swoim profilu.



#3433 OFFLINE   sebek1

sebek1

    OMEGOS SEDANOS

  • 69 postów
  • Dołączył: 25-02-2012
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.0i 8v C20NE

Napisany 18 września 2016 - 09:46

nic się nie zmieniło dalej obrzucacie się błotem ehh :? 



#3434 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 18 września 2016 - 14:50

Przecież on nie ma własnego zdania, pisze tylko to co mu koleżanki z drugiego forum podszepną.

 


Szukasz zaczepki??? U nas na "drugim forum" nie ma szczucia!!!

Eeeeee zielone albo żółte. Czemu moja odpowiedź na tę szczeniacką zaczepkę zniknęła a ten post nie?? Udawajcie chociaż obiektywnych.


Edytowany przez slawko76, 18 września 2016 - 15:10.


#3435 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 18 września 2016 - 20:10

moj post te zniknal,nie wiem w sumie czemu,do nikogo nie pisalem :D



#3436 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 września 2016 - 08:41

zniknęła cała przepychanka po poście moderatora.



#3437 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2016 - 15:42

zniknęła cała przepychanka po poście moderatora.

Usunąłeś moja kulturalna odpowiedź w której było wyjaśnienie że to nie ja jego bez przyczyny wyzywam ,tylko że jak widać lord wyzwał mnie od trolli i psychicznych.
Dlatego właśnie Okp z takim ludzi nie pociągnie daleko.
Z jednego się tylko cieszę,że Kloss i Czesiek mają tutaj coś do powiedzenia .
Reszta mnie nie obchodzi bo jadą za moimi plecami że aż mi telefon się psuje i ku wyjaśnieniu żebym jeszcze raz nie usłyszał że Britisha wyzywam bo pojadę do tego co tak powiedział i będzie musiał mi to powiedzieć w oczy :mad:

Ponadto apropo mojej osoby to pod nazwą Omega Klub Polska nie raz wysłałem ludzi tutaj na forum aby poszukali informacji tym samym zapraszając ich na Forum Okp.Nie moja wina ze ludzie na wasz profil FB niechcą wchodzić.
Jak ktoś ma do mnie personalne problemy i bóle :pupa: powiedziałem że żyjemy w 21 wielku i mam telefon komórkowy tym samym uświadamiając "tempą dzide" że niechce robić wam tutaj szamba tylko wyjaśnić mogę to przez telefon .Nie dziwi mnie Adam że nadal usuwasz posty ,cała RP to wie i nie rób z siebie wielkiego Zarządce tylko zjedz Snickersa.Moim zdaniem lipa wyszła z tego połączenia z Dino (karty do Lidla już macie ?? )
Trzymam kciuki za Klosa i Czecha że zrobią tutaj fajne forum i będzie jak za dawnych lat.
Czas plewy oddzielić od żyta i będziemy wszyscy kwita.
Oto słowo digiegooooooo....
P.s
Marek jak coś to dzwoń ja nikomu pizdy za plecami nie obrabiam.

1,2,3 posta usuwasz Ty - taka wyliczanka dla Okp :p
Miłego Zlotu ,wspaniałej zabawy Wszystkim życzę.
Pozdrawiam

#3438 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 września 2016 - 15:58

Nie dziwi mnie Adam że nadal usuwasz posty ,cała RP to wie i nie rób z siebie wielkiego Zarządce tylko zjedz Snickersa.

 

a skąd masz info że to ja usunąłem? :o

 

Moim zdaniem lipa wyszła z tego połączenia z Dino (karty do Lidla już macie ?? ) Trzymam kciuki za Klosa i Czecha że zrobią tutaj fajne forum i będzie jak za dawnych lat.

 

sam sobie przeczysz... właśnie Marek i ja najbardziej chcieliśmy połączenia z Dino :) póki i oby jak najdłużej działamy wspólnie :)

 

a za tego posta powinieneś kolejne ostrzeżenie wyrobić.... w ciągu ostatniego miesiąca dwa razy Cię upominałem na pw, za trzecim razem dostałeś ostrzeżenie, teraz znowu sobie pogrywasz. Fajnie, że sprawia Ci to radość :p

 

 

i ostrzegam, że następne posty będę raportował do usunięcia. Moderator raz napisał, że ma być spokój i to powinno wystarczyć



#3439 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2016 - 16:23

Adam , Nie będę się z Tobą przepychał bo i tak na koniec powiesz ze robie syf na Okp inni dopiszą że się cieszą że jestem biernym użytkownikiem forum (oj jak dobrze) że tylko i zawsze robiłem syf więc po co ta szczeniacka przepychanka?Ty i tak powiesz ze to ja wyzwałem 1 lord_craven a nie on mnie pierwszy. Ja ci powiem to co ci powie 99% ludzi ze robicie co chcecie mając w d*pie ludzi i ich zdanie.Do mnie to dotarło jak bez żadnego głosowania Dino robi sobie Zlot na plecach Okp.Ja nie mówię że jestem przeciwnikiem Dino tylko że na połączenie ja się nie zgadzam a na Dino (osobny) chętnie chciałem pojechać co nawet wiesz ! No Jo,tylko potrafisz straszyć karami i nic więcej. To jest Forum przepraszam czy więzienie? I ty mi chcesz mówić o kulturze ?Proszę cię! Usuń usuń bo widzę że chyha cie to kręci i nie zwalaj na moderatorów a jeśli oni to robią to niech się podpisze -usunąłem +nick inaczej nie przekonasz mnie i powie ci to w oczy bo to jest prawda .

#3440 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2016 - 21:13

Seba , Dziękuję za fajnego spota ,oraz jak zwykle za konstruktywna rozmowę!! Dzięki i pozdrawiam :hug: