Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Cotygodniowe spoty w Łodzi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4129 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 czerwca 2010 - 01:06

Drodzy forumowicze z województwa łódzkiego!!

Rozmawiając dziś z szanownym kolegą Baanan83 doszliśmy do wniosku, że można by zacząć organizować nasze spociszony trochę częściej.

Mamy do zaoferowania Nocne/Późno wieczorne spoty we wszystkie środy lub czwartki. Fajnie byłoby spotkać się trochę częściej, przelecieć przez miasto i przy odpowiedniej (mokrej) pogodzie troszkę poszaleć. :peace:

Dzień tygodnia jest jak najbardziej do ustalenia (myślę, że od razu odpadają piątki i soboty, no chyba, ze chcemy spotykać się bez samochodów( :pije: )

Baanan ma propozycję łączenia naszych spociszonów z fanatykami innych marek. ;)

Wspólnie wymyśliliśmy, żeby dogodzić wszystkim (aby nikt nie poczuł się poszkodowany) można by spotykać się w 4 różnych miejscach-w każdym tygodniu w innym miejscu) np.

1. tydzień - Port Łódż
2. tydzień - Tesco Widzew
3. tydzień - np. Castorama na Sikorskiego
4. tydzień - gdzieś w pd-wsch. części łodzi. :)

Czekamy na Wasze sugestie i propozycje!! :)



 


#2 OFFLINE   baanan83

baanan83
  • 253 postów
  • Dołączył: 03-06-2008
  • Skąd: Pabianice

Napisany 07 czerwca 2010 - 01:16

Drodzy forumowicze z województwa łódzkiego!!

Rozmawiając dziś z szanownym kolegą Baanan83 doszliśmy do wniosku, że można by zacząć organizować nasze spociszony trochę częściej.

Mamy do zaoferowania Nocne/Późno wieczorne spoty we wszystkie środy lub czwartki. Fajnie byłoby spotkać się trochę częściej, przelecieć przez miasto i przy odpowiedniej (mokrej) pogodzie troszkę poszaleć. :peace:

Dzień tygodnia jest jak najbardziej do ustalenia (myślę, że od razu odpadają piątki i soboty, no chyba, ze chcemy spotykać się bez samochodów( :pije: )

Baanan ma propozycję łączenia naszych spociszonów z fanatykami innych marek. ;)

Wspólnie wymyśliliśmy, żeby dogodzić wszystkim (aby nikt nie poczuł się poszkodowany) można by spotykać się w 4 różnych miejscach-w każdym tygodniu w innym miejscu) np.

1. tydzień - Port Łódż
2. tydzień - Tesco Widzew
3. tydzień - np. Castorama na Sikorskiego
4. tydzień - gdzieś w pd-wsch. części łodzi. :)

Czekamy na Wasze sugestie i propozycje!! :)


Oczywiście spoty raz w miesiącu zostają i myślimy żeby właśnie te spoty były rezerwowane na jakieś dalsze wyjazdy typu: tama w jeziorsku czy sulejów itp. czyli nic sie nie zmienia !! wszystko jest po staremu.....
Ale dodatkowo dla chętnych którzy nie mają co robić :D:Djeszcze raz w tygodniu mini spoty i ewentualnie jakieś nocne przejazdy...... nie możemy być gorsi od fanatyków innych marek:D:D

#3 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 czerwca 2010 - 01:17

Aha i chcielibyśmy oznajmić, że zaczynamy już od tego tygodnia :D



 


#4 OFFLINE   cezar

cezar
  • 194 postów
  • Dołączył: 03-11-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0i 8v 20SE

Napisany 07 czerwca 2010 - 05:36

Ostatnio edytowane przez baanan83 ; Dzisiaj o 02:28


Czy wy macie problem z spaniem :szpital::p
Co do spota jak tylko ustalicie normalną godzinę a nie jakiś wczesny ŚWIT!!! to jak najbardziej
Omega 2.0 , Volvo XC 90 2.4 D5

#5 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 05:47

jakieś nocne przejazdy...... nie możemy być gorsi od fanatyków innych marek

Mamy do zaoferowania Nocne/Późno wieczorne spoty we wszystkie środy lub czwartki. Fajnie byłoby spotkać się trochę częściej, przelecieć przez miasto i przy odpowiedniej (mokrej) pogodzie troszkę poszaleć.


Podpowiem wam z doświadzczenia , takie propozycje padły już w pomorskim , spaliły na panewce .
Do wieczorno/nocnych przejazdów będzie ćiężko namowić kogoś , poza tym będziemy postrzegani bardziej jako "chuligani" niż jako "fanatycy" tego modelu

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#6 OFFLINE   arekc1975

arekc1975
  • 47 postów
  • Dołączył: 16-03-2010
  • Skąd: łódz

Napisany 07 czerwca 2010 - 07:40

a mnie sie ten pomysł podoba, trzeba sie spotkać i wtedy bedzie wiadomo jak to bedzie wyglądało. Ja jestem ZA.:)

#7 OFFLINE   baanan83

baanan83
  • 253 postów
  • Dołączył: 03-06-2008
  • Skąd: Pabianice

Napisany 07 czerwca 2010 - 08:24

Zawsze lepsze jakieś spotkane i gadanie o "***** marynie" niż siedzenie przed tv w domu i oglądanie "W11" albo "M jak miłość" :D:D !!

#8 OFFLINE   Ben ten

Ben ten
  • 397 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 09:14

Myślę że co nie których nie trzeba będzie namawiać na późną godzinę a ci co nie chcą to ich sprawa. Co do chuliganów to widzę że "omega klub" zawczasu boi się chyba o wizerunek siebie bo przecież auta mają nalepki klubowe i jak znajdą się "moherowe berety" to będą "gadać". Mam jakieś dziwne problemy z spotkaniem się z Wami ale taka godzina spotkania pozwoli mi na to. Przypomnę sobie stare dobre czasy, pierw "etz 250" a potem auta ojca a później już moje i ten zatarty silnik w kadecie i spalone sprzęgło w "faworitce" i punto które nie chciało się popsuć :oops:

#9 OFFLINE   eemeryt

eemeryt

    Rodowity

  • 80 postów
  • Dołączył: 17-08-2009
  • Skąd: Łódź

Napisany 07 czerwca 2010 - 10:49

myślę, że przy naszej frekwencji to chyba będzie raczej pusto, ale może połączyć nasze spoty ze spotami użytkowników innych Opli, Astra Vectra, Corsa. Ewentualnie za ich zgodą żemy dojeżdzać do nich.
A raz w miesiącu spotykać się jak do tej pory.
Rodowity

#10 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 11:40

Więc w czwartki nie proponuje dlatego że często robią "strett race" tjuningofurzastych i pełno miśków jest na mieście szczególnie na Widzewie a co do Środy to przy Selgrosie fani dwóch kółek się spotykają i tak jak w czwartki misiaki wyjeżdżają na miasto.
Z jednej strony czemu nie bo nie którzy mają szanse spotkać się jak Ben ten, a tak jak mi to nie na rękę. A co do dołączenia do innych Opli mnie się pomysł podoba.

#11 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 14:24

Czyli w tym tygodniu mialoby byc tu?

2. tydzień - Tesco Widzew


A jakis dzien i godzina?

#12 OFFLINE   Ben ten

Ben ten
  • 397 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 15:17

Ale że jutro ??:jump:

#13 OFFLINE   maciek22 zd-wola

maciek22 zd-wola
  • 131 postów
  • Dołączył: 30-04-2009
  • Skąd: Marzenin k/Łasku

Napisany 07 czerwca 2010 - 16:35

Pomysł dobry.. Tylko by wypadalo kupic V ke bo 2,0 to szalu nie zrobi:):dziura:

#14 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 17:44

Mnie też się ten pomysł podoba :D I jak najbardziej jestem za. Tylko faktycznie można wy wybrać taki dzień kiedy nie ma już jakich innych spotkań na mieście gdzie to "miśki" już na nich polują. Zobaczą kiedy inne klubowe naklejki i nas zaczną ganiać... A tak po cichu i spokojne będzie się można spotkać i pogadać.

#15 OFFLINE   Ben ten

Ben ten
  • 397 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 18:03

A ja myślałem że spotkać i pogadać to jakoś kiedy indziej, tak jak do tej pory robiliście a tutaj, w tym nowym pomyśle to raczej pojeździć po mieście. Chyba to "... autor miał na myśli ... " :rolleyes:
"fnd" mówił o aktualnym tygodniu więc może jutro. Co do policji to przecież nie będzie tyle aut żeby zwrócić na siebie od razu uwagę, te cztery czy pięć omeg to niby co ma spowodować bo na więcej nie liczę.

#16 OFFLINE   maciek22 zd-wola

maciek22 zd-wola
  • 131 postów
  • Dołączył: 30-04-2009
  • Skąd: Marzenin k/Łasku

Napisany 07 czerwca 2010 - 19:10

o ktorej bedzie zbiorka i prosze o dokladna lokalizacje???

#17 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 07 czerwca 2010 - 19:32

Pomysł dobry.. Tylko by wypadalo kupic V ke bo 2,0 to szalu nie zrobi:):dziura:


nie wazne czym jezdzisz ale jak jezdzisz...
chodzbym mial 2,0 w dieslu niepowstydzil bym sie...
a skoro ci 2,0 przeszkadza czemu taki kupiles?...

poczytaj sobie co ludzie robia z 2,0 silnikiem V-ki wymiekaja niektore a szczegolnie ich kierowcy...

#18 OFFLINE   elpaczo

elpaczo
  • 1 postów
  • Dołączył: 18-04-2010

Napisany 07 czerwca 2010 - 20:11

Ja też jestem za, ale podajcie prosze jakąś godzinę, trzeba też brać pod uwagę, że wstajemy rano do pracy, a na 30 min. to nie bardzo jest chęć jechać, więc może 20-21?

#19 OFFLINE   Ben ten

Ben ten
  • 397 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2010 - 21:18

Autor tematu nie odzywa się to może zapytam kto mógłby i chciałby JUTRO ??

#20 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 czerwca 2010 - 21:32

Cieszę się, że pomysł się Wam spodobał :)

Dzień i godzina jest nadal do ustalenia. Może faktycznie wtorki byłyby dobrym rozwiązaniem, chociaż pewnie wtedy będziemy jednymi z nielicznych grup na mieście i nie bardzo będzie z kim się spotkać :p

Czyli w tym tygodniu mialoby byc tu?
Cytat:
Napisał fnd Zobacz post
2. tydzień - Tesco Widzew


tak wypada, więc niech już tak będzie ;)

Pomysł dobry.. Tylko by wypadalo kupic V ke bo 2,0 to szalu nie zrobi


Laka spalisz i wystarczy :D przecież nikt tu nie mówi o jakichś mega nielegalnych unlegal night street racerach :D Postoimy troszkę, pogadamy, a jak ktoś będzie chciał to przejedziemy się jeszcze po mieście. Można troszkę zaszaleć, ale wszystko z głową i umiarem. ;)

A tak po cichu i spokojne będzie się można spotkać i pogadać.

A ja myślałem że spotkać i pogadać to jakoś kiedy indziej, tak jak do tej pory robiliście a tutaj, w tym nowym pomyśle to raczej pojeździć po mieście.


Myśleliśmy raczej, żeby połączyć te 2 sprawy. Postać z pół godzinki, poczekac na ewentualnych spóźnialskich i dopiero gdzieś się przejechać (spotkać się z innymi klubami/sympatykami innych marek) albo pojeździć na własną rękę ;)

więc może 20-21?


Myśleliśmy raczej o godz. 22. Ja do 21.30 pracuje więc wcześniej nie dam rady. Wiele osób siedzi na forum do późnych godzin więc fajniej by było spotkać się w realu na te 2-3 godzinki. ;)