Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wiosenny zlot może tutaj??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
40 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 czerwca 2010 - 21:27

Panowie spokojnie, trwają ustalenia z lotniskiem w Kamieniu Śląskim pod Opolem. Będę tam z kolegami z opolskiego w pierwszy weekend lipca więc po tym terminie podam więcej szczegółów oraz jakieś fotki. Jeśli się uda wszystko załatwić to noclegi pewnie będą w Turawie (39km od lotniska).
Druga opcja to lotnisko Stara Kopernia koło Żagania. Tam noclegi są dogadane, ale jest problem z lotniskiem. Jeśli Opole nie wypali to będziemy drążyć ten temat i może się uda.

Do zlotu wiosennego jeszcze prawie rok więc póki co nie ma się o co kłócić;)

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#22 OFFLINE   smadapmega

smadapmega
  • 776 postów
  • Dołączył: 13-06-2009
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 16 czerwca 2010 - 21:35

A ja napiszę coś od siebie ;) Może warto byłoby organizowac zloty w różnych regionach Polski, jeżeli było na południu to teraz na pólnocy, jeżeli było na zachodzie to potem na wschodzie :) Co do kwestii odległości zgadzam sie ze jechać na zlot w kolumnie 200km :jump: jest większą frajdą jak mieć zlot pod nosem :)

#23 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 16 czerwca 2010 - 21:39

Do zlotu wiosennego jeszcze prawie rok więc póki co nie ma się o co kłócić


Na moje to wszystko jest dzieciniada. Są dwa zloty i powinny być w jednym miejscu. Np. wiosenny na Pomorzu a jesienny na południu kraju. A nie takie skakanie raz tu raz tam po co to wszystko.

Cita dobrze napisał, że jadąc na zlot fajnie się "lansujemy" i ludziska oglądają się za nami jak jedzie parę aut w grupie z flagami i oklejone nickami.

Jeszcze trochę to nikt nie będzie nigdzie jeździł.

Na pomorzu co roku w Lipcu jest największy zlot motorów w Polanowie i nikt nie narzeka, że daleko czy coś nie tak bodajże teraz będzie XII i ludziska czekają cały rok żeby się tu pojawić a impreza jesst przednia, ludzie się znają, bawią się super i żaden nie nażeka, że musi jechać 100 km czy też 1500 km

Jak dla mnie to ja mogę jechać do Opola, czy też Kamiennej Góry i do Przemyśla. I myślę, że przyjmiecie mnie tam miło, bo przywiozę wam jod z Bałtyku

#24 OFFLINE   konradbiker

konradbiker

    Czesci Omega i e39

  • 524 postów
  • Dołączył: 24-05-2009
  • Skąd: Bialystok
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 czerwca 2010 - 22:06

Z jednej strony fajnie jak zloty bedą w różnych czesciach Polskich bo i to zawsze ciekawiej niż jezdzić ciągle w te samo miejsce i raz ludzie z jednej czesci Polski mają bliżej a raz z drugiej.
A z drugiej strony tak jak napisał bzyku_2002 są 2 zloty w tych samych miejscach i ludzie z danego regionu bedą nas pamietać, a jak zejdzie sie troche miejscowego ludu to wiadomo im wiecej osób tym lepsza zabawa. Nigdy nie byłem jeszcze na ogólnopolskim zlocie wiec jezeli zle mówie to prosze mnie poprawic ale najlepiej by było robic zloty w widocznych miejscach zeby jak najwiecej ludzi nas zobaczyło :)

#25 OFFLINE   Adi

Adi

    dostępny tylko na receptę

  • 223 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Trzcianka/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 czerwca 2010 - 07:14

jutro zaczyna się tam zlot fkp-http://www.fiestaklubpolska.pl/forum/viewforum.php?f=131

#26 OFFLINE   kichu

kichu
  • 124 postów
  • Dołączył: 13-04-2010
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 17 czerwca 2010 - 08:32

nooo pięknie. w końcu jakaś dyskusja. o to chodziło, bo większość czekała, żeby im dać gotowca pod nosek i jeszcze zaprosić. ludziska to przecież wy znacie swoją okolicę i wiecie co gdzie się dzieje więc to od was zależy gdzie można taką imprezę zrobić. ja coś tam usłyszałem, pojechałem i wiem wszystko a teraz wasza kolej. ja z chęcią pojadę w kolumnie nawet do :ziele:Amsterdamu :ziele:

słuchajcie. w tą sobotę w Debrznie (linki z dojazdem w tym poście poniżej) jest organizowany rajd, treningi i takie tam. będzie grill, browar i nie wiem co jeszcze. WSTĘP ZA DARMO DLA KIBICÓW. kto ma blisko i chce zobaczyć na własne oczy jak to wygląda to przyjeżdżajcie. badania techniczne zaczynają się od 8:00 a pierwsze jazdy pewno koło 9:30 i tak do 20:00 ja nie porozbijają wszystkich aut. szukajcie mnie koło jedzenia

#27 OFFLINE   Adi

Adi

    dostępny tylko na receptę

  • 223 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Trzcianka/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 czerwca 2010 - 10:05

słuchajcie. w tą sobotę w Debrznie (linki z dojazdem w tym poście poniżej) jest organizowany rajd, treningi i takie tam. będzie grill, browar i nie wiem co jeszcze. WSTĘP ZA DARMO DLA KIBICÓW. kto ma blisko i chce zobaczyć na własne oczy jak to wygląda to przyjeżdżajcie. badania techniczne zaczynają się od 8:00 a pierwsze jazdy pewno koło 9:30 i tak do 20:00 ja nie porozbijają wszystkich aut. szukajcie mnie koło jedzenia


gdzie to wyczytałeś?

#28 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 czerwca 2010 - 10:30

Nieźle pojechali z cenami na fkp, nie dość że opłata zlotowa i jeszscze opłata za udział w konkurencjach
wszystko od osoby przyukładowo klubowicz 95+60=155 OZ i konkurencje
a gdzie reszta?

#29 OFFLINE   kichu

kichu
  • 124 postów
  • Dołączył: 13-04-2010
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 17 czerwca 2010 - 10:33

gdzie to wyczytałeś?


rozmawiałem z managerem telefonicznie. ja będę na pewno.

#30 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 czerwca 2010 - 10:39

sie tak nie podniecajcie z tym menadzerem Jakubem

#31 OFFLINE   kichu

kichu
  • 124 postów
  • Dołączył: 13-04-2010
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 17 czerwca 2010 - 16:26

michałem jest ich tam kilku. każdy zajmuje się czym innym.

#32 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 czerwca 2010 - 20:54

Nieźle pojechali z cenami na fkp, nie dość że opłata zlotowa i jeszscze opłata za udział w konkurencjach
wszystko od osoby przyukładowo klubowicz 95+60=155 OZ i konkurencje
a gdzie reszta?


No, a najlepsze, że OZ jest od osoby a nie od auta, normalnie masakra:(

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#33 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 czerwca 2010 - 21:22

Wszystko fajnie, ale szukając miejsca na zlot w swojej okolicy pomyślcie też o tym, że ktoś to musi zorganizować. Zarząd nie dostaje kasy na paliwo z konta klubowego na podróżowanie po kraju w celu załatwienia wszystkich spraw związanych ze zlotem. Dokładamy do tego interesu ze swoich. Pół biedy jak jest to w moim przypadku Czaplinek czy Ślesin. Nie mam daleko, leje LPG i jadę.

 


#34 OFFLINE   kichu

kichu
  • 124 postów
  • Dołączył: 13-04-2010
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 18 czerwca 2010 - 05:30

to ja mam propozycję.
ustalcie konkretne wytyczne, wedle których chętni maja przygotować informacje o lotnisku - czyli co was najbardziej interesuje.
jeżeli podejmiecie decyzję, które lotnisko itd... to możecie upoważnić daną osobę, która przygotowała info o miejscu, aby zgodnie z waszymi wytycznymi dopełniła wszelkich formalności albo przyjeżdżacie do takiego delikwenta i on was zawozi na miejsce, żeby nie trzeba było błądzić i sami dopinacie formalności na miejscu.

ale nie musicie objeżdżać kilku nowych miejscówek sami, żeby coś wybrać tylko na podstawie fotek, linków i relacji danej osoby podejmujecie decyzję gdzie jechać i podpisać umowę. prosty i skuteczny sposób a wybieracie tylko te opcje co wyczerpują informację na temat danego miejsca więc i osoba przygotowująca będzie się musiała postarać żeby sobie obciachu nie narobić bo inaczej :kat:

#35 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 czerwca 2010 - 11:47

Ale z tego co się orientuję to właśnie dokładnie tak jest jak piszesz. Nasz prezes Egon napisał jakie informacje są niezbędne. I zawsze jest tak, że to osoba z danego regionu dopina wszystko na ostatni guzik i jak by co to jest kogo:stary::guns::boks: więc się nie ma o co martwic na zapas. Jeśli moja lub Twoja propozycja zostanie wybrana to i tak wszystko spadnie na nas;)

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#36 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 18 czerwca 2010 - 12:56

Mnie tam się wydaje że kto ma być to i tak będzie na zlocie czy będzie miał 600 km czy pod nosem. Dla mnie jak Cita napisał sama wyprawa jest już podniecająca i podróż. Jak będę miał do 150 km to jak bym na spota jechał :) . Ważne żeby miejscówki były fajne a jak będą inne co roku to też fajnie zawsze nowe miejsce do zwiedzania i zobaczenia.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#37 OFFLINE   kichu

kichu
  • 124 postów
  • Dołączył: 13-04-2010
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 20 czerwca 2010 - 12:11

żałujcie, że nie byliście dzisiaj w debrznie. było fajnie... było bardzo fajnie. jutro napiszę więcej i wstawię fotki i filmiki

tylko jedno wstawię tak dla zachęty i żebyście mi zazdrościli:bigok:

Dodany obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a więc tak:
zabawa była przednia od samego rana. w sumie cztery imprezy na jednym obiekcie i nikt nikomu nie wchodził w paradę. to daje wyobrażenie o potencjale tego miejsca.
był zlocik fiest:

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

był też rajd:

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

i oczywiście były dwa autka typowo rajdowe:

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

i drugie autko

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek


były jeszcze samoloty ale zapomniałem zrobić fotki.

na imprezce nie obyło się też bez "dzwonów". Jeden maluszek zaliczył daszek, inny z rozpędu wjechał do lasu a sam Kuchar też chciał przestawić snopek słomy (400kg)

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

ale jak widać taśma ZAWSZE lepiej naprawia blachy niż dobry lakiernik :laugh:



a jako uzupełnienie info o miejscu to wrzucę jeszcze parę fotek do tego co już pisałem:

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek


jak ktoś może będzie zainteresowany filmikami albo innymi zdjęciami to mogę wysłać na maila.

tak wygląda w kilku słowach i kilku fotkach relacja z imprez w jednym dniu z Rallylandu - miejscu, gdzie możemy mieć zlot za całkiem przyzwoite pieniądze.


#38 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 20 czerwca 2010 - 14:09

gdzie możemy mieć za całkiem przyzwoite pieniądze.

??????
napewno dobrze się zastanowiłeś nad tym co napisałeś??

#39 OFFLINE   kichu

kichu
  • 124 postów
  • Dołączył: 13-04-2010
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 20 czerwca 2010 - 19:37

??????
napewno dobrze się zastanowiłeś nad tym co napisałeś??


wydaje mi się, że tak. a dokładnie o co chodzi??


z chęcią bym się przyłączył do spotu ale 26.06.2010 mam 10'tą rocznicę ślubu

#40 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 czerwca 2010 - 11:14

wydaje mi się, że tak. a dokładnie o co chodzi

Pewnie o podliczenie wszystkich kosztów.