Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pytanie za 100 punktów!!!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
56 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 marca 2007 - 20:11

Różnie. 50%-70%.

Czyli nie jest tak źle u nas.

Część też rezygnowała w trakcie trwania listy.

To zrozumiałe. Ja już po wpłacie, przez chwilę miałem sytuację która groziła wycofaniem pieniędzy.

#22 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 28 marca 2007 - 08:03

Daje to ok. 30% frekwencję na zlocie. Jak na tak młody klub nie jest źle.

I jeszcze pytanie do ludzi z VU, VKP. Jak tam przejawiał się ww. stosunek chętnych do obecnych?
Specjalnie daję porównanie do tak dużych klubów.


...w VU zbieraliśmy pieniądze od razu po wybraniu ośrodka....potrzebna była zaliczka na poczet pensjonatu i ludzie sami się pchali aby płacić i mieć pewne miejsce...:p
...gdy jednak zbliżał się termin zlotu część (około 5% osób) rezygnowało z różnych powodów...
...hmm...myślę że to jednak mała frekwencja...jeśli jednak stanie się to co się stanie to i ja zagoszcze na zlocie :)

#23 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 marca 2007 - 08:29

Koledzy - ja rozumiem, ze różnie z czasem bywa - ale jesli ktos wie, ze rezygnuje, a wpisał sie na liste - to niech ją poprostu zaktualizuje i zdejmie sie z listy. Chyba logicvzne jest, ze jak ktoś rezygnuje to powinien sie z niej usunąć.

Co do tych osob, co są na liście ale nie będą nocowac - jasna sprawa - tak może być.

#24 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 28 marca 2007 - 09:46

Co do tych osob, co są na liście ale nie będą nocowac - jasna sprawa - tak może być.


niech zaznaczą na liście poprosu "bez noclegu"
i po sprawie, chyba proste :?:

#25 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 marca 2007 - 11:25

przepraszam, że tak do ostatniej chwili nie zabrałem głosu, ale dopiero wczoraj wieczorem potwierdziłem na 100% datę komunii mojego chrześniaka.
Więc dziś robię przelew za 2 noclegi dla 2 osób.


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#26 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 marca 2007 - 12:00

no a już sie bałem, ze nie będzie głownego psuja

#27 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 marca 2007 - 21:49

Trzeba bylo juz dawno napisac ze nalezy sie wypisywac z listy jezeli sie rezygnuje to inaczej by ona wygladala.I wiadomo by bylo chociaz w przyblizeniu ile ekip przyjedzie.Pocieszajace jest to ze chociaz kilka osob ma odwage sie przyznac ze sie pospieszylo z wpisem na liste.Chociaz z drugiej strony patrzac, po grzyba sie wpisywali nie bedac pewnym ze beda mogli przyjechac?Spowodowali niepotrzebne zamieszanie.W tej chwili mamy okolo 20 aut z okolo 70 ktore zapowiedzialy swoje przybycie.Jak dla mnie to dziecinada.Rozumiem kilka procent ktorym COS wypadlo lub z innych przyczyn losowych nie beda mogly przyjechac na zlot, ale az tyle?
Drodzy posiadacze Omeg, zastanowcie sie co piszecie i do czego w jakims stopniu sie zobowiazujecie.Omega nie jest autem dla gowniarzy ktorzy pisza sprayem po scianach.To auto dla ludzi powaznych i bioracych odpowiedzialnosc za swoje slowa.
To tyle co chcialem od jakiegos czasu napisac.Urazonych przepraszam.Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam.Wszystkim pozostalym stawiam piwo na zlocie.AMEN.

 


#28 OFFLINE   szarybartek

szarybartek
  • 116 postów
  • Dołączył: 05-02-2007
  • Skąd: Zdziechowa k/Gniezna

Napisany 28 marca 2007 - 21:57

no a już sie bałem, ze nie będzie głownego psuja


Młodzież też chce poznać WŁADZE
#101

#29 OFFLINE   droset

droset
  • 697 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 marca 2007 - 22:02

Ja się nie obrażam ale uważam że takie słowa

Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam.


jeednak nie są ok.

#30 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 marca 2007 - 22:04

Wszystkim pozostalym stawiam piwo na zlocie.AMEN.


Ja zamawiam Lecha Pilsa :piwo:


Omega nie jest autem dla gowniarzy


Siem z tem zgadzam, GENAS popieram twe słowa :metal:

#31 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 28 marca 2007 - 22:12

Trzeba bylo juz dawno napisac ze nalezy sie wypisywac z listy jezeli sie rezygnuje to inaczej by ona wygladala.I wiadomo by bylo chociaz w przyblizeniu ile ekip przyjedzie.Pocieszajace jest to ze chociaz kilka osob ma odwage sie przyznac ze sie pospieszylo z wpisem na liste.Chociaz z drugiej strony patrzac, po grzyba sie wpisywali nie bedac pewnym ze beda mogli przyjechac?Spowodowali niepotrzebne zamieszanie.W tej chwili mamy okolo 20 aut z okolo 70 ktore zapowiedzialy swoje przybycie.Jak dla mnie to dziecinada.Rozumiem kilka procent ktorym COS wypadlo lub z innych przyczyn losowych nie beda mogly przyjechac na zlot, ale az tyle?
Drodzy posiadacze Omeg, zastanowcie sie co piszecie i do czego w jakims stopniu sie zobowiazujecie.Omega nie jest autem dla gowniarzy ktorzy pisza sprayem po scianach.To auto dla ludzi powaznych i bioracych odpowiedzialnosc za swoje slowa.
To tyle co chcialem od jakiegos czasu napisac.Urazonych przepraszam.Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam.Wszystkim pozostalym stawiam piwo na zlocie.AMEN.



no to wez pare krat na zlot :piwo:




 


#32 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 28 marca 2007 - 22:28

Ja się nie obrażam ale uważam że takie słowa

genas napisał/a:
Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam.

jeednak nie są ok.


nie są OKi nie będą... :evil:

zapisałem się.... wpłaciłem...

to że kotoś nie może jechać bądź się rozmyślił lub wręcz nie chce to jest jego sprawa...

to że ktoś się na kogoś może obrazić za tak ostre słowa.... :looz: to również jest jego sprawa... :looz:

Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam


natomiast takie słowa moga jedynie świadczyć ze wypowiadajacy je nie powinien jeżdzic omegą...

Omega nie jest autem dla gowniarzy ktorzy pisza sprayem po scianach


wświetle tych słów chociaż nie napisanych sprajem... :looz:

#33 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 marca 2007 - 23:01

Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam

natomiast takie słowa moga jedynie świadczyć ze wypowiadajacy je nie powinien jeżdzic omegą...

Trafne stwierdzenie GISKARD, pewną dozą kultury każdy powinien się wykazać :cool:

Genas nie wiesz jak to na początku różnych akcji jest? Tak zwany "słomiany zapal" wszyscy się zapisują, a potem zostają tylko TWARDZIELE :mrgreen: . Wypadki chodzą po ludziach, u tych 50 osób musiał wystąpić poważny problem, nie do przeskoczenia, w dniu zlotu i nie maja obowiązku się z tego tłumaczyć. Ja tez nie wiedziałem czy pojadę, ale na całe szczęście będę - niestety sam przyjadę.

 


#34 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 28 marca 2007 - 23:07

Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam

natomiast takie słowa moga jedynie świadczyć ze wypowiadajacy je nie powinien jeżdzic omegą...

Trafne stwierdzenie GISKARD, pewną dozą kultury każdy powinien się wykazać :cool:

Genas nie wiesz jak to na początku różnych akcji jest? Tak zwany "słomiany zapal" wszyscy się zapisują, a potem zostają tylko TWARDZIELE :mrgreen: . Wypadki chodzą po ludziach, u tych 50 osób musiał wystąpić poważny problem, nie do przeskoczenia, w dniu zlotu i nie maja obowiązku się z tego tłumaczyć. Ja tez nie wiedziałem czy pojadę, ale na całe szczęście będę - niestety sam przyjadę.



dokladnie. To osobista sprawa kazdego czy jedzie czy nie ale wypadalo by chociaz napisac na liscie - rezygnuje i tyle. nikt nie wymaga podawania przyczyn




 


#35 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 29 marca 2007 - 06:36

To tyle co chcialem od jakiegos czasu napisac.Urazonych przepraszam.Tych ktorzy sie na mnie obraza mam w [.....] i nie pozdrawiam.Wszystkim pozostalym stawiam piwo na zlocie.AMEN.


to jest normalne w naszym kraju jak ktoś powie prawdę to uważa się go za jakiegoś zwyrodnialca , natomiast jak ktoś ściemnia to jest normalne :sad:
przecież GENAS przeprosił na koniec, wypowiedzieć sie może,
natomiast w nawiasie to każdy może sobie dopowiedzieć co mu przyjdzie do głowy także nie potrzebna dyskusja , idzie w złym kierunku.

#36 OFFLINE   droset

droset
  • 697 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 marca 2007 - 07:12

natomiast jak ktoś ściemnia to jest normalne


natomiast w nawiasie to każdy może sobie dopowiedzieć co mu przyjdzie do głowy


egon20041, to chyba właśnie lekka ściema? Chcesz powiedzieć że ktoś może sobie dopowiedzieć: mam w [nosku]? :wink:

Choć zgadzam się z Genasem to myślę że można to przekazać w innej formie.
Przepraszam za mojego poprzedniego posta w tym temacie bo zdaje się, że to od niego zaczęła się ta faktycznie niepotrzebna dyskusja.

Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątków :grin:

#37 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 29 marca 2007 - 07:31

egon20041, to chyba właśnie lekka ściema? Chcesz powiedzieć że ktoś może sobie dopowiedzieć: mam w [nosku]?

widzisz ,akurat nie chodziło mi o to tylko :

dokladnie. To osobista sprawa kazdego czy jedzie czy nie ale wypadalo by chociaz napisac na liscie - rezygnuje i tyle. nikt nie wymaga podawania przyczyn

i tak się robi niepotrzebny tasiemiec
proponuje zamknąć ten temat.

#38 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 marca 2007 - 07:35

Genas nie wiesz jak to na początku różnych akcji jest? Tak zwany "słomiany zapal" wszyscy się zapisują, a potem zostają tylko TWARDZIELE :mrgreen: . Wypadki chodzą po ludziach, u tych 50 osób musiał wystąpić poważny problem, nie do przeskoczenia, w dniu zlotu i nie maja obowiązku się z tego tłumaczyć.


Guzik.
Nikt nie mówi, ze trzeba sie tłumaczyc.
Niektórzy mówią tu o tym, ze trzeba zachować minimum kultury ... ale zapominacie, ze jak ktoś sie z kims na coś mawia i w pewnym momencie coś mu wypadło, nie moze, rozmyslił sie - obojętnie - to daje znać "stary, dzis nie moge, do zobaczenia następnym razem".

Ani to tłumaczenie, ani nic - wystarczy powiadomić
Tu mamy doczynienia z syuacją, ze ktoś mi coś deklaruje, ja załatwiam rezerwacje na kilka miesiecy przed, załatwiam, ze nie musze wpłącac kasy do ostatniej chwili, gadam o zniżkach i innych takich róznych sprawach. Z forum od samego początku dochodziły słuchy ze przy tulu osobach mam załawtić zniżki, inaczej mogą sie wypałować, bo dużo osrodków jest, dostałem mase wiadomości z pytaniami czy aby napewno mam rezerwacje, bo już mało czasu itd ... i co ?
I nikt (prawie) sie nawet nie wysilił na to, zeby napisac "sorki, nie bede mógł byc" ... albo choćby usunąć sie z listy....

Wiec drodzy koledzy - żeby mówić o kulturze trzeba mieć troszke szersze horyzonty. Bo kultura koledzy, to nie tylko słowo, wulgaryzm czy epitet-to także obycie. I jak ktoś powie 'ch*j' to nie koniecznie jest to związane z brakiem kultury jako takiej, bo wszytso zależy od kontekstu. Zaś jak ktoś olewa drugiego człowieka ... to już kontekst ma mniejsze znaczenie.
I nie ważne jest tu, czy to przez fizyczny kotakt, czy via net. Wyobraźcie sobie, ze ja istnieje i ja załatwiam z włąscicielką osrodek ... i ja swiece oczami przez to, ze ludzie sie tu martwili czy miejsc w osrodku strarczy i mialem rezerowac cały. Ciekawe kto by za to teraz zapłacil. Moze mam sprzedać omege, zeby mi na to starczyło?
To, ze trace siano na to, zeby osobiście tam pojechac i obadać teran .. to już tez jest tylko moja prywatna sprawa ...

Z mojej strony to wszystko. Jak ktoś jeszcze chce coś mówić o kulturze to niech sie zastanowi co w chodzi w zakres tzw. kulturalnego zachowania i kto ma jakie prawo do tego aby oceniac kogoś, kto użył 'brzydkiego' słowa.


Miałem temat zamnąć, bo z założenia nie miał służyć jako dyskusja, a jako przypomnienie dla tych, co zapomnieli, a nie niezapłacili z premedytacją. Jednakże, zeby nie bylo, ze znów moderzy ograniczają mozliwości wypowiadania sie - piszcie,m dyskutujcie, kłućcie sie.
W koncu co to za problem, czy kto zapłacił, czy nie, czy jest na liście, czy nie - w koncu i tak Cita będzie musiał gadać z włąscicielem ośrodka...

#39 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 marca 2007 - 07:43

Masz racje, o tym nie myślałem. Jako osoba wszystko załatwiająca masz prawo być wkurzonym na innych. Ale nie Ty to pisałeś, a takie rzeczy robi się PW, nie na forum publicznym.

PS. Doszła kasa?

 


#40 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 marca 2007 - 07:56

Masz racje, o tym nie myślałem. Jako osoba wszystko załatwiająca masz prawo być wkurzonym na innych. Ale nie Ty to pisałeś, a takie rzeczy robi się PW, nie na forum publicznym.

PS. Doszła kasa?


I bardzo często włąsnie jest tak, ze ktoś nie zna sytuacji a jednak ocenia. Genas akurat to facet, którego znam, z którym rozmawiałem osobiście i między innymi rozmawialiśmy o zlocie. Jako jeden z pierwszych miał jasność sytuacji.

Jesli kasa doszła to GAWOR napisze w odpowiednim wątku.