Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak przenieść nagrane filmy z dekodera na PC


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
30 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lutego 2011 - 22:35

Roznie to bywa ja bym na twoim miejscu posprawdzal kila programow,
polecam ta strone a w szczegolnosci forum:
www.doom9.org

Znam i to od dosc dawna, jak cos potrzebuje to w pierwszej kolejnosci sprawdzam na forum.doom9.org.

EDIT:
nawet fajna ta gierka co masz w sygnaturce, tylko te grzyby :(

ale bez grzybow da sie grac, tylko dla mnie zdecydowanie za duzo czasu trzeba spedzac w jedyn dniu, ale jakos leci

EDIT2:
Zapomnialem zapytac jaki masz dekoder, i jak sie sprawuje bo mysle nad nowym nabytkiem.

Dopiero od niedawna zainteresowalem sie DVB-S i po kilku dniach szukania dobrego dekodera padlo na Golden Media Uni-Box 9080 2CR2CI HD PVR. Calkiem fany w wersjach z glowicami DVB-S+DVB-T lub DVB-S+DVB-C, IMHO dobry support ale dopoki nie poprawia problemow z DD nie polece nikomu (maja nowy firmware do tego dekodera godowy tylko jeszcze testuja wiec za kilka dni pewnie bedzie to najlepszy dekoder w cenie ponizej 500pln), a wszystko opoznia sie przez nowosci w TNK HD.

 


#22 OFFLINE   LongLife

LongLife
  • 39 postów
  • Dołączył: 23-03-2010
  • Skąd: Skwierzyna Lubuskie & Viborg Dania

Napisany 18 lutego 2011 - 22:53

nie chce mi sie szukac a jestes on line obsluguje ten dekoder softcamy np cccam ?, ma wyjscie LAN?

#23 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lutego 2011 - 00:09

nie chce mi sie szukac a jestes on line obsluguje ten dekoder softcamy np cccam ?, ma wyjscie LAN?

na org. sofcie wyjscie ethernet do aktualizacji oprogramowani i/lub list kanałów, nie wiem jak z cccam

 


#24 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lutego 2011 - 11:44

jak już kotlet odkopany to i ja się podepnę.. mam pliki DRV.. tworzą się na dysku podczas nagrywania.. nie sądzę, żeby były jakoś szyfrowane, bo to edukacyjny tuner, więc raczej dostęp spoko, ale jak to odtworzyć na kompie?

#25 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 lutego 2011 - 13:46

ten program sprawdzałeś czy da rade??
http://www.deskshare...-converter.aspx

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#26 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 24 lutego 2011 - 13:59

Ja zgrywam analogowo na kompa przez kartę telewizyjną i nie mam najmniejszych problemów.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#27 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 lutego 2011 - 16:49

jak już kotlet odkopany to i ja się podepnę.. mam pliki DRV.. tworzą się na dysku podczas nagrywania.. nie sądzę, żeby były jakoś szyfrowane, bo to edukacyjny tuner, więc raczej dostęp spoko, ale jak to odtworzyć na kompie?

Sprobuj TSdoctor'em lub VideoReDo.

Ja zgrywam analogowo na kompa przez kartę telewizyjną i nie mam najmniejszych problemów.

Z jaka jakoscia?

ten program sprawdzałeś czy da rade??
http://www.deskshare...-converter.aspx

Marcin tym programem co podales zgodnie z opisem otworzysz DVR-MS, a pliki DVR maja inny format. Przypuszczam, ze tu nie zadziala.

 


#28 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 24 lutego 2011 - 17:16

Z jaka jakoscia?

Dobrą . Mam dekoder N-ki z nargywaniem . Fakt jedyny problem to to że trwa to w czasie rzeczywistym i zabiera trochę czasu .
Kartę mam TV 2000 WinFast XP Expert.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#29 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 lutego 2011 - 17:28

Dobrą . Mam dekoder N-ki z nargywaniem . Fakt jedyny problem to to że trwa to w czasie rzeczywistym i zabiera trochę czasu .
Kartę mam TV 2000 WinFast XP Expert.

Zle sie wyrazilem, chodzilo mi o rozdzielczosc nagrywanego materialu i umknelo mi info o zgrywaniu analogowym.

 


#30 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 24 lutego 2011 - 19:59

chodzilo mi o rozdzielczosc nagrywanego materialu i


Format DVD
4500kbps
720x576 .
Na telewizorze LCD nie ma pixelowania, jakość filmów jest ok. Wiadomo że to nie cyfrowy ale jest bardzo dobrej jakości.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#31 OFFLINE   kubus6510

kubus6510

    kubus6510

  • 2 postów
  • Dołączył: 03-10-2009
  • Skąd: radom

Napisany 31 marca 2011 - 17:23

KOLEDZY ze wszystkich dekoderow platformowych nie mozna przgrywac filmow nagranych na dysku twardym danego dekodera sa zabezpieczone wiem bo prowadze kilka punktow cyfry i telewizji N pozdrawiam jak bedziecie mieli jakies pytania to piszcie do mnie to wam podpowiem co nieco