Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ciepło dla zwierzaków


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Jaszczur

Jaszczur
  • 29 postów
  • Dołączył: 27-01-2010
  • Skąd: Kraków

Napisany 19 maja 2010 - 13:02

Witam.
Wiem że w tej sytuacji jaka zaistniała ostatnimi czasy większość z was przejmuje się losem osób które straciły swój dobytek przez wylewające wody, ale mam do was prośbę. Krakowskie schrosnisko uległo zalaniu i poszukują domów tymczasowych dla tamtejszych zwierzaków, ale ja nei prosze o domy (choć jeśli ktoś miałby warunki moge podać kontakt), ja proszę o koce lub starą odzież ktora do niczego się nie nadaje (im się przyda) i jeżeli ktos może to wsparcie jakąś karmą. Jeżeli ktoś może to proszę o dostarczenie do tych żeczy do Krakowskiego schroniska, lub do mnie gdyż bjak uzbiera się troche żeczy sam je zawiozę. Jeśli ktoś chce abym dary ja zawoził może dostraczyć je w godzinach 9:00 do 17:00 na ulicę Kujawską 20 ( do Cafe internet) lub po 18:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym na ulicę Traugutta 9. Telefon podam na PW
To nowa era robi ci z mózgu szlam, za swoje ruchy ty odpowiadasz sam!!!!

#2 OFFLINE   Patrycja

Patrycja
  • 230 postów
  • Dołączył: 14-05-2010
  • Skąd: Łódź/ Skierniewice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 czerwca 2010 - 13:48

Napisz maila , skontaktuj się z tymi adresami poproś o paczki darmowe . zawsze to jakieś jedzenie będzie. .Ja niestey mieszkam w Łodzi więc rzeczowe przedmioty odpadają za daleka odległość. :(

pedigree - pedigree@pedigree.pl
Bento - Kronen info@zoologic.pl
Hills - hills.EZ-PO1.EZ-Dom1@euro-zoo.com.pl
Purina - Consumer.Service@pl.nestle.com
Royal Canin - info@royal-canin.pl
Bento Kronen - info@zoologic.pl
Belcando - biuro@belcando.com.pl
Brit - brit@brit-petfood.com
Biomill - apport@interia.pl
Nutra Nugetts - info@nutranuggets.pl
Bosch - sklep@e-bosch.pl
Zawsze to coś a może pomoże :)