Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 24 maja 2010 - 10:38

Fajnie że jest w śród nas ktoś jak Ty, czynnie uprawiający sport i możesz nam wiele nie raz inaczej odbieranych sytuacji na ringu wytłumaczyć

Kto mnie zna ze spotów, wie jak wygladam i co w życiu robię. Czynnie uprawiam własnie sport i wykorzystuje to w życiu, niestety na najbliższym zlocie mnie nie będzie.


@Kampol - Pudzian co drugą walke powinien robić sobie "lżejszą", może przyjdzie czas ze wyjdzie z Jankiem Błachowiczem ;)


Edit: aha, Pudzian podobno ma czarny pas w karate. Czy widział ktoś coś więcej niż low kick? I to jeszcze nieudolnie kopany (chyba przez brak butów).

#42 OFFLINE   Couunter

Couunter

    Meegi

  • 75 postów
  • Dołączył: 27-07-2009
  • Skąd: Lubaczów/Kraków

Napisany 25 maja 2010 - 22:52

Według Pudziana niebywala siła miała zastapic, brak umiejetnośći nabywanych przez lata, oraz przede wszystkim brak kondycji.. Gdyby walka z Najmanem nie skonczyla sie po 40s to już w pierwszej walce, widzielibysmy braki kondycyjne..
Siła jest ważna, ale powiązana z technika i wytrzymałością, której jeszcze niestety nie ma..

#43 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 27 maja 2010 - 12:57

ja mu tam kkibicuje ale cos czuje ze tej kondycji nie nabierze w tym wcieleniu, poza tym chwalil sie ze x lat uprawia boks x lat karate i cos tam jeszcze, i teraz widac ile w tym prawdy hm

#44 OFFLINE   trooliq

trooliq

    Omega po raz czwarty :)

  • 391 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: K-ce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 maja 2010 - 14:14

Dla Pudziana musieliby zmienic przepisy zeby runda trwala max. 2 minuty :)
Ogladalem pierwsza walke troche drugiej a trzeciej juz w cale,bo dla mnie to zenada. On chcialby byc wszedzie. Wszystkiego ze soba nie pogodzi. Tutaj chudnie 30kg zeby potanczyc potem tyje zeby wystapic w strongmanach itd. Podnosil kilkuset kilogramowe ciezary a chlopa ktory wazyl 140kg nie umial przewrocic. Chociaz raz mu sie udalo tyle ze potem nie wiedzial co z nim zrobic w parterze. Kopniecia ciezko nazwac Low Kickami bo chyba nie do konca mu powiedzieli w ktore punkty ma kopac. Nie mowiac o middle i high kickach.
Podsumowujac Pudzian nic nie osiagnie w MMA, a walka z CroCopem, Emalienko itd nie maja sensu bo ludzie nie beda przychodzic by zobaczyc kilka sekund walki i Pudziana klepiącego w mate....