Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Spot weekendowy 26-27 czerwca 2010r.


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
136 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 08:52

Panie i Panowie Towarzysze, jako że polubiłem Was po ostatnim spotkaniu to stęskniłem się za Wami i chodził mi pomysł po głowie na zrobienie spocika grillowego, który przerodził się w pomysł zrobienia spocika biwakowego :D, oczywiście też z grillem i jakąś ludzką ilością różnych różności do picia... :D Data byłaby taka jak w temacie czyli

12-13 czerwca 2010 r.

Powstają trzy kwestie :)
1. Jako że, mieszkam w Gdańsku od września 2009r. nie znam takich miejsc gdzie można pojechać i rozwalić się z namiotami, bądź w domkach za ludzką cenę na jedną noc. Czy może znacie, bądź macie już jakieś sprawdzone miejsca gdzie można by to zrobić? Mogę oczywiście poszukać w necie sam i zacząć już załatwiać, ale nie chcę, żeby powstała jakaś kiszka, dlatego pytam się najpierw Was - doświadczonych 3miastowiczów ;) potem zajmę się oczywiście organizacją ;) Jak narazie to miejsce wygląda dość interesująco - http://www.wyspa.pl/...nson/index.html, blisko plaża, miejsce na ognicho, siatkówkę i inne bajery ;)

2. Czy w ogóle jesteście za?;) termin tak późny, z racji tego, że w Maju jest Zlot, wielu z Was jedzie i pewnie takie spotkanie po Zlocie byłoby fajnym pomysłem na wspominanie miłych chwil;)a poza tym jest dużo czasu do organizacji i namysłu ;)

3. Jesteście bardziej za domkami, czy za namiotami? Wydaje mi się, że z racji tego, że niektórzy z nas mają swoje małe pociechy, fajnie byłoby znaleźć takie miejsce które
pomieści nas i pod namiotami i w domkach (poza tym nie jesteśmy w stanie przewidzieć pogody);) bo pewnie znajdą się zwolennicy tego i tego ;)

:tank:

#2 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 28 kwietnia 2010 - 11:21

Pomysł nie zly ale to bedzie dlugi weekend bo od 10 niektorzy beda mieli i nie wiadomo czy sie nie porozjezdzaja. Ja jakby co nie odmowie :)


Odp

1. Miejsce Pasuje ( ewentualnie mozna by bylo poszukac podobnej imprezy gdzies Stegna , albo w druga manke pod Lebe )

2. Termin gra.

3. jak dla mnie Namiot , spac mozna tez w klusce ( kombi :) )

#3 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 11:56

Pomysł dobry, ale po zlocie to wszyscy wypłukani pewno będą

#4 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 12:52

Mimas termin nie jest do końca ustalony, może się zmieniać i wydłużać, np. od piątku 11stego czerwca do niedzieli 13stego, bądź w późniejszym tygodniu. Miejsce jest faktycznie niezłe, bo zapytałem się znajomego, mówi, że tam był i jest naprawdę miło. Poza tym ceny nie są jakieś zabójcze (10 za autko, 10 za namiot od osoby). Ale jak macie jakieś lepsiejsze to czemu nie ;)
Mbobik, no zobaczymy ;) wiem, że po Zlocie może być problem, ale przed Zlotem będzie ten sam problem, bo wszyscy zbierają na Zlot :razz:, zobaczymy jak będzie rosło zainteresowanie ;)
Tymczasem otworzę taką "wstępna" listę obecności. Wpisujcie tez termin, jeśli niektórzy z Was chcieliby się namiotować już od piątku 11 czerwca. Jutro się dowiem do kiedy góra musiałbym zrobić rezerwację. Wpisujcie nick i ile osób z Wami, bo to pewnie mi się przyda ;)

1. Mimas + 1 osoba(z poprzedniego posta wnioskuję, że mogę Cię wpisać, i jak podejrzewam na pewno + jedną osobę ;) )
2. Cody667 + 1 osoba 11.06 - 13.06

Gwoli nieścisłości ;) Cennik pola namiotowego "Robinson":
- opłata pobytowa za osobę na polu namiotowym 10 zł/doba
- ustawienie namiotu 10 zł/doba
- opłata parkingowa za samochód 10 zł/doba
- podłączenie prądu 7 zł/doba

i mapka w załączniku ;)

#5 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 28 kwietnia 2010 - 12:56

No jasne... O kurde jestem Liderem :jump: Co do frekwencji - pożyjemy zobaczymy.

#6 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 13:02

Dokładnie, czasu jest masa więc spoko. Mają dużo miejsc, więc myślę, że nie powinno być większych problemów ;). Mimas a cały weekend czy od soboty? ;)

#7 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 13:39

Cody pomysł jest super ale ja byłabym za domkami wiesz cieplej i więcej ludzi pomieści w razie złej pogody,jak narazie nie wpisujemy sie na listę bo to troche odległy termin i nie wiem czy nam cos nie wypadnie ,u nas czerwiec jest strasznie usiany imprezami(w tym 2 wesela) ale pożyjemy zobaczymy :)

Bobiku po zlocie to akurat wypłaty na konta po wpadają i małe co nieco tam pewnie się wynajdzie :D

#8 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 28 kwietnia 2010 - 14:07

Dokładnie, czasu jest masa więc spoko. Mają dużo miejsc, więc myślę, że nie powinno być większych problemów ;). Mimas a cały weekend czy od soboty? ;)



W sumie to nie wiem. Zobaczymy jak sie bedzie sytuacja rozwijac.

#9 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 14:16

Cody pomysł jest super ale ja byłabym za domkami wiesz cieplej i więcej ludzi pomieści w razie złej pogody,jak narazie nie wpisujemy sie na listę bo to troche odległy termin i nie wiem czy nam cos nie wypadnie ,u nas czerwiec jest strasznie usiany imprezami(w tym 2 wesela) ale pożyjemy zobaczymy :)

Bobiku po zlocie to akurat wypłaty na konta po wpadają i małe co nieco tam pewnie się wynajdzie :D


Właśnie też o tym pomyślałem, i szukam aktualnie czegoś normalnego z domkami ;) będę dawał znać ;) mam już dwa miejsca na oku, ale muszę najpierw tam pojechać i sam zobaczyć na oczy bo nie chcę abyśmy bujali się w chlewie... rozumiesz sama;) cieszę się, że pomysł się podoba;) śledźcie temat, jutro odwiedzę te miejsca o których mówiłem i dam znać ;);)

#10 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 28 kwietnia 2010 - 17:18

Ja jestem jak najbardziej na tak !! :D. Jeżeli będę w trójmieście w tym czasie to na pewno się wpisuję :).
I zgadzam się z Ciocią że domki chyba lepsze :D

#11 OFFLINE   Adrian22

Adrian22
  • 21 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 28 kwietnia 2010 - 20:58

Może Kaszuby:D Chmielno Wdzydze lub takie coś. Jestem za jak najbardziej. Ps. byłem kiedyś w Chmielnie i było całkiem całkiem bo maja domki, domki zbiorcze no i nawet pole namiotowe. Las, jeziorko ogólnie wypas:D i nie aż tak drogo za to co prezentują.

#12 OFFLINE   kolec.pjb

kolec.pjb

    pierwsza szóstka okp

  • 294 postów
  • Dołączył: 25-04-2009
  • Skąd: NKE / GD
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2010 - 21:47

Las, jeziorko ogólnie wypas

ale cały weekend bo nie widzę innej opcji :w_morde:


 


#13 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 kwietnia 2010 - 07:21

No !! :jump: PODOBA MI SIĘ TO!! ;) więc robimy cały weekend ;) od piątku do niedzieli, co do konkretnego terminu to powiem Wam dziś lub do soboty po południa maksymalnie, pojadę obejrzeć te domki w Sobieszewie.

Adrian22 jeśli to fajne miejsce to też pomysł jest jak najbardziej spoko;) poszukam w necie namiarów na to miejsce, dam znać jak i co z cenami w obu z tych miejsc również do soboty po południa maksymalnie.

A teraz wybaczcie mi, ale muszę iść spać, bo jestem po nocce ;)

#14 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 29 kwietnia 2010 - 12:30

Cody spokojnie. Termin jest 11-13 czerwiec. A my mamy 29 kwiecień...Jak w połowie maja sie zrobi ewentualnie rezerwacje to bedzie bardzo dobrze....Wiec chłopie wychyl glowe podczas jazdy i ochłoń trochę :)

#15 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 29 kwietnia 2010 - 13:47

chill out :)

Świeżością wieje ... :)

#16 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 kwietnia 2010 - 19:17

Panowie i Panie, ja jestem spokojny jak najbardziej ;) chciałem tylko żebyście wiedzieli wcześniej;) sam mówiłem, że czasu jest full, ale wychodzę z założenia, że lepiej wiedzieć o czymś wcześniej, wtedy można coś łatwiej zaplanować ;)

Jak mówiłem i obiecałem, daję znać co i jak :) Tak więc:
Niedawno wróciłem z Sobieszewa i jest ogólnie kiszka :( domki jak z papieru, wyglądają jak kurniki, nawet nie rozmawiałem tylko zobaczyłem i wracałem od razu ;) Plus tego taki, że zwiedziłem wyspę, bo jeszcze tam nie byłem ;) Także ogłaszam:

Sobieszewo odpada! :)

Za to:) Nasz dobry kolega Adrian22 zaproponował ten oto ośrodek:

http://www.krefta.pl/index.html

Jeśli chodzi o mnie to pełna kulturka, domki bardzo przyjemne ( o czym wspominał też Adrian), ceny bardzo przyzwoite, wszelkie atrakcje związane z grami zespołowymi, kajakami, rowerami wodnymi, ogniskiem, grillem itp są na miejscu. Ja jestem za tym miejscem :) Chciałbym poznać Waszą opinię, ceny poza sezonem (czyli jeszcze się łapiemy, jeśli pojedziemy 11-13 czerwca) są 50%. Do dyspozycji mają pokoje w budynku głównym, oraz domki dwu i czteroosobowe.

Ceny:
- w domkach 2 i 4 - osobowych - 39 zł, za osobę
- w pokojach 2 osobowych z łazienką - 60 zł za osobę
- w pokojach bez łazienek, przeznaczonych dla grup, 4 osobowych - 23 zł za osobę

Opłata za parking - 5 zł

Istnieje też możliwość wyżywienia:
- śniadanie - 12 zł;
- obiad - 20zł;
- kolacja - 13 zł, każde danie z możliwością wykupienia połowy porcji;)

Atrakcje:
Łódź wiosłowa 8,00 zł 35,00 zł
Kajak 8,00 zł 45,00 zł
Rower wodny 10,00 zł 50,00 zł
Rower górski 5,00 zł 30,00 zł
Hulajnoga 2,00 zł 12,00 zł
Grill 5,00 zł
Rzutki elektr. 4,00 zł 20,00 zł
Piłka siatkowa gratis gratis
Rakiety do tenisa gratis gratis
Rakiety do badmintona gratis gratis
Rakiety do ping-ponga gratis gratis
Szachy, warcaby gratis gratis
Deska d nauki pływania gratis gratis
odkurzacz gratis gratis
Żelazko gratis gratis (niezła atrakcja :razz:)

No, myślę, że nie jest źle :D

#17 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 29 kwietnia 2010 - 20:02

Ta opcja tez mi odpowiada. :) slizgawki do wody :)

#18 OFFLINE   Adrian22

Adrian22
  • 21 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 29 kwietnia 2010 - 20:16

Przypominam,ze grilla można mieć swojego i będziemy o 5 zł do przodu:D Ale naprawdę polecam ten ośrodek bo jest naprawdę godnie... Dla osób lubiących łowić ryby tez jest atrakcja bo mają tam pomost z którego można łowić więc wędki tez można zabrać ze sobą jakby co :D jest link do ośrodka który zapodał kolega Cody więc przewertujcie go sobie dokładnie i napiszcie co tym sądzicie...

#19 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 kwietnia 2010 - 20:19

OO Mimas jesteś kandydatem ! :jump: witaj w klubie :razz: może w czerwcu będziemy świętować już wyższą rangę ;):jump::D

#20 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 29 kwietnia 2010 - 20:32

OO Mimas jesteś kandydatem ! :jump: witaj w klubie :razz: może w czerwcu będziemy świętować już wyższą rangę ;):jump::D


Ja też :D ale dosyć tego SPAMu bo zaraz zostaniemy "nagrodzeni"