Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pudzianowski vs Kawaguchi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
118 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 kwietnia 2010 - 16:51

Co sądzicie o tej walce która odbedzie sie 7.05.2010 Pudziana vs. Kawaguchi ??
Walka bedzie cięzka sam Pudzian sie obawia i mówi ze jest on naprawdę dobry??
Na kogo obstawiacie ??

#2 OFFLINE   kalibon

kalibon
  • 14 postów
  • Dołączył: 24-01-2008
  • Skąd: ZŁOCIENIEC

Napisany 24 kwietnia 2010 - 17:03

Pudzian wygra ma siłę konia widziałeś jak nejman latał od kopniaków nie chciałbym dostać laczka od pudziana

#3 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 kwietnia 2010 - 17:13

w tej dyscyplinie chwila nieuwagi i dwa dobre ciosy mogą przesądzic o wygranej...
takze ciężko wytypować faworyta tymbardziej wiedząc, że Pudzian nei ma zadnego praktycznego doświadczenia.... Jest dobrze przygotowany wytrzymałościowo, siłowo i kondycyjnie to chyba jego najwiekszy plus...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#4 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 24 kwietnia 2010 - 17:41

nie oszukujcie sie ludzie. Nie dadzą Pudzianowi narazie przegrać. Jak widzę tego wieśniaka w telewizji to zaraz przełączam kanał. Nie bez znaczenia napisałem wieśniaka bo miałem wątpliwą przyjemność poznać tego gościa z drugiej strony. Wiem czemu Dymek nie wytrzymał z nim zbyt długo w teamie i wcale mu się nie dziwię.

#5 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 17:42

teraz Pudzian nie będzie miał tak lekko bo Kawaguchi już wie czego się może po nim spodziewać , a jak wiadomo najlepsza broń to zaskoczenie

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#6 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 kwietnia 2010 - 18:42

Dokładnie Kawaguchi moze i wygrac bo ma wiecej doświadczenia i bardziej sie zna na tym sporcie niz Pudzianowski. A Pudzian jest bardziej tylko napakowany i jest dobry w cieżarach wiec moze z nim przegrac, Ale walka zapowiada sie bardzo dobrze i Tak obstawiam na Pudziana bo wkońcu Polak :D

#7 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 19:03

Jak widzę tego wieśniaka w telewizji to zaraz przełączam kanał. Nie bez znaczenia napisałem wieśniaka bo miałem wątpliwą przyjemność poznać tego gościa z drugiej strony. Wiem czemu Dymek nie wytrzymał z nim zbyt długo w teamie i wcale mu się nie dziwię.

Czemu goscia, ktory jako sportowiec nas godnie reprezentuje na swiecie nazywasz "burakiem" ?? Moze to niejest pilka nozna, ale sport to sport

Znasz jakies szczegoly, czy tak obstawiasz ze Dymek zrezygnowal ?? Bo ja wiem, ze mial klika kontuzji i moze to jest przyczyna. Ogladalem strngmanow do jakis 6-7 lat i zawsze na poczatku byla miedzy nimi rywalizacja, potem poprostu pudzian byl lepszy (a jesli miedzy nimi iskrzy to powod znaja tylko oni >reszta to pogloski)

NIema doswiadczenia w ringu, ale niezpominajcie, ze trenowal kilka lat kyokushin i boks + sila przy dorbym trenikgu napewno zaowocuje (nieteraz to w przyszlosci jak nabierze doswiadczenia)

#8 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 25 kwietnia 2010 - 12:43

Czemu goscia, ktory jako sportowiec nas godnie reprezentuje na swiecie nazywasz "burakiem" ?? Moze to niejest pilka nozna, ale sport to sport

Znasz jakies szczegoly, czy tak obstawiasz ze Dymek zrezygnowal ?? Bo ja wiem, ze mial klika kontuzji i moze to jest przyczyna. Ogladalem strngmanow do jakis 6-7 lat i zawsze na poczatku byla miedzy nimi rywalizacja, potem poprostu pudzian byl lepszy (a jesli miedzy nimi iskrzy to powod znaja tylko oni >reszta to pogloski)

NIema doswiadczenia w ringu, ale niezpominajcie, ze trenowal kilka lat kyokushin i boks + sila przy dorbym trenikgu napewno zaowocuje (nieteraz to w przyszlosci jak nabierze doswiadczenia)

Nie napisałem tego bezmyślnie. To że Dymka znam osobiście to tylko jedna strona medalu. Mam okazję się z nim widzieć co tydzien w piątek na treningu bo przygotowuje kumpla z mojego rocznika do oficjalnych zawodów pucharu Polski u mnie w miescie, gdzie będzie arbitrem.
Druga strona medalu jest taka, ze Pudzian i jego braciszek pokazali jacy są rok temu w Syberii. Byli gościnnie. Wyzywali ludzi od wieśniaków - dosłownie. Była np. opona do przewalenia, koleś wziął a Pudzian zaczął go jechać że wiesniaki jednak maja siłę od kartofli. I takich inwektyw bylo mnóstwo przez cały jego tam pobyt....
Zauważ że jest Pudzian team i Dymek team. Żeby było śmieszniej, obaj bracia naszych strongmenów śpiewają, z czym Jackowi wychodzi to o niebo lepiej ;) W tym momencie obaj panowie niezbyt sie lubią, ale jeśli chodzi o kulturę osobistą to Jarek i Jacek Dymkowie przewyższają Pudzianów w każdej kwestii. Podchodzisz do Dymka i rozmawiasz z nim jak z kolegą którego znasz od jakiegoś już czasu, spróbuj zrobić to samo z Mariuszem. Ostatnio szkoła, TV poprawiła jego wizerunek ogólny, ale to nie zmieniło go w środku. Z korzeni sie nie wyrasta.

#9 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 25 kwietnia 2010 - 19:46

Nie napisałem tego bezmyślnie. To że Dymka znam osobiście to tylko jedna strona medalu. Mam okazję się z nim widzieć co tydzien w piątek na treningu bo przygotowuje kumpla z mojego rocznika do oficjalnych zawodów pucharu Polski u mnie w miescie, gdzie będzie arbitrem.


No i w tej kwestii to normalne że będziesz jechał po Pudzianie..
A ja powiem że spotkałem Pudziana na stacji benzynowej i był bardzo miły i nawet fotkę strzeliłem :D

#10 OFFLINE   Pawel1980000

Pawel1980000

    Obecnie Chrysler Pacifica

  • 3 postów
  • Dołączył: 14-02-2010
  • Skąd: Siewierz

Napisany 25 kwietnia 2010 - 20:04

Kilka razy miałem przyjemność rozmawiać z Dymkiem np. Zawody Stron Man w Dąbrowie Górniczej (wszyscy byli w klubie NEMO) i wiem, że zawsze miał szacunek do Pudziana musisz zmienić informatora. :confused:

#11 OFFLINE   krasulec

krasulec
  • 249 postów
  • Dołączył: 22-03-2010
  • Skąd: Sompolno

Napisany 25 kwietnia 2010 - 21:08

tez poznałem pudzia powinien troszkę oberwać ale jestem za jego wygrana"" nie sądzę że jest wieśniakiem lecz z mniejszego miasta!!""

#12 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 kwietnia 2010 - 20:35

tez poznałem pudzia powinien troszkę oberwać ale jestem za jego wygrana"" nie sądzę że jest wieśniakiem lecz z mniejszego miasta!!""


Dokładnie nie wazne skąd jest czy duze miasto czy wies. Wazne ze Polak i dobrze nas reprezentuje i puchary zdobywa, Ja trzyma kciuki za niego zeby wygrał.

#13 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 kwietnia 2010 - 20:49

prawie polowa postów w tym temacie nie jest na temat!
Przypomnęm że temat dotyczy walki Pudzianowski vs Kawaguchi... a nie kultury osobistej i inteligencji Pudzianowski vs Dymek.

..mam w głębokim poważaniu kto, kogo zna osobiście i gdzie poznał (jeszcze żeby było sie czym chwalić)...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#14 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 26 kwietnia 2010 - 21:55

A ja mam wyj... na to co oni wyprawiają.

Jestem za Pudzianem. Jak przegra będę "smutny" :smiech2::smiech2::smiech2:

A tak serio to nie mam faworyta, ale myślę, że Pudzian dostanie parę gongów, ale i tak raz strzeli rywala i będzie nokaut. W końcu trochę siły gościu ma i ja osobiście nie wystawił bym mu się na linię ciosu

#15 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 27 kwietnia 2010 - 09:52

ja bym się wolał Adamkowi nie wystawić na linię ciosu, mimo wszystko. Ci którzy trochę ćwiczą wiedzą że technika ciosu to wiecej niż połowa sukcesu i dużo wiecej niż sama siła (mówiąc to przypominają mi się te cepy którymi walił Najmana w łeb, poczym się opanował i przypomniał sobie ze jest w TV).

#16 OFFLINE   Ben ten

Ben ten
  • 397 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 maja 2010 - 07:16

tez poznałem pudzia powinien troszkę oberwać ale jestem za jego wygrana"" nie sądzę że jest wieśniakiem lecz z mniejszego miasta!!""


A niby z jakiego mniejszego miasta ??

"eliks" nie obrażaj "pudziana", ja Ciebie też mogę nazwać wieśniakiem i jak będziesz się czuł.

#17 OFFLINE   jarecky

jarecky

    ## za miedzą :-( ##

  • 286 postów
  • Dołączył: 03-11-2009
  • Skąd: Jelcz-laskowice

Napisany 01 maja 2010 - 09:47

Już nie mogę się doczekać :kibic: mam nadzieje że ta walka potrwa troszeczkę dłużej:boks: :smiech: oczywiście jestem za pudzianem :party:
Oddam 3,2 v6 w dobre ręce :D

#18 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 01 maja 2010 - 09:51

Już nie mogę się doczekać :kibic: mam nadzieje że ta walka potrwa troszeczkę dłużej:boks: :smiech: oczywiście jestem za pudzianem :party:


Ja tez nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze walka potrwa duzej niz 44 sekundy :D I oczywiscie ze Pudzianowski musi wygrac.

#19 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 01 maja 2010 - 15:09

"eliks" nie obrażaj "pudziana", ja Ciebie też mogę nazwać wieśniakiem i jak będziesz się czuł.

Czytałeś temat od początku? Bo naprawde nie mam dzisiaj humoru żeby dyskutować. Pudzian w Syberii wyzywał wszystkich od kartoflanych łbów i wieśniaków. Skoro on może to ja też.

#20 OFFLINE   Ben ten

Ben ten
  • 397 postów
  • Dołączył: 15-07-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 maja 2010 - 15:24

Czytałeś temat od początku? Bo naprawde nie mam dzisiaj humoru żeby dyskutować. Pudzian w Syberii wyzywał wszystkich od kartoflanych łbów i wieśniaków. Skoro on może to ja też.


Czytałem chłopie i dlatego piszę. Opierasz się na "zeznaniach" Dymka i tylko na tym. Nie było Cię w żadnej z sytuacji gdzie "pudzian" coś zrobił nie tak (choć biorę pod uwagę że tak mogło być). Skoro Ty możesz to ja też: eliks ty wieśniaku. No i jak się czujesz ??