Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pomocny programik


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 marca 2007 - 13:38

Może temat rozkręcę bo właśnie interesuję się nowym Operatorem testowo zwanym P4 a ostateczna jak wszyscy pewnie już wiemy będzie PLEY http://www.playmobile.pl/

Tu może nawiąże do dyskusji że nie ma żadnych urzyszkodników tylko firmą zależy na Testerach którzy będą obciążać a co za tym idzie pozwoli na usunięcie sporej ilość Błędów w systemie czy oprogramowaniu.

Wyżej wymieniony operator też stosował swoich Testerów gdzie umożliwiał połączenia za darmo z testowych telefonów (chyba nawet motoroli V3) .

a tu użyszkodnik naciąga firme, zmianiając użytkowników i nie chce testowac, tylko korzystac z zaufania producenta.


To nie jest w żaden sposób naciąganie firmy takie testy jakie robią im ludzie i w dodatku jeden drugiemu reklamuje to normalnie tylko pozazdrościć.

Przyjdzie czas a po blokują darmowe połączenia i będą nastawiać się tylko na zysk

 


#22 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 marca 2007 - 14:24

Kożystam z tego ponad rok i jeszcze się prokuratura o mnie nie pytała. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to widać, że jednak jakiś niedopracowany ten programik jest. jak go testują już od ponad roku. mi pasuje! 5 minut starczy, żebym dowiedział co się w domu dzieje i nie poniose za to żadnych kosztów. a na komórce lub ze stacjonarnego już by się rachuneczek powiększył :mrgreen:

#23 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 13 marca 2007 - 16:13

Przyjdzie czas a po blokują darmowe połączenia i będą nastawiać się tylko na zysk


to się nazywałowienie klienta... najpierw się przyzwyczajasz... tak ze nie możesz i nie chcesz (nie umiesz) kozystać z innego oprogramowania...
i jeb... blokada połaczeń... i co wtedy.... pomysłowy dobromir szuka innego programu... :wink:
a inni... pewnie zapłacą :piwo:... jak będa chcieli... ;)

pozdro
:hehe:

#24 OFFLINE   Sojer

Sojer
  • 99 postów
  • Dołączył: 02-10-2006
  • Skąd: Żabno / Praga

Napisany 13 marca 2007 - 21:36

to widać, że jednak jakiś niedopracowany ten programik jest. jak go testują już od ponad roku.


Ja myślę że nie chodzi o to, że niedopracowany, tylko z tego co wiem to ten programik jest rodem z USA, a tam są śmiesznie tanie połączenia z komórek (informacje od znajomych)
więc jakby dali jakieś opłaty tyo by pewnie nie było za bardzo zainteresowania, no ale jakies utrudnienia są, widocznie się kapneli, że Polacy :wink: go urzywają i przesadzają, troszkę.
Ale puki co korzystamy koledzy UŻYSZKODNICY, skoro się da.
Dodany obrazek

#25 OFFLINE   Gorny01

Gorny01
  • 8 postów
  • Dołączył: 29-04-2007
  • Skąd: Nowa Ruda

Napisany 04 maja 2007 - 18:21

programik spoko wlasnie gadalem z 3min i nic nie rozlaczylo, dzieki i pozdro :mrgreen:
Postep dzielem niezadowolonych...