Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ważne Sprawy Regionu Dolnośląskiego


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
120 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 23:08

A czemu opłatę klubową ? Może ja nie będę jeździł na zloty to z tego namiotu nie skorzystam :confused: A zlotową jak najbardziej bo Ci co będą korzystali to zapłacą


Jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem, składka na namiot klubowy nie jest przymusem , zarząd poprosił o wsparcie , jaka jest reakcja !! ?? Twój post mówi nam wszystko .
Skończyłem dyskusję na ten temat z waszym regionem, zrobicie jak uważacie .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#42 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 23:09

Np. będzie on wystawiony podczas imprez motoryzacyjnych w których będziemy brali udział , jak by się pojawił wcześniej był by wykorzystany na Wielkiej Orkiestrze WOŚP
, przykładów można mnożyć ,


OK, spoko. Mam kolejne pytanie - czemu pomysł zakupu nowego namiotu nie pojawił sie już w Wawrzkowiźnie skoro stary był już uszkodzony.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#43 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 23:10

Zacytuję sam siebie

Dalsze dyskusje, i pytania zapraszam na PW


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#44 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 23:11

Pepcio znowu się zaciąłeś i uważam że dalsza rozmowa z Tobą dzisiaj nie ma już sensu

kolego nie musisz ze mną rozmawiać ! zadajesz dziwne;) pytania, takie dostajesz odpowiedzi:)

#45 OFFLINE   Korneliusowa

Korneliusowa

    >

  • 41 postów
  • Dołączył: 05-08-2009
  • Skąd: Jawor
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 kwietnia 2010 - 00:01

Zacytuję sam siebie


Nie rozumiem, dlaczego jak zaczyna się ciekawa dyskusja, zarząd próbuje przenieść ja na pw?
I zastanawiam się , kiedy w końcu ktoś z zarządu zauważy ze zrobił się problem w relacjach regionalny a dolnośląskie?

#46 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 kwietnia 2010 - 00:08

Nie rozumiem, dlaczego jak zaczyna się ciekawa dyskusja, zarząd próbuje przenieść ja na pw?

A co w tym jest ciekawego ??
To że w innych regionach nie ma problemu z wpłatami , a u was są , macie pretensje jakieś , "bo ja z tego nie będę korzystał to nie zapłacę

a jeżeli chodzi tu o zmianę nicka o której wspomniałaś , to nie dostałaś odpowiedzi od zarządu dla czego taką decyzję podjął ??
jak nie to poproś o wyjaśnienie.

I zastanawiam się , kiedy w końcu ktoś z zarządu zauważy ze zrobił się problem w relacjach regionalny a dolnośląskie?


Co mamy przez to rozumieć ??
Macie jakieś zastrzeżenia do obecnego regionalnego , proszę napiszcie do nas co jest nie tak , dostaniecie odpowiedź , a nie robicie pod górę ( bo mam takie wrażenie ) nam i jemu

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#47 OFFLINE   Korneliusowa

Korneliusowa

    >

  • 41 postów
  • Dołączył: 05-08-2009
  • Skąd: Jawor
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 kwietnia 2010 - 00:39

A co w tym jest ciekawego
To że w innych regionach nie ma problemu z wpłatami
, a u was są , macie pretensje jakieś , "bo ja z tego nie będę korzystał to nie zapłacę

U nas też by nie było problemu, ale od razu po spocie na nas najechaliście.

a jeżeli chodzi tu o zmianę nicka o której wspomniałaś , to nie dostałaś odpowiedzi od zarządu dla czego taką decyzję podjął
jak nie to poproś o wyjaśnienie.

Dostałam i do tego nie wracam, choć uważam je za dziwne.

Co mamy przez to rozumieć
Macie jakieś zastrzeżenia do obecnego regionalnego , proszę napiszcie do nas co jest nie tak , dostaniecie odpowiedź , a nie robicie pod górę ( bo mam takie wrażenie ) nam i jemu


ok

#48 OFFLINE   jarecky

jarecky

    ## za miedzą :-( ##

  • 286 postów
  • Dołączył: 03-11-2009
  • Skąd: Jelcz-laskowice

Napisany 25 kwietnia 2010 - 02:01

Ależ tu:diabel: gorąco!!Nadal jestem tego zdania że dolnośląskie nie miało by żadnych problemów ze zrzutką,nie raz i dwa to udowodniliśmy:pet:(choć jestem tutaj krótko)Naprawdę jesteśmy zgraną ekipą otwartą na wszelkie propozycje:D

Tylko przydała by się odpowiednia osoba(--tylko i wyłącznie z Wrocławia!!--) która by tym wszystkim odpowiednio pokierowała:)

U nas też by nie było problemu, ale od razu po spocie na nas najechaliście.


:bravo::bravo::brawo::brawo:
Oddam 3,2 v6 w dobre ręce :D

#49 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 kwietnia 2010 - 06:56

Tylko przydała by się odpowiednia osoba(--tylko i wyłącznie z Wrocławia--) która by tym wszystkim odpowiednio pokierowała


No to dlaczego jak były propozycje na regionalnego nie mieliście nic przeciwko i poparliście jego kandydaturę ??
A teraz jak sami piszecie "jest źle" , "nie taka osoba" ,

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#50 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 kwietnia 2010 - 08:01

Ja tylko tak na marginesie

A czemu opłatę klubową ? Może ja nie będę jeździł na zloty


opłata klubowa jest, jak sama nazwa wskazuje, dla członków klubu, a póki co nie widze, zebyś nim był to po pierwsze. Po drugie - jesli przeczytasz regulamin, zwlaszcza część dotyczącą obowiązków klubowicza, to dowiesz sie, dlaczego będąc klubowiczem zakladanie, ze sie nie bedzie jeździć na zloty jest delikatnie mówiąc niewłaściwe.

#51 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 kwietnia 2010 - 08:06

Nie mi to już oceniać:roll:
a argumenty typu "tylko i wyłącznie ktoś z Wrocławia" mnie śmieszą wiec odpuszczę sobie dalsza dyskusje !!

Zastanawiam się tyko po jakiego diabla były gadki ze zebraliśmy na coś innego ze inny wkład w zlot , ze talerz, ze znicze , ze kwiaty, itd..:hmmm: Skoro problem jest zupełnie inny!?
Nie zamierzam się więcej w tej sprawie wypowiadać!!!!

Pozostawiam ocenę mojej pracy i Decyzje z nią związane Zarządowi !!

#52 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 kwietnia 2010 - 08:25

Tylko przydała by się odpowiednia osoba(--tylko i wyłącznie z Wrocławia!!--) która by tym wszystkim odpowiednio pokierowała:)


Nic osobistego, ale czy powinna mieć również bierzmowanie, książeczkę Sanepidu i grupę krwi O+, czy dopuszczacie inne konfiguracje? Czy jakieś inne dodatkowe wymagania? Kobieta czy mężczyzna? Numer buta? Prawiczek może być?

Płaczecie jak, za przeproszeniem, baby, bo Pepcio się pomylił a niektórzy z Was wyczuli że to jest świetna okazja żeby dojechać 'władzy' - taka Polska właśnie. A jak widzę to 'targowania się' talerzem - to mnie pusty śmiech ogarnia...

Tym postem dałem Wam okazję do najeżdżania na mnie, więc zejdźcie ze swojego regionalnego i zajmijcie się moją osobą. Dyskusja tutaj ma tak żenujący poziom że się nie obrażę na to co tu na mój temat napiszecie :)

 


#53 OFFLINE   jarecky

jarecky

    ## za miedzą :-( ##

  • 286 postów
  • Dołączył: 03-11-2009
  • Skąd: Jelcz-laskowice

Napisany 25 kwietnia 2010 - 09:26

a argumenty typu "tylko i wyłącznie ktoś z Wrocławia" mnie śmieszą


Chodzi mi o to że moim skromnym zdaniem brakuje tutaj komunikatywności gdyż raczej ciężko z Sycowa np jezdzic na spoty we Wro i konkretnie ustalać wszystko;).Jak do tej pory zauważyłem.Nikogo nie chciałem urazic,a jeżeli chodzi o jakies głosowanie to sobie tego nie przypominam żeby coś takiego wogóle było:(Ale pewnie mam jakieś problemy z pamięcią:monster:


ps.A sprawa jest jasna po prostu trzeba to jakoś rozwiązać a nie najeżdżać (Payatz) na siebie:p Jest problem rozwiążmy go razem.
Oddam 3,2 v6 w dobre ręce :D

#54 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 kwietnia 2010 - 09:46

I o to właśnie chodzi, o konstruktywną dyskusję a nie cytowanie własnych wypowiedzi i komentowanie kawałkami - a obie strony nie były sobie dłużne.

 


#55 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 kwietnia 2010 - 18:01

Dyskusja tutaj ma tak żenujący poziom że się nie obrażę na to co tu na mój temat napiszecie


kolego Payatz wydaje mi się , że nie znasz sytuacji jaka panuje w naszym regionie i nie powinieneś twierdzić , że sprawa jest taka czy owaka oraz , że poziom jej jest żenujący , wydaje mi się , że niektórzy mają tu rację i mam też nadzieję , że ten problem się niedługo wyjaśni i nie będzie potrzeby więcej zawracać zarządowi tyłka. Problem wyniknał i należy go rozwiązać a nie dołować i dolewać oliwy do ognia nie tędy droga. Moim zdaniem poruszony tema powinien być rozwiązany na zbliżającym się zlocie oko w oko obie strony i apeluję do wszystkich aby zaprzestali dalszych przepychanek na forum , ja niestety nie będę mógł być na zlocie ale moi koledzy klubowicze dolnośląscy znają moje zdanie i przekażą je podczas rozmów.

#56 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 kwietnia 2010 - 18:23

Kolego Redies :)

Nie znam sytuacji jaka panuje w Waszym regionie, i nie napisałem że sprawa jest żenująca, tylko dyskusja (czytamy dokładnie :p), ciężko się nie zgodzić z faktem, że zamiast konstruktywnych ustaleń od paru stron panuje w tym temacie przedszkole totalne (nie generalizuję, żeby mnie jasność była ;)). A sprawa jest jak najbardziej poważna i trzeba to załatwić, a nie, jak słusznie piszesz, przepychać się na forum.

Ja nie oceniam kto ma rację a kto nie, i nie bronię Pepcia, bo to nie moja sprawa. Fakt jest taki że coś u Was nie gra i trzeba temat naprawić, ale to już odsyłam do zarządu ;)

Natomiast jako moderator grzecznie proszę o konstruktywną dyskusję bądź nie dyskutowanie w ogóle, bo inaczej to nie ma sensu. Pożrecie się wszyscy nawzajem, bo każdy jest człowiek i ma swoje racje, a odczucia, i nie ma sensu się wnerwiać. Nawet jeżeli Pepcio coś zawalił, a wiem że takie jest Wasze zdanie, to może dajcie chłopakowi szansę na jakąś rehabilitację, napiszcie mu PW co Wam leży na sercu itp. bo się stara i poświęca własny czas na rzecz innych.

Ale jak mówię, nie bronię nikogo, bo nie znam kontekstu sprawy. Załatwcie to sobie między sobą, poukładajcie jakoś i niech szafa gra :)

P.S. Trochę się wywnętrzniłem w pierwszym poście, ale usilnie pracuję nad tym żeby tego nie robić. Przepraszam.

 


#57 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 kwietnia 2010 - 18:32

zgadzam się z Tobą w kwestii aby wypowiedzi w tym temacie były bardziej konstruktywne a nie zaborcze z obu stron i tak jak wspomniałem nie da się tego wyjaśnić pisząć , a raczej oko w oko to najlepsze wyjście z sytuacji w tej trudnej sytuacji. Oczywiście mam też nadzieję , że prędko uporamy się z tym problemem i wszystko wruci do normalności.

#58 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 10 maja 2010 - 22:02

Witam chłopaki podaję listę osób które wzięły udział w zbiórce na namiot :
Omegator -20zł
Tomek wro -10zl
Misiekzoo - 20zł
Letis - 20zł
Redies - 10zł
Klonu - 20zł
Mewa - 15zł
Jarecki -15zł
Kitan - 30zł

Łącznie 160zł i tyle dziś przesłałem na konto klubowe . Prezes jak mnie zapewniał, jak tylko dojdzie przelew potwierdzi wpłątę . Bardzo dziękuje panowie za tak pozytywny odzew jak zawsze można na was liczyć. :ok:
Korneliusz -40zł (przelał wcześniej )
Pepcio -15zł (przelał wcześniej )

Podsumowując zebraliśmy 215 zl na dodatkowe cele klubowe. :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#59 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 maja 2010 - 13:44

wpłyneło,dziekuje bardzo

#60 OFFLINE   OMEGATOR

OMEGATOR

    OMEGOS CARAVANOS

  • 716 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Wrocław/Siechnice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.0i 8v C20NE

Napisany 11 maja 2010 - 20:02

Bardzo dziękuje panowie za tak pozytywny odzew jak zawsze można na was liczyć.


Bo my przecie jesteśmy ze zDolnego Śląska :D Czasem są małe nieporozumienia ale w sumie zgrana paczka z nas jest :jump::jump::jump: