Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ważne Sprawy Regionu Dolnośląskiego


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
120 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 20:44

Z tego co pamiętam to talerz miał być robiony dla nas na spoty! a to ze będzie wykorzystany na zlocie to inna historia, bo tak patrząc to że np kolega Soltys bierze swojego laptopa do puszczania muzyki to już ma się nie składać na namiot? bo wydal na niego kasę na zakup?

Ale mimo wszystko ja nie mam do nikogo pretensji składka była dobrowolna i to jest każdego indywidualna sprawa wpłaci czy nie

#22 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 24 kwietnia 2010 - 20:53

Na spocie w Chocianowie uzbierano 0,00 zl :o
Wplata od regionu Dolnośląskiego 15,00zl


Jeśli ktos chce jeszcze wpłacić podaje numer konta
.........


Jeżeli jest to dobrowolne to dlaczego naciskasz i marudzisz że żadne pieniądze nie wpłynęły. Do wiosny nie nazbierają na ten namiot nie lepiej dać ogłoszenie i znaleść z dwóch trzech sponsorów i namiot jest.Z tego co widziałem jak niektóre regiony zbierały na baner to strach pomyśleć że zbieranie na namiot potrwa

#23 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:01

Jeżeli jest to dobrowolne to dlaczego naciskasz i marudzisz że żadne pieniądze nie wpłynęły. Do wiosny nie nazbierają na ten namiot nie lepiej dać ogłoszenie i znaleść z dwóch trzech sponsorów i namiot jest.Z tego co widziałem jak niektóre regiony zbierały na baner to strach pomyśleć że zbieranie na namiot potrwa

Możesz mi powiedzieć w którym ja monecie marudziłem ze nie wpłynęły? i naciskałem ze musicie wpłacać?

#24 OFFLINE   Felicity

Felicity
  • 0 postów
  • Dołączył: 14-03-2010

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:03

W odpowiedzi na Twojego posta Kolego Regionalny uprzejmie zawiadamiamy iż w Chocianowie zebrano 260 zł (13 aut x 20 zł) - nie było Cię.
Wydatki:
100 zł - nagrody
10 zł - papier do dyplomów
130 zł - kwiaty + znicze

zostało: 20 zł

Ponadto po spocie w Lubinie zostało 15 zł - chyba nie pamiętasz - oraz z wpłat na baner 55 zł - zbierał Misiekzoo.
Razem: 90 zł

Wydatki na talerz do konkurencji na zlot:
1. talerz - 6.20 (2 Tyskie)
2. przyssawki - 55 zł (razem z wysyłką)
3. materiały - 20 zł
4. spawanie - 20 zł
5. spray - 12 zł
6. piłka - 15 zł

Razem: 128.20
To jest nasz wkład w ten zlot.


Regionalny na pewno pamięta bo na baner i na spocie w Lubinie tez się składał, a że nie było Go w Chocianowie widocznie miał ważne ku temu powody. Więc Twoje pretensje Zbyszku są niepotrzebne. To jest informacja a nie przymuszanie kogokolwiek do wpłaty!!!!!!

#25 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:09

Na spocie w Chocianowie uzbierano 0,00 zl :o
Wplata od regionu Dolnośląskiego 15,00zl


Ta mina mówi mi wszystko i ten wpis. Pepcio a co mamy robić Ci przelewy po np.5 zł a przelew kosztuje 3 zł podejrzewam że by było na pewno parę osób chętny do zrzutki np. po 5 zł . Jak dla mnie to się mija z celem jak ja za przekaz mam płacić 3 zł.

#26 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:20

tak ,ta mina mówi wszystko ze marudzę naciskam itd :o bardzo jest wymowna ta mina ;)
Co do wpisu to była informacja ile wpłaciliśmy bo chyba wszyscy nie byli na spocie w Chocianowie !! a co do wpłat dlatego była propozycja od Zarzadu żeby zbierać na spotach aby uniknąć kosztów przelewu tylko w naszym przypadku to nie wyszło:(

#27 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:31

Droga Aurelko :D:D:D To nie są pretensje tylko info ile kasy zebraliśmy.

A czy Kolega Sołtys kupił lapka specjalnie na zlot? :D

#28 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:36

A talerz jest zrobiony specjalnie na zlot? bo ja pamiętam ze był robiony na nasze spoty ?

#29 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:46

Ani talerz nie jest zrobiony specjalnie na zlot ani Kolega Sołtys nie kupił lapka ze względu na zlot
Można było podnieść opłatę zlotową o dyszkę i było by na namiot ;)

#30 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 24 kwietnia 2010 - 21:50

Talerz miał być zrobiony głównie na nasze spoty ale ale ktoś go zgłosił na zlot-czy sołtysa ktoś zgłaszał?
Czy w rzeczach potrzebnych na zlot jest gdzieś napisane że taki talerz jest potrzebny?

#31 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:00

Widze ze teraz mówisz zupełnie co innego ale ok!
talerz miał zrobić i zabrać kto inny na zlot ale niestety nie będzie go na Zlocie jeśli chodzi o zgłoszenie naszego talerza na zlot to przecież rozmawiałem, pytałem się ciebie czy go weźmiesz wtedy nie miałeś nic przeciwko !! a skoro sprawa była dogadana to jaki sens wpisywać ten fakt na listę rzeczy potrzebnych?

#32 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:13

Kolego regionalny czy jako nasz łącznik z zarządem możesz mi wytłumaczyć post marka klossa w spocie w Chocianowie, czy uważasz że to nie są pretensje ??
Skoro składka jest dobrowolna to po co ten tekst że dolnośląskie wpłaciło 15 zł jeśli nic nie zebrano, czy nie lepiej było napisać że to Ty ??
Z tego co się orientuję, choć może nie jestem w temacie, czy przypadkiem pomysł konkurencji jazdy z talerzem nie pojawił się po tym jak Zbyszek rzucił pomysł na zrobienie takiego urządzenia, którego stworzenia wspólnymi siłami się podjęliśmy. I skoro miał go załatwić ktoś inny to po co pytałeś Zbyszka czy go weźmie ?? Konkurencja była zgłoszona miesiąc przed tym jak talerz się pojawił u Nas w regionie, i albo ja czegoś nie rozumie albo zaprzeczasz sam sobie !! Proponuję poczytać Swoje wcześniejsze posty ze zrozumieniem, pozdrawiam:D

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#33 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:32

czy uważasz że to nie są pretensje

kolego
tc82 czy to ja miałem te pretensje jak ty to nazwałeś ? to co marek napisał to jest jego osobista sprawa! a ja nie jestem niczyim adwokatem !!

Skoro składka jest dobrowolna to po co ten tekst że dolnośląskie wpłaciło 15 zł jeśli nic nie zebrano, czy nie lepiej było napisać że to Ty

a czy ja nie jestem z dolnośląskiego? nie wpłacałem tego jako persona tylko ogólnie jako wplata z regionu

Z tego co się orientuję, choć może nie jestem w temacie, czy przypadkiem pomysł konkurencji jazdy z talerzem nie pojawił się po tym jak Zbyszek rzucił pomysł na zrobienie takiego urządzenia, którego stworzenia wspólnymi siłami się podjęliśmy. I skoro miał go załatwić ktoś inny to po co pytałeś Zbyszka czy go weźmie

tu jesteś w błędzie bo takowy talerz miał zrobić kolega cita ale niestety nie będzie go na zlocie i dlatego prezes zapytał się mnie czy możemy wziąsc nasz talerz na zlot zapytałem Zbyszka czy weźmie nie miał nic przeciwko wiec zarząd uznał za sprawę załatwioną

Konkurencja była zgłoszona miesiąc przed tym jak talerz się pojawił u Nas w regionie, i albo ja czegoś nie rozumie albo zaprzeczasz

niestety tu tez jesteś w błędzie nie zaprzeczam sam sobie bo decyzja ze talerz będzie i zgoda Zbyszka na wykorzystanie była dużo wcześniej niż był on faktycznie zrobiony

#34 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:44

Kolego regionalny czy jako nasz łącznik z zarządem możesz mi wytłumaczyć post marka klossa w spocie w Chocianowie, czy uważasz że to nie są pretensje


Widzę że zostałem wywołany do tablicy ;)
A więc , napisałem tak ponieważ zauważyłem że dajemy zgodę wykorzystanie logo klubu w celu promocji klubu ,a od waszego regionu nic w zamian nie ma
dla mnie osobiści jest wielkim wstydem prosić się o "datki" na jakiś namiot który ma służyć nam na zlotach i nie tylko

Czy uważacie że podwyższenie składki klubowej wszystko załatwi ??
Dalsze dyskusje, i pytania zapraszam na PW

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#35 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:47

kolego
tu jesteś w błędzie bo takowy talerz miał zrobić kolega cita ale niestety nie będzie go na zlocie i dlatego prezes zapytał się mnie czy możemy wziąsc nasz talerz na zlot zapytałem Zbyszka czy weźmie nie miał nic przeciwko wiec zarząd uznał za sprawę załatwioną

No właśnie zarząd uznał ale jak my chcieliśmy logo klubu na dyplomy to powstała afera i cytat

No widzę ze spocik się udał, pogratulować tylko organizatorom .
A że tak zapytam , jakaś zbiórka na namiot klubowy to była przeprowadzona ??
Robicie konkurencje z nagrodami , dostajecie zgodę na wykorzystanie loga klubowego, ale dla klubu nie możecie zebrać paru marnych groszy .
No tak brać (żądać od klubu ) to każdy potrafi ,ale żeby w drugą stronę to nic !!

A talerz na zlocie będzie z dolnośląskiego !!

#36 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:52

tc82 czy to ja miałem te pretensje jak ty to nazwałeś ? to co marek
napisał to jest jego osobista sprawa! a ja nie jestem niczyim adwokatem


A czy ja napisałem że Ty miałeś pretensje ?? Podobno z zarządem mamy kontaktować się przez Ciebie więc nadal czekam na wyjaśnienie !!

a czy ja nie jestem z dolnośląskiego? nie wpłacałem tego jako persona tylko ogólnie jako wplata z regionu


Ale skoro sam stwierdzasz że zebrano 0 zł to chyba jest to Twoja wpłata a nie regionu

tu jesteś w błędzie bo takowy talerz miał zrobić kolega cita ale niestety nie będzie go na zlocie i dlatego prezes zapytał się mnie czy możemy wziąsc nasz talerz na zlot zapytałem Zbyszka czy weźmie nie miał nic przeciwko wiec zarząd uznał za sprawę załatwioną


I czemu go nie zrobił ?? Czy nikt inny z wlkp. nie jedzie i nie może go zabrać na Zlot ??

Widzę że zostałem wywołany do tablicy ;)
A więc , napisałem tak ponieważ zauważyłem że dajemy zgodę wykorzystanie logo klubu w celu promocji klubu ,a od waszego regionu nic w zamian nie ma
dla mnie osobiści jest wielkim wstydem prosić się o "datki" na jakiś namiot który ma służyć nam na zlotach i nie tylko

Czy uważacie że podwyższenie składki klubowej wszystko załatwi ??
Dalsze dyskusje, i pytania zapraszam na PW


Dzięki za wyjaśnienie i odpowiadam że tak podniesienie opłaty zlotowej było by dużo prostszym rozwiązaniem, czy możesz mi powiedzieć jak po za zlotem możemy skorzystać z tego namiotu ??

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#37 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:58

czy możesz mi powiedzieć jak po za zlotem możemy skorzystać z tego namiotu

Np. będzie on wystawiony podczas imprez motoryzacyjnych w których będziemy brali udział , jak by się pojawił wcześniej był by wykorzystany na Wielkiej Orkiestrze WOŚP
, przykładów można mnożyć ,

odpowiadam że tak podniesienie opłaty zlotowej było by dużo prostszym rozwiązaniem,


Ja nic nie pisałem o opłacie zlotowej , tylko o klubowej.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#38 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 kwietnia 2010 - 22:59

Podobno z zarządem mamy kontaktować się przez Ciebie więc nadal czekam na wyjaśnienie

chyba masz odpowiedz wyżej ;)

Ale skoro sam stwierdzasz że zebrano 0 zł to chyba jest to Twoja wpłata a nie regionu

to jest wplata regionu jeszcze raz powtórzę nie wpłacałem tego jako persona a jako region a skąd ty możesz wiedzieć czy ktoś inny mi tego nie wpłacił??

I czemu go nie zrobił Czy nikt inny z wlkp. nie jedzie i nie może go zabrać na Zlot

a czy to jest pytanie do mnie czy do kolegi city ? bo ja Wróżka to nie jestem!!

#39 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 24 kwietnia 2010 - 23:02

A czemu opłatę klubową ? Może ja nie będę jeździł na zloty to z tego namiotu nie skorzystam :confused: A zlotową jak najbardziej bo Ci co będą korzystali to zapłacą

#40 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2010 - 23:06

Ja nic nie pisałem o opłacie zlotowej , tylko o klubowej.

A ja dokładnie odwrotnie bo tak jak kolega Owca pisze jestem tego samego zdania.

a czy to jest pytanie do mnie czy do kolegi city ? bo ja Wróżka to nie jestem


Pepcio znowu się zaciąłeś i uważam że dalsza rozmowa z Tobą dzisiaj nie ma już sensu

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"