Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Naprawa/renowacja tapicerki skórzanej


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   szymanski

szymanski
  • 15 postów
  • Dołączył: 25-02-2011

Napisany 31 lipca 2012 - 19:27

witam,jest to środek sprawdzony i daje zamierzony efekt ale cena tej chemii jest zbyt wysoka tzn wiadomo ze każdy chce coś zarobić ale aby dokonać renowacji całej tapicerki i kupując na allegro trzeba wydać fortunę. Dla zainteresowanych podaje link do producenta tej chemii. Wysyłasz smsa lub e-mail z zamówieniem i adresem a wysyłka poczta za pobraniem, min zamówienie to 1 litr a cena to około 37 zl.
http://www.barwiko.cba.pl/

#22 OFFLINE   qolo

qolo
  • 8 postów
  • Dołączył: 22-07-2016
  • Skąd: Rawa Maz
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 09 października 2016 - 13:19

Witam.Mój problem z moją jasną tapicerką wygląda następująco-poprzedni właściciel na tylnych siedzeniach położył koła bez żadnej "osłony" i teraz na oparciu można przeczytać rozmiar ,date prod  jaki był bieżnik itp .Próbowałem różnymi środkami ale nic nie działa.To wygląda tak jakby skóra w tych miejscach sie odparzyła albo odbarwiła.Nie ma żadnych przetarć ani zadrapań ale strasznie szpecą te CZARNE NAPISY.Może ktoś ma jakiś pomysł.Pozdrawiam. 



#23 OFFLINE   Kreczman

Kreczman
  • 12 postów
  • Dołączył: 17-09-2016
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 09 października 2016 - 20:42

Właśnie dzisiaj o tym czytałem i tak się zastanawiałem kto wozi opony na jasnej skórze (mam czarną i bym się na to nie zdecydował), ale jak widać zdarzają się takie osoby... :)

http://lederzentrum....mochodowej.html

innych sposobów nie znam.



#24 OFFLINE   adam7213

adam7213
  • 127 postów
  • Dołączył: 27-06-2012
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 października 2016 - 12:26

kupiłem auto z identycznym tatuażem tyle że na siedzisku ,

ostatnio podczas kolejnego czyszczenia tapicerki mleczkiem do skór zauważyłem że opona zniknęła,

chyba dupska pasażerów to wytarły.

Wcześniej też próbowałem różnymi środkami i nic.



#25 OFFLINE   qolo

qolo
  • 8 postów
  • Dołączył: 22-07-2016
  • Skąd: Rawa Maz
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 10 października 2016 - 18:24

Dzięki serdeczne,niestety ja tyle "dupeczek" już nie wożę  :rolleyes: .Ale jakoś będę próbował z firma z linku.Pozdrowionka.