Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Umieralnia na forum


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 luty 2010 - 11:42

Umieralnia to miejsce, gdzie lądują wszelkie zdublowane tematy.

Założenie jest takie, że jeżeli pojawia się nowy temat, ale jest odpowiednikiem istniejącego już tematu. Wtedy moderatorzy mają obowiązek zamknąć taki temat, podać link do istniejącego tematu i przenieść temat do Umieralni.

Po jakimś czasie tematy będące w Umieralni automatycznie zostaną skasowane i nie będą zaśmiecać forum.

Co nam to daje.. no przede wszystkim to, że jeśli szukamy czegoś to wyniki nie zwrócą nam 20 tematów, z których 19 będzie zamkniętych i będzie zawierało link do tego 20tego tematu.

Bardzo proszę jeżeli w wynikach wyszukiwania będziecie mieć takie tematy, żeby je raportować i pisać np. w powodzie raportowania.. UMIERALNIA..

Wtedy taki temat szybko zostanie przeniesiony do umieralni.

Zwróćcie również uwagę czy np. kliknięcie w jakiś temat w dziale LPG nie powoduje przejść do Umieralni.. na chwilę obecną jest tak ustawione, że przenoszenie jakiegoś tematu powoduje pozostawienie na okres 2 tygodni odnośnika w źródłowej lokalizacji.

Jeżeli nie wiecie o czym mówię popatrzcie np. na spoty mazowieckie, http://forum.omegakl...isplay.php?f=80 Mamy temat Przeniesiony Co z Radomiem, który jest zamknięty.. jeżeli w niego kliknieci i popatrzycie na lokalizacje okaże się, że jesteście w Umieralni.

Mam nadzieję, że pomoże nam to w porządku.

enojoy