Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Egzaminator WORD


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   senai

senai

    Grasz w zielone ? :D :D

  • 166 postów
  • Dołączył: 30-09-2009
  • Skąd: Warszawa-Zoliborz

Napisany 18 lutego 2010 - 04:21

Wydaje mi sie, ze dzial jak najbardziej odpowiedni. Jak Koledzy skomentujecie takie zachowanie... ?
http://www.wiadomosc...owy_126583.html
przestaje normalnie wierzyc, ze kiedys cos zmieni sie na lepsze...
Życie to jedna wielka impreza. Zrob wszystko aby nie być na niej tylko kelnerem :D :D :D
!! ZOBACZ CO CIEKAWEGO SPRZEDAJE NA ALLEGRO !!

#2 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lutego 2010 - 04:45

Jakby przyszło co do czego to by się okazało, że musieliby zwolnić połowę tych wyjadaczy ze Smutnej. :p Pamiętam swój powrót na siedzeniu pasażera po pierwszym nieudanym egzaminie. "Egzaminator" miał niezapięte pasy, kierunkowskazu to chyba ani razu nie użył i oczywiście prędkość...
Każdy boi się odezwać, bo a nóż widelec trafi się tego samego na następnym egzaminie :p
Zresztą widując egzaminacyjne elki na mieście od razu widać kto kieruje.

Bardzo dobrze, że ktoś w końcu się tą sprawą zajął.



 


#3 OFFLINE   senai

senai

    Grasz w zielone ? :D :D

  • 166 postów
  • Dołączył: 30-09-2009
  • Skąd: Warszawa-Zoliborz

Napisany 18 lutego 2010 - 06:28

musieliby zwolnić połowę tych wyjadaczy ze Smutnej

to ta sama Smutna gdzie areszt jest ? :D
Życie to jedna wielka impreza. Zrob wszystko aby nie być na niej tylko kelnerem :D :D :D
!! ZOBACZ CO CIEKAWEGO SPRZEDAJE NA ALLEGRO !!

#4 OFFLINE   jarekezg

jarekezg
  • 18 postów
  • Dołączył: 27-01-2010

Napisany 18 lutego 2010 - 09:06

to ta sama Smutna gdzie areszt jest ?

dokładnie, ta sama :D

#5 OFFLINE   senai

senai

    Grasz w zielone ? :D :D

  • 166 postów
  • Dołączył: 30-09-2009
  • Skąd: Warszawa-Zoliborz

Napisany 18 lutego 2010 - 09:16

dokładnie, ta sama

heh... stare dobre czasy :D :D :D
Życie to jedna wielka impreza. Zrob wszystko aby nie być na niej tylko kelnerem :D :D :D
!! ZOBACZ CO CIEKAWEGO SPRZEDAJE NA ALLEGRO !!

#6 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 lutego 2010 - 09:25

Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#7 OFFLINE   Exelero

Exelero
  • 18 postów
  • Dołączył: 12-12-2007
  • Skąd: Pruszcz Pom.

Napisany 18 lutego 2010 - 10:09

Wydaje mi sie, ze dzial jak najbardziej odpowiedni. Jak Koledzy skomentujecie takie zachowanie... ?
http://www.wiadomosc...owy_126583.html
przestaje normalnie wierzyc, ze kiedys cos zmieni sie na lepsze...


zapomnial pewnie ze jest w ukrytej kamerze :)

1 tys. to i tak malo go podliczyli :D

#8 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 18 lutego 2010 - 10:39

o ile dobrze kojarzę sprawę to egzaminator jest na zwolnieniu L4 i nawet nagany nie może dostać w tym czasie, także chyba mu się wszystko upiecze.... chyba, ze jakoś inaczej go zwolnią:D
z moich doświadczeń to mógłbym książkę napisać, to taka "legalna mafia"....
dopuki WORDy nie będą inaczej finansowane, to zdający są zależni od "księgowej" takiego ośrodka....
taki przykład autentyczny: WORD założył w planowanym budżecie, że będzie 52 tys. "zdających" i się przeliczył bo było nie całe 47 tys (niż mamy demograficzny) i teraz policzcie ilu trzeba było "oblać" żeby WORD wyszedł na swoje (od papieru w WC i ksero po wypłaty dla wszystkich zatrudnionych)?
to czy ktoś zda egzamin czy nie zależy naprawdę od stanu na koncie WORD-u.....
i mógłbym tak wiele innych przykładów....

ps.
w innym portalu ten sam egzaminator
http://motoryzacja.i...rogowym,1440271

#9 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 18 lutego 2010 - 11:18

teraz policzcie ilu trzeba było "oblać" żeby WORD wyszedł na swoje (od papieru w WC i ksero po wypłaty dla wszystkich zatrudnionych)?
to czy ktoś zda egzamin czy nie zależy naprawdę od stanu na koncie WORD-u

Dokładnie Mareczku, znamy to, znamy. Dla przykładu tego co napisałeś, od 99roku WORD Ciechanow ma zdawalność 30-33%. I teraz niech ktoś mi powie że to przypadek, tymbardziej jak podejrzewam że i u Ciebie w Elblągu, są dni gdzie wyraźnie idzie łatwiej lub trudniej (zależy ile osób im zostało aby zrobić plan).

#10 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 18 lutego 2010 - 11:21

są dni gdzie wyraźnie idzie łatwiej lub trudniej (zależy ile osób im zostało aby zrobić plan).

są, są i to mnie czasem powala na łopatki:mad: bo jak to wytłumaczyć zdającym??:confused:

#11 OFFLINE   pawon

pawon
  • 49 postów
  • Dołączył: 04-08-2008
  • Skąd: Łódź-Górna
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 18 lutego 2010 - 19:30

Teraz nie potrzebne jest jakieś zaświadczenie że się ukończylo kurs instruktora nauki jazdy wystarczy że masz prawo jazdy zakladasz dzialalność gospodarczą i już nie to co bylo kiedyś parenaście lat temu gdy bylem w wojsku przeszedlem kurs na instruktora nauki jazdy i szkolilem mlodych na samochodach ciężarowych przez pól roku no ale jak wyszedlem do cywila niestety ten papierek byl nieprzydatny widocznie ci instruktorzy którzy teraz uczą nie mówie że wszyscy ale większość jest lepiej wyszkolona ;)

#12 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 lutego 2010 - 19:43

Zawsze znajdzie sie czarna owca. W WORD, w policji, w innych służbach.
Mnie sie za to podoba podejście dyrektora WORD, to że w ogole zaregował oraz to, ze zrobil to całkiem własciwie.

Ważne, zeby wlasnie na stanowiskach nadrzędnych byli wlasciwi ludzie, którzy będą tak reagowac.

#13 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 18 lutego 2010 - 19:53

Teraz nie potrzebne jest jakieś zaświadczenie że się ukończylo kurs instruktora nauki jazdy wystarczy że masz prawo jazdy zakladasz dzialalność gospodarczą i już

Nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć, poza tym temat jest o egzaminatorze.

#14 OFFLINE   pawon

pawon
  • 49 postów
  • Dołączył: 04-08-2008
  • Skąd: Łódź-Górna
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 18 lutego 2010 - 20:02

Nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć, poza tym temat jest o egzaminatorze.


Sory pomylilem tematy ale myśle że egzaminatorzy też nie wszyscy są święci i nie znają się do końca na wszystkim a chcieliby być bogiem bo mają jakąś wladze dlatego jest tylu niezdających ale w dużej mierze chodzi tylko i wylącznie o kase przecież jak się nie zda trzeba wykupic dodatkowe jazdy i kolo się kręci a gdyby tak niejednego egzaminatora wyslać na psychotesty to napewno by się troche przeżedzilo ;)

#15 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 18 lutego 2010 - 20:48

co 5 lat muszą testy psychotechniczne przechodzic, poza tym egzaminator dysponuje ogromną wiedzą teoretyczną w kategorii kodeksu i przepisów ruchu drogowego więc nie lekceważ tego. Poza tym jest tak jak pisał Cita.

#16 OFFLINE   ChrisDragon

ChrisDragon

    Powoli się rozpędzam..

  • 10 postów
  • Dołączył: 01-07-2009
  • Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Napisany 18 lutego 2010 - 21:21

"(...) Teraz, ponieważ nie można ukarać egzaminatora za skandaliczną jazdę, przepisy pozwalają egzaminującym na prawo jazdy na wszystko."
to na jego miejscu wolałbym bank obrabować, nie byłbym tauzena w plecu:D

nie ma to jak polskie prawo..:mad:
a tak przy okazji to opolski WORD też ma gwiazdy wśród pracowników..jeden ziomek przepuszcza dziewczyny (podczas egzaminu prowadzi dialog zwiadowczy) a później na nk się próbuje głąb taki umówić z ową białogłową.. (wiem.. bo kumpela miała takie jazzy z nim- i żeby nie było, że tylko dlatego zdała..)

#17 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 18 lutego 2010 - 21:25

no to jest nagranie, niech upublicznią sprawę. Kaseta jest trzymana do 14 dni po egzaminie. Jest audio jak i video.

#18 OFFLINE   ChrisDragon

ChrisDragon

    Powoli się rozpędzam..

  • 10 postów
  • Dołączył: 01-07-2009
  • Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Napisany 18 lutego 2010 - 21:33

tylko że od jej egzaminu minęło już chyba te 14 dni i np same kopie wiadomości nic raczej nie dadzą.. a jakby dyrektorowi zgłosić coś takiego??

#19 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 18 lutego 2010 - 21:39

jasne, ale nie każdy dyrektor reaguje jak tem z wątku tego tematu. Jeśli ten klient tak zawsze zarywa laski, to się dziwię czemu tego jeszcze żadna nie zgłosiła.

#20 OFFLINE   patryk0490

patryk0490
  • 349 postów
  • Dołączył: 20-04-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lutego 2010 - 21:51

poza tym egzaminator dysponuje ogromną wiedzą teoretyczną w kategorii kodeksu i przepisów ruchu drogowego więc nie lekceważ tego.


To chyba nie spotkales na swojej drodze takiego egzemplarza jak ja :p Jak sie z nim klocilem na koniec egzaminu to juz nie wiedzial co gadac. W koncu wyciagnal kodeks i zaczal szukac jakiegos przepisu ale niestety i to mu sie nie udalo bo nie potrafil go odnalezc :smiech: A potem to juz byly historie w odwolania itp.
I nie ma sie co bac walczyc z nimi ! Ja na tym wyszedlem dobrze :D