Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Potrzebny alkohol na wesele :)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
56 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 02 lutego 2010 - 21:33

a gdzie na necie? na stronie macro gazetki z alkoholami nie widać

Musisz szie zalogowac z numerem karty i tam masz wszystko.Numer wysylam ci na priv.A i nie bierzesz faktory tylko paragon.

#22 OFFLINE   piiiotrek

piiiotrek
  • 385 postów
  • Dołączył: 30-06-2007
  • Skąd: Świnoujście
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 lutego 2010 - 21:47

Żołądkowa czysta de Luxe to moja propozycja :D

#23 OFFLINE   MICHAL_MV6

MICHAL_MV6
  • 42 postów
  • Dołączył: 04-10-2008
  • Skąd: POZNAŃ

Napisany 02 lutego 2010 - 22:09

"vis1966" dzięki za numer :D

#24 OFFLINE   doncortino

doncortino
  • 3 592 postów
  • Dołączył: 13-09-2008
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 02 lutego 2010 - 23:53

haha ale się wątek rozwinął, sami eksperci :-P
ja niestety nic nie doradzę, bo choć kiedyś zdarzało mi się pić bez przerwy dwa tygodnie (eh szalone wakacje) to teraz jedynie sporadycznie, wypadłem z obiegu eh... :-P

#25 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 lutego 2010 - 08:14

Może coś doradzicie



Jeśli chodzi o jakość to z wymienionej trójki stawiam na Żołądkową Czystą.
No ale w tym przypadku decyzja zapewne będzie należała do Twojego portfela. Tym niemniej polecam ją.
Ale jeśli jednak chciałbyś coś bardziej wykwintnego to poleca również wódeczkę STOCK. Fakt, droższa ale smakowo nawet wujek Smirnoff nie ma szans!!
No to siup!! :D

#26 OFFLINE   lutek

lutek
  • 89 postów
  • Dołączył: 03-02-2009
  • Skąd: pow. Pajęczno

Napisany 03 lutego 2010 - 09:04

Ja miałem wyborowa bardzo dobra wódka i w rosadnej cenie tez jest pałacowa. Najlepiej zrób tak poszukaj wódki ktora jest w promocji z np.coca cola lub innym napojem i wtedy cena zestawu kosztuje tyle co 0,5lwodki a masz gratis napoje. Ja tak zrobiłem i byłem bardzo zadowolony z ceny

#27 OFFLINE   MICHAL_MV6

MICHAL_MV6
  • 42 postów
  • Dołączył: 04-10-2008
  • Skąd: POZNAŃ

Napisany 03 lutego 2010 - 09:29

Ja miałem wyborowa bardzo dobra wódka i w rosadnej cenie tez jest pałacowa. Najlepiej zrób tak poszukaj wódki ktora jest w promocji z np.coca cola lub innym napojem i wtedy cena zestawu kosztuje tyle co 0,5lwodki a masz gratis napoje. Ja tak zrobiłem i byłem bardzo zadowolony z ceny


dobry pomysł z tymi napojami , poszukam :)
Co do PALACOWEJ to z tego co ja wiem to była kiedyś bardzo dobra ale od tego momentu jak zmienili nakrętke na plastikową to się popsuła.
Tak sobie myśle że w sumie aż tak ważne nie jest jaka wódka będzie , ważne żeby jej nei zabrakło i żeby nie jakaś samoróbka :D

#28 OFFLINE   Lead

Lead

    O_o

  • 151 postów
  • Dołączył: 05-10-2009
  • Skąd: Tarnobrzeg

Napisany 03 lutego 2010 - 10:31

U mnie na weselu pod koniec września była Wyborowa. Sam załatwiałem i dostałem dobrą cenę. Polecam jakąś dużą hurtownię z tymi rzeczami. Odradzam natomiast Macro, proszę sobie najpierw sprawdzić te ceny wódek w macro i porównać z hurtowniami. W Macro są oczywiście bardzo tanie wódki - jak masz koncesję na sprzedaż alk. Jak nie masz, płać normalnie :p

#29 OFFLINE   MICHAL_MV6

MICHAL_MV6
  • 42 postów
  • Dołączył: 04-10-2008
  • Skąd: POZNAŃ

Napisany 03 lutego 2010 - 10:43

a słuchajcie, nie wiecie czy wódka kupowana np w biedronce różni się jakością on tych kupowanych gdzie indziej?

#30 OFFLINE   Marzenka13

Marzenka13
  • 442 postów
  • Dołączył: 27-09-2009
  • Skąd: Wojkowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 lutego 2010 - 11:01

W Biedronce też czasem jest żołądkowa de lux - czysta i maja promocje ta jest dobra.
Natomiast z innymi nie wiem . :)

#31 OFFLINE   ZIEMBA

ZIEMBA
  • 471 postów
  • Dołączył: 31-12-2007
  • Skąd: łódzkie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 03 lutego 2010 - 15:53

Cugiel, wujo raczej w bambuko mnie nie robi bo to dobry wujo. Skoro mówi, że bardziej będzie mi się opłaciło kupic na siebie niż na jego koncesje to pewnie tak jest,nie wierze w to, że mnie oszukał. A co do cen to nie ma co przesadzac, wole dac 2zł więcej ale miec świety spokuj i nie jezdzic i szukac, na 200 butelkach to bedzie 400zł różnicy także nie ma co przesadzac.

#32 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 03 lutego 2010 - 17:55

U mnie na weselu pod koniec września była Wyborowa. Sam załatwiałem i dostałem dobrą cenę. Polecam jakąś dużą hurtownię z tymi rzeczami. Odradzam natomiast Macro, proszę sobie najpierw sprawdzić te ceny wódek w macro i porównać z hurtowniami. W Macro są oczywiście bardzo tanie wódki - jak masz koncesję na sprzedaż alk. Jak nie masz, płać normalnie :p


Mam karte z koncesja jak by co!Inaczej bym nie proponowal.

#33 OFFLINE   MICHAL_MV6

MICHAL_MV6
  • 42 postów
  • Dołączył: 04-10-2008
  • Skąd: POZNAŃ

Napisany 03 lutego 2010 - 20:58

Mam karte z koncesja jak by co!Inaczej bym nie proponowal.


A duża różnica będzie w cenie na butelce przy tej karcie z koncesją:D? Czy ja na nią będę mógł bez problemu kupić ?

#34 OFFLINE   Eddek

Eddek

    Superupierdliwiec

  • 110 postów
  • Dołączył: 25-01-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 04 lutego 2010 - 18:02

Na moim weselu w maju bedzie tylko jedyna sluszna Polska Czysta :D
Naczelny Maruda Kraju, ignorant i wielki upierdliwiec.

#35 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 04 lutego 2010 - 18:38

A duża różnica będzie w cenie na butelce przy tej karcie z koncesją:D? Czy ja na nią będę mógł bez problemu kupić ?


Karta jest imienna ale nikt tego nie sprawdza przy wejsciu wkladasz w czytnik i wchodzisz.Nie wiem jakie sa ceny sciagnij sobie cennik jest na stronie macro dlatego podalem ci numer bys mogl sprawdzic.Ja nie sprawdze bo to ma pare mega a ja mam neta z komorki i sporo mi zezre.

#36 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 lutego 2010 - 19:54

Cugiel, wujo raczej w bambuko mnie nie robi bo to dobry wujo. Skoro mówi, że bardziej będzie mi się opłaciło kupic na siebie niż na jego koncesje to pewnie tak jest,nie wierze w to, że mnie oszukał. A co do cen to nie ma co przesadzac, wole dac 2zł więcej ale miec świety spokuj i nie jezdzic i szukac, na 200 butelkach to bedzie 400zł różnicy także nie ma co przesadzac.



ja tam kombinowania i szukania nie mialem
najpierw podzwonilem po hurtowniach dowiedzialem sie co i jak
potem pojechalem do reala obczaic a potem do makro
patrze w makro a tu taka cena to za telefon dzwonie do znajomego co ma zezwolenie i w 15 minut przyjechal kupilismy vodzie i do domu
wieczorem wypilismy razem po butelce i tele z tego zalatwiania
wedlug mnie zakup vodki to najlatwiejsza i najszybsza robota zwiazana z weselem i nie ma tu co rozmyslac jakbyscie mieli z zespolem takie przejscia jak ja to byscie sie za glowe zlapali ale to niewazne

a wracajac do makro to mi sie to oplacilo i tele a za te jak ty mowisz 400 zl to ja sobie moglem zaproszenia kupic i lisciki na flaszki, ja tam jestem tego zdania ze pieniadz trzeba szanowac i wole zeby zosta w mojej kieszeni niz zeby sie ktos nachapal:D

ale ja tam nikomu wody z mozgu robic nie chce, kazdy wie c dla niego najlepsze i tyle:D



MICHAL_MV6

co do zakupow w makro to czesto jest na alkoholach promocja rabaty za wiecej
i nie dosc ze cena koncesyjna jest nizsza to jeszcze kupujac cale opakowanie czyli karton okolo12szt od kazdego kartona jest taniej dodatkowo o 10 % ale to juz trzeba jechac do makro i obczaic:D

#37 OFFLINE   S1 CICHY

S1 CICHY

    obecnie V-Tec, plany-3.2

  • 189 postów
  • Dołączył: 01-08-2008
  • Skąd: Mikołów
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 lutego 2010 - 19:54

mam podobny zgryz.. w czerwcu wesele a ja Ciągle nie mogę się zdecydować... Co do miejsca zakupu to też raczej hurtownia.. po pierwsze cena a po drugie czego nie wypijesz możesz oddać i zapłacić przy odbiorze:) Co do wódki to waham się pomiędzy smirnoffem a Sobieskim... sam nie wiem

#38 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 lutego 2010 - 20:07

mam podobny zgryz.. w czerwcu wesele a ja Ciągle nie mogę się zdecydować... Co do miejsca zakupu to też raczej hurtownia.. po pierwsze cena a po drugie czego nie wypijesz możesz oddać i zapłacić przy odbiorze:) Co do wódki to waham się pomiędzy smirnoffem a Sobieskim... sam nie wiem


jak masz do wyboru dwie to zrob sobie popijawe przez 3 dni smirnof a za tydziem przez 3 dni sobieski i ocenisz ktora lepsza:D a tak na powaznie to chyba smirnoff ale dawno nie pilem i moge sie mylic

ja wychodze z zalozenia ze jak na weselu sie nie wypije to sie po weselu wypije:D
nie rozumiem co masz na mysli z tym placeniem przy odbiorze tylko??

#39 OFFLINE   MICHAL_MV6

MICHAL_MV6
  • 42 postów
  • Dołączył: 04-10-2008
  • Skąd: POZNAŃ

Napisany 04 lutego 2010 - 22:01

Po dzisiejszym zwiedzeniu miasta i szukania taniej wódeczki wybór zostaję zawężony do:
Soplicy albo Sobieskiego.
Jutro robię degustacje :D i wybiorę lepszą :szpital:

#40 OFFLINE   S1 CICHY

S1 CICHY

    obecnie V-Tec, plany-3.2

  • 189 postów
  • Dołączył: 01-08-2008
  • Skąd: Mikołów
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 lutego 2010 - 22:15

Cugiel U mnie w okolicy jest taka Hurtownia że wszystko możesz wziąć na WZ , nie ruszone oddać i zapłacić przy oddaniu :) degustacja była nie jedna i wniosek... wóda o wóda... pierwsze dwa zawsze są parszywe :D