Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

ANKIETA: Za ile sprzedałbyś swoją OMEGE ?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
98 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   komar

komar
  • 149 postów
  • Dołączył: 03-10-2007
  • Skąd: Manchester

Napisany 01 lutego 2010 - 19:23

Nie ma zeczy nie do kupienia bariera to cena.Sprzedac latwo kupic trudno jesli chodzi o zadbany i pewny samochod.Mnie kolejny Opelek trafil sie z dobrym silnikiem i bez wypadkowy wiec troche chcial bym nim pojezdzic,ale doswiadczenie mowi mi ze jak kupiec daje dobra cene to trzeba sprzedac.jak ktos da 10000zl to sprzedam bo wiem co jest warta.kiedys za Kadetta znajomy dawal mi 5000zl a ja mu nie sprzedalem pozniej biednie mi go bylo sprzedac za 2500zl choc stan jego sie nie zmienil nadal dieselek gwizdal i buda byla ok.Niestety trafil w rece mlodego kierowcy i skonczyl na ogrodzeniu.
komar

#22 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 lutego 2010 - 19:26

mnie moja juz lacznie kosztowala z 18 tysiecy i tyle by sie chcialo ale z racji tego ze to stare padlo warte pewnie nie wiecej jak 6 tysiecy bede nia jezdzil az sie nie rozsypie
czyli do jakiegos konkretnego dzwona:D i prawda jest taka ze jak sie kupuje omege to nie warto sie laszczyc na jakas tansza bo i tak trzeba bedzie odrazu po zakupie te pieniadze wlozyc

radze ci szukaj auta w jak najlepszym stanie i zaplac ile bedzie trzeba bo na omedze sie nie oszuka nic to nie golf 3 czy jakas astra ktore sa proste jak bdowa cepa tutaj trzeba troche wlozyc zeby sie jezdzilo

#23 OFFLINE   KoberNT

KoberNT
  • 29 postów
  • Dołączył: 11-05-2009
  • Skąd: Nowy Tomyśl

Napisany 01 lutego 2010 - 21:01

Ja moja bym sprzedał za nie mniej jak 20tys.

#24 OFFLINE   Marszal 1

Marszal 1

    MB S210 220CDI FL

  • 23 postów
  • Dołączył: 10-01-2010
  • Skąd: Polanica PL-Boxtel NL-Herford DE

Napisany 01 lutego 2010 - 21:23

Wygląda na to,że dobrego egzemplarza w Polsce nie kupie bo jak juz ktoś znalazł dobrego lub doprowadził do stanu idealnego to raczej nie sprzeda.Wcale się nie dziwie.

W tej chwili jestem posadaczem Mercedesa W210 220 CDI 2001r. Kombi Automat
przez ponad 1,5roku też trochę kasy włożyłem której nie odzyskam,ale niestety jestem zmuszony sprzedać i własnie rozgladam sie za Omegą w benzynie.

Pozdrawiam

#25 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 01 lutego 2010 - 21:41

Ja za swoją tez mało nie dałem ale mam naprawde FULL wypas, bo od podgrzewanych foteli i kanap i nawet co ciekawe elektrycznie ustawianym lusterkiem wewnętrznym i sciemniającym sie ma wszystko co potrzebne gosciu sprowadził ją z Niemiec i zalował ze ją sprzedaje ale powiedział ze liczy sobie za stan i miał racje , jedyne co włozyłem to paliwo przez dwa lata , no prócz spręzarki od klimy, kupowałem miała przebieg 139tys i jest 95 rok i co ja za nią dostane i mam to sprzedac ?????? nigdy chyba ze w dobre ręce , a wtedy B-FL.... :)

#26 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 lutego 2010 - 21:43

a ja uważam że do aut nie należy sie przyzwyczajać :) - przychodzi czas i należy je zmieniac - żadnych sentymentów ( co nie oznacza że nie nalezy dbac o autka ) jak jest auto zadbane to i kupiec sie znajdzie za odpowiednia cene

#27 OFFLINE   bajla

bajla
  • 6 postów
  • Dołączył: 18-09-2009

Napisany 01 lutego 2010 - 21:56

a ja mam sedana 99r. 2.0 16V ,gaz sekwencja ,przebieg 167tyś, chodzi jak zegarek szwajcarski, szkoda że tak szybko rdzewieje, niechętnie za 13 tyś sprzedam. pozdrawiam

#28 OFFLINE   matias21

matias21
  • 125 postów
  • Dołączył: 20-07-2009
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 01 lutego 2010 - 22:56

za 5 tysięcy, bo to opel :)

#29 OFFLINE   wodzu530

wodzu530
  • 132 postów
  • Dołączył: 08-05-2009
  • Skąd: radomsko

Napisany 01 lutego 2010 - 23:02

never!!!
nigdy nie sprzedam chocby sie sypała i bym musiał kupic nastepne. moja omega zostaje ze mna do konca zycia. za kilka lat jak sie dorobie własnego biznesu omega bedzie rozebrana za kazda czesc, odlakierowana poskładana w całosc i stanie w moim garazu na wieki. nie zartuje.

#30 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 02 lutego 2010 - 00:19

:panna: :omg:

no co? :) pisałem szczerze. Wtedy poszukał bym W210 albo BMW5 w full opcji.

#31 OFFLINE   Marszal 1

Marszal 1

    MB S210 220CDI FL

  • 23 postów
  • Dołączył: 10-01-2010
  • Skąd: Polanica PL-Boxtel NL-Herford DE

Napisany 02 lutego 2010 - 00:26

no co? :) pisałem szczerze. Wtedy poszukał bym W210 albo BMW5 w full opcji.

eliks a jaki przebieg masz?

#32 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 02 lutego 2010 - 00:37

eliks a jaki przebieg masz?

do uzgodnienia

#33 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 02 lutego 2010 - 03:44

Ja mam do sprzedania swoją pierwszą omegę. Włożyłem w nią troszkę kasy (głównie na odpicowanie ;) ) ale nie żałuję. Myślałem, że nigdy jej nie sprzedam bo za dobrze się nią jeździ. Trafiła mi się MV6 i teraz muszę ją sprzedać bo nie stać mnie na dwa auta (zresztą nie są mi potrzebne). Ile sobie krzyczę za zadbaną omegę?? Myślę, że 9,5 tyś to nie dużo, mało też nie bo do negocjacji cena jest. Auto zadbane, dobre wyposażenie, nie wymagające wkładu finansowego i o atrakcyjnym wyglądzie. Kończąc napiszę, że faktycznie za małe pieniądze nie kupisz dobrej omegi (zresztą jak żadnego innego auta). Kolego marszal 1 nie napisałeś jakiej omegi szukasz (model, rok, silnik, przebieg itp), jeżeli intersuje Ciebie 2.0 16V zapraszam na PW :p
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#34 OFFLINE   marcinmv6

marcinmv6
  • 54 postów
  • Dołączył: 16-07-2009
  • Skąd: Krokowa

Napisany 02 lutego 2010 - 13:37

Po pierwsze nie sprzedam mojej Megi, ponieważ nikt mi nie da tyle ile bym chciał.

Kupiłem moją latem 2009 od Beast'a. Oglądałem około 8 innych sztuk. Ta piękna złota którą posiadam na allegro była od początku moich poszukiwań, jednak jak zobaczyłem cenę 15.500 to pomyślałem :zaklopotanie: za dużo. Inne chodziły koło 10.000 to po co mam przepłacać. Po oględzinach kilku sztuk przekonałem się , że za zadbaną Omcię trzeba zapłacić.

Tak więc wpakowałem się do auta i pojechałem obejrzeć auto które było dokładnie takie jak w opisie. :) W ten sposób kupiłem najdroższą MV6 w tym roczniku z pomorskiego. Nie mówię, że nie miałem z nią problemów :(:(:(, ale to Omega i nie jest to nowy samochód.

Teraz jeszcze raz napiszę dlaczego nikt mi nie da tyle ile bym chciał.
Kupiłem ją za około 15.000 zł
Po zakupie zaczeły się wydatki
Gaz ok. 5.000 zł
Nowe opony i regeneracja felg 17" koszt 1.800 zł
Skóry w bdb stanie (też od Beasta) ok. 1.000 zł
Felgi 16" na zimę 500 zł
Mantzel 350 zł
U mechanika od czasu jak ją mam zostawiłem 1600 zł a to jeszcze nie wszystko, bo mam jeszcze parę pierdół do zrobienia.
Było jeszcze trochę rzeczy na które też wydałem trochę grosza.

Sami widzicie, że kosztowała mnie przynajmniej 25.250 zł:dziura:, i kto mi tyle da.
Najlepsze, że nie żałuję ani jednej wydanej złotówki,a jeszcze pewnie dużo w nią włoże bo mam już plany co w niej zmienię.

#35 OFFLINE   rumun25c

rumun25c

    Grześ

  • 71 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: jastrzebie zdroj

Napisany 02 lutego 2010 - 14:26

jakoś w lipcu chciałem sprzedać bo miałem na oku fajną t4 potrzebną do lawety i chciałem 12.5 tyś za za omcie do której tylko lać i jeżdzić ale niestety nie było godnego klienta tylko same marudy a za pół darmo nie oddam.na wiosne nowy lakier i super fura na wyjazdy na wczasy z rodziną będzie.a t4 i tak kupiłem.pozdrawiam wszystkich którzy wiedzą co mają i nie odają za pół ceny.:D

#36 OFFLINE   Szafarbp

Szafarbp

    AudiA4

  • 202 postów
  • Dołączył: 30-01-2009
  • Skąd: Biała Podlaska/London

Napisany 02 lutego 2010 - 17:56

Ja za swoja gdybym mial sprzedawac to 10 tysi najbidniej bym krzyknal razem z kolkami... ale i tak nie sprzedam...
Od ponad roku jak nia jezdze zregenerowalem alternator i wymienilem silent blocki, a tak tylko leje i jezdze. Zbyt dobrze trafilem zeby oddac za bezcen

#37 OFFLINE   robek86a

robek86a

    Zbanowany

  • 75 postów
  • Dołączył: 20-07-2008

Napisany 02 lutego 2010 - 18:03

a ja bym oddał swoją szuję za czapkę śliw węgierek...... zimowych hahaha :jump: a tak na serio to niech się rozsypie u mnie bo za dużo już do niej dołożyłem żeby innemu właścicielowi robić prezenty!!!!!:p
"tylko twardziele pierdzą przy laniu":pet:

#38 OFFLINE   smadapmega

smadapmega
  • 776 postów
  • Dołączył: 13-06-2009
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 04 lutego 2010 - 23:08

Moja jak w podpisie, nie opłaca mi się jej sprzedawać z racji że musiałbym wziąć z 12 tyś minimum a inna sprawa ze jest to bardzo komfortowy samochod i kupując nawet inny także musiałbym do niego dołożyć jak to zwykle bywa. Reasumując wolę już zostać przy sprawdzonym którym jeżdzę od prawie 2 lati jest na prawde w b.dobrym stanie. Nie sprzedaje ;)

#39 OFFLINE   Fatum

Fatum
  • 26 postów
  • Dołączył: 31-10-2009
  • Skąd: Wodzisław Śląski

Napisany 05 lutego 2010 - 08:03

Witam wszystkich.
Niedawno właśnie przerabiałem ten temat bo sprzedawałem swoją Omege i powiem tak:
sprzedałem za 7900 auto do którego nowy właściciel nie wsadzi do przyszłej zimy ani złotówki:D
Omega 97rok 2.0 16V +LPG automat. przebieg oryg 215000km, auto było 1000000% bezwypadkowe!!
W aucie był nowy rozrząd, amory i sprężyny tył, zawieszenie przód nowe(tzn wszystkie łączniki gumy itd), kompletne hamulce tył, filtr+olej w silniku świeżo wymieniony, filtr powietrza i P/pyłkowy, nówka akumulator, chłodnica wody kupiona w lipcu, świece i na wszystko miałem dokumenty!!
W środku climatronik (odgrzybiony i szczelny więc nie było co nabijać) czyli sprawny, reszta też działająca.
Aha jeszcze co ważne auto było praktycznie bez rdzy (nalot na drzwiach i nadkolach)
Jedynie co trzeba było zrobić to wymienić olej w skrzyni i podjechać na regulacje/sprawdzenie/serwis gazu!

Miałem ją niecałe 2 lata kupiłem za 11000zł i nawet nie chce liczyć ile kasy włożyłem w to pudło:bredzisz:
Czemu sprzedałem pewne auto się zastanawiacie?
Ano dlatego, że miałem pare razy tą wątpliwą przyjemność zostania objechanym przez Calibre albo jakieś BMW już nie wspomne o wyprzedzaniu tym klockiem bo to też była katorga.
Pewnie zaraz mnie zasypiecie tekstami w stylu "jak chciałeś poszaleć to mogłeś sobie 3.0 kupić" i wiem macie racje:D Nie mam sie co dziwić:)

Ale nie o to chodzi!
Chcę powiedzieć, że za nieduże pieniądze MOŻNA trafić dobre auto, tylko że nigdy nie wiemy czy to jest akurat to. Tak jak z tą jedyną kobietą w naszym życiu:D:D

Pozdrawiam

#40 OFFLINE   michauu

michauu
  • 182 postów
  • Dołączył: 02-07-2009

Napisany 17 lutego 2010 - 21:29

a kto chce moją?