Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

SPOT LOKALNY POZNAŃ


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
87 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy chciałbyś aby lokalne spoty w Poznaniu odbywały się cyklicznie? (1 użytkowników głosowało)

Czy chciałbyś aby lokalne spoty w Poznaniu odbywały się cyklicznie?

  1. Tak, co tydzień (1 głosów [20.00%] - Zobacz)

    Procent głosów: 20.00%

  2. Tak, raz w miesiącu (4 głosów [80.00%] - Zobacz)

    Procent głosów: 80.00%

  3. Nie, lokalne spoty mi nie wystarczają (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

Głosuj

#1 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 31 lipca 2006 - 08:02

W związku z tym iż ogólnopolski zlot OKP LATO 2006, raczej umarł śmiercią naturalną, proponuję lokalne spotkanie Wielkopolan w Poznaniu lub najbliższych okolicach...

Moim zdaniem proponowany spot w okolicach Częstochowy na torze kartingowym lub parkingu pod marketem w Jankach koło Wa-wy, z racji odległości i kilkugodzinnego charakteru, pozostanie prawdopodobnie lokalnym spotem.

Taki lokalny, kilkugodzinny spot możemy sobie zrobić sami w Poznaniu.
Należałem kiedyś do nieistniejącego już "DRIVERS CLUB'u POZNAŃ" i całkiem miłe spoty odbywały się przeważnie w niedzielę na parkingu pod stadionem Kolejorza na ul. Bułgarskiej.
Miejsce jest raczej wszystkim znane a dojazd dogodny...

Przyszło mi jeszcze coś do głowy: Nad Maltą w Poznaniu, naprzeciwko stoku narciarskiego - po drugiej stronie jeziorka jest miły i kameralny parking, dużo trawki (ucieczka z betonów) i możnaby jakiegoś grila nawet se zrobić...

Proponuję termin: :!: 13 sierpnia godzina 15.00 :!:
Wypowiedzcie się proszę czy Malta czy Bułgarska... :?:

Co Wy na to :?: :?: :?:


Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#2 OFFLINE   QQ

QQ
  • 273 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 31 lipca 2006 - 09:12

bardzo kuszaca propozycja :razz:

szkoda ze to az tak daleko :mad:

ale zycze super imprezki o ile takowa sie uda :wink:

#3 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 lipca 2006 - 20:01

ee tam, kombinujcie lepiej tak żeby było sens turlać się tam przez pół polski....

#4 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 lipca 2006 - 22:09

ee tam, kombinujcie lepiej tak żeby było sens turlać się tam przez pół polski....


jak sie spotkamy choc raz i frakcja poznańska okaże sie prężna - to wtedy można pomysleć o przyturlaniu weekendowym. Zaplecze mamy niezłe, jeziorków nie mało, cenowo mysle, ze tez nie najgorzej.

Jestem za.

#5 OFFLINE   GARY

GARY
  • 472 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Wrocław/Sulmierzyce

Napisany 31 lipca 2006 - 23:37

no to by nie było złe :] ale nie lepiej gdzieś pod Poznań ?? może jakieś jeziorko, grill :]

#6 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 sierpnia 2006 - 08:17

no to by nie było złe :] ale nie lepiej gdzieś pod Poznań ?? może jakieś jeziorko, grill :]


łejery jeszcze nie wiadomo czy są chętni a już marudzisz :p
Jak sie ludziska z Poznania zbierom to miejsce sie ustali. Generalnie momy przeca auta nie ?

ps. a jak nas bedzie tszech [słownie czy] to mozemy sie spotkac na rondzie Kaponiera, zrobic runde i pojechac na spaghetti do piccolo ...

#7 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 01 sierpnia 2006 - 08:55

Poznonioki słyszałem ze wy jak nalewacie herbate to po sama szyjke szklanki, tak zeby nikt z gości cukru nie mogł sobie dosypać... Prawda to? :wink:

#8 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 sierpnia 2006 - 09:41

Poznonioki słyszałem ze wy jak nalewacie herbate to po sama szyjke szklanki, tak zeby nikt z gości cukru nie mogł sobie dosypać... Prawda to? :wink:


aaa słyszałem kiedys o tym no .. jak tam mówisz ... cukier. Kolega kiedys gosciom pokazywał, ale nie wsypal do szklanki bo mówił, ze i tak niedobry jest :p

#9 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 01 sierpnia 2006 - 12:06

Ano możemy se polatać po mieście ale myślę że później...
Narazie wydaje mi się że powinniśmy się poznać i umieć się rozpoznawać na mieście (trasie).

Proponując ten spot (lub serię takich spotów) miałem na myśli głównie ludzi z Poznania i okolic, chociaż pozostałych również serdecznie zapraszamy... (Niech wiedzą że my Poznaniacy gościnni jesteśmy :razz: )

a jak nas bedzie tszech [słownie czy] to mozemy sie spotkac na rondzie Kaponiera, zrobic runde i pojechac na spaghetti do piccolo ...


Kaponiera zamknięta ... :wink: , na szczęście piccolo nie, hihi :smile:

Rozumiem że termin jest OK, dogadajmy wobec tego miejsce.
Czy Malta tam gdzie napisałem wcześniej

Przyszło mi jeszcze coś do głowy: Nad Maltą w Poznaniu, naprzeciwko stoku narciarskiego - po drugiej stronie jeziorka jest miły i kameralny parking, dużo trawki (ucieczka z betonów) i możnaby jakiegoś grila nawet se zrobić...

odpowiada?

Pozdrawiam
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#10 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 sierpnia 2006 - 13:29

Proponując ten spot (lub serię takich spotów) miałem na myśli głównie ludzi z Poznania i okolic, chociaż pozostałych również serdecznie zapraszamy... (Niech wiedzą że my Poznaniacy gościnni jesteśmy :razz: )

(...)

Rozumiem że termin jest OK, dogadajmy wobec tego miejsce.
Czy Malta tam gdzie napisałem wcześniej odpowiada?


Mnie tam rybka. Przyjade gdzie będze trzeba. Może być malcisko, bo Lech to oklepany jest i taki asfaltowy, mało atrakcyjny i w ogole. A trawka i piknik do mnie przemiawia - jesli bedzie nas wiecej niz 'czech' i pojawią sie forumowiczki - a z pozania naliczyłem dwie ;) plus os. towarzyszace mile widziane. W kazdym innym przypadku może byc Lech ...

Jestem też za cyklicznością spotkań, możliwie okoliczno terenowo grilowych jak i tych bezautowych, a za to piwnych.
Nie mam też w sumie nic przeciwko, zeby odgradzać sie od VU z Poznania, albo pms'owiczów.

#11 OFFLINE   Baca

Baca
  • 41 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Wielkopolska (Słupca)

Napisany 01 sierpnia 2006 - 18:28

Ten termin przypada w długi weekend dla niektórych. Co prawda nie mam jeszcze planów na ten dzień, ale wstępnie jestem ZA.
Jeżeli chodzi o Poznań to jestem za Maltą.

A może nad jeziorkiem powidzkim: POWIDZ, PRZYBRODZIN lub coś z tych rzeczy. Czysta woda, można pogrilować itp...i popływać ;)
Opel Omega Caravan 2.0 16V '96
Nagłośnienie:
Wzmak - JBL DECADE DA3504
Bass - HERTZ DS 250
Scena - Tonsil
Żródło dzwięku - PIONEER DEH-6000UB
...i to wystarcza ;)

#12 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 sierpnia 2006 - 23:15

Ten termin przypada w długi weekend dla niektórych. Co prawda nie mam jeszcze planów na ten dzień, ale wstępnie jestem ZA.
Jeżeli chodzi o Poznań to jestem za Maltą.

A może nad jeziorkiem powidzkim: POWIDZ, PRZYBRODZIN lub coś z tych rzeczy. Czysta woda, można pogrilować itp...i popływać ;)


Powiem tak - jesli w ogole uzbiera sie pare osob - dlaczego nie pojechac nad jezioro.
Zróbmy liste tych co są chętni, wtedy podyskutujemy gdzie. Wstępnie jestem nadal elastyczny jesli chodzi o miejsce. W liście chętnych proponuje, jesli komus nie pasuje termin i bylby chętny ale kiedy idzien, dopisac [inny termin - 0000-00-00]

Lista poznanioków
1. cita

#13 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 02 sierpnia 2006 - 07:08

Powidz jest ok, miejscówka nad Maltą jest na wylocie na Wa-we więc jak się zbierzemy, pogadamy i zaczęłoby nam się nudzić i stwierdzimy że chcemy jechać se popływać to czemu nie. Proponuję wziąć ze sobą ręczniczek itd...


Lista poznanioków
1. cita
2. Boomir

P.S. Dlaczego tak mało osób głosuje? Nie macie zdania?

Pozdrawiam
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#14 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 sierpnia 2006 - 08:06

POznań jest ode mnie 600 km, jakoś nie widziałem u Ciebie Boomir takiego entuzjazmu jak było głosowanie za kielcami (jesteś tu już od 30 maja), choć musiałem ruszyc dupe o 330 km od swojego miejsca to w przeciwieństwie do Ciebie i tak wyraziłem chęć, idziecie na łatwizne bo macie poznań pod nosem, praktycznie żadne mi wyrzeczenie... nie mam nic przeciwko ale ja tak daleko nie jade, 1200 km i kasa na benzyne.... porażka.. inni pewnie myślą podobnie, zresztą QQ już powiedział że na zloty aż tak daleko z doskoku nie pojedzie.... ponadto nie wiem, ale raczej poznań jest od większości DALEKO... wiem, że to jest SPOT dla Poznaniaków i nie powinno się mieć żalu - bawcie się dobrze, ale nie dziwcie się że niesmak pozostaje, bo SPOT ten powstaje z wiadomych powodów - nie wyszedł zlot i chcecie go czymś zastąpić, tylko szkoda że ten "środek doraźnego ratunku" układacie pod wąską grupę odbiorców...

#15 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 sierpnia 2006 - 08:56

POznań jest ode mnie 600 km, jakoś nie widziałem u Ciebie Boomir takiego entuzjazmu jak było głosowanie za kielcami (jesteś tu już od 30 maja), choć musiałem ruszyc dupe o 330 km od swojego miejsca to w przeciwieństwie do Ciebie i tak wyraziłem chęć, idziecie na łatwizne bo macie poznań pod nosem, praktycznie żadne mi wyrzeczenie... nie mam nic przeciwko ale ja tak daleko nie jade, 1200 km i kasa na benzyne.... porażka.. inni pewnie myślą podobnie, zresztą QQ już powiedział że na zloty aż tak daleko z doskoku nie pojedzie.... ponadto nie wiem, ale raczej poznań jest od większości DALEKO... wiem, że to jest SPOT dla Poznaniaków i nie powinno się mieć żalu - bawcie się dobrze, ale nie dziwcie się że niesmak pozostaje, bo SPOT ten powstaje z wiadomych powodów - nie wyszedł zlot i chcecie go czymś zastąpić, tylko szkoda że ten "środek doraźnego ratunku" układacie pod wąską grupę odbiorców...


IMO przesadzasz. Ile razy słyszałem o spotkaniu w Lublinie, o tym, ze gdzie tam ktos jedzie i że sie chętnie spotka. Nosz... w czym problem ?
Byłem chętny do spotu ogólnopolskiego - wyszły z tego jak widze nici. Kolega proponuje spotkanie lokalne w Poznaniu - też jestem chętny, zwłaszcza, ze już dużo wczesniej chcialem pisac do poznaniaków co by sie skrzyknąć na piwo. Ten 'zlot' nie jest jakims tam zlotem a spotkaniem ludzi mieszkających blisko siebie. W czym Ci to przeszkadza? Masz daleko, nie chce Ci sie jechac - wcale sie nie dziwie, bo ma to być spotkanie kilkugodzinne i do domu. Czy możesz mi powiedziec, ze gdzies, gdzie tam mieszkasz nikt z OKP nie spotka sie nigdy lokalnie? Jak dobrze kojarze, a pamięć mam kiepską, to jest tu kilku kluowiczów co to sie znają i spotykają. Chcesz sie obrażać bo chcemy lokalnie spotkać sie u nas?
Będzie spot ogólnopolski - przyjade. Niestety nie mam ani czasu anu umięjętności dogadzania wszytkim aby organizowac spot dla wszytkich z noclegami, miejscami itp. Nigdy tego nie robiłem i nigdy sie za to niebrałem bo jestem zbyt mało obowiązkowy w takich sytuacjach, wiec po co mam psuć humory. Może jednak powinienem sie wziąć za próby organizowania spotkania, skoro innym sie nie udalo. Nie chce tu nikogo obrażać, bo jest kilka osób, które poświęciły czas na szukanie, sprawdzanie itd. Dziękuje im od siebie.
Jednak to co napisałeś o tym, ze nasze spotkanie jets odpowiedzią na brak ogólnopolskiego i w ogóle .. no bez przesady.
ps. poza tym to że jest (ma być) spotkanie poznańskie, nie onacza, ze nie może przyjechac ktos z hononlulu. Serdecznei zapraszam, moge nawet przenocowac, jesli sie ktos kota nie boi. Ale jak ktos nie chce - to przeciez obowiązku nie ma.
ps2. czy Ty spotkałeś osbobiście któregoś z forumowiczy OKP (albo kubowicza) ? - ja nie. A chętnie spotkam, a poznański początek jest dla mnei jak znalazł. VKP w Poznaniu spotyka sie regularnie i jakos nie widzialem, zeby ktos robil z tego powodu problemy.

Zniesmaczony Cita

(ciekawe ilu znów powie, ze marudze :( )

#16 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 02 sierpnia 2006 - 09:03

Przyjacielu Bc30SE, szanuję Cię za Twoją szeroką wiedzę techniczną i precyzję udzielanych porad technicznych, lecz nie chcę być postrzegany jako prowokator "niesmaku" i wypraszam sobie!

Wraz z niektórymi klubowiczami, w przeciwieństwie do większości szukałem "złotego środka" na zlot ogólnopolski i wydzwoniłem kupe kasy żeby czegoś poszukać lub umówić i nie moją winą jest że nie wyszło. (zajęte terminy - za późno)
Substytutem tego zlotu ogólnopolskiego może być spotkanie lokalne.
Przecież nikt nie broni Wam z innych rejonów Polski zrobić czegoś podobnego (już się takowe odbywają).
Wręcz przeciwnie, ja jestem zwolennikiem zdecentralizowania organizacji zlotów, gdyż ze względów "demokracji" nie sposób dojść do 100% porozumienia i dogodzić wszystkim... co widać właśnie po organizacji II Ogólnopolskiego Zlotu OKP.

Bez urazy dla nikogo.

Pozdrawiam
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager

#17 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 02 sierpnia 2006 - 09:21

I co wybraliście już miejsce ? Co z tą Maltą może tam?
Myśle że mógłbym zawitać bo chyba będę u szwagra w Komornikach ,a z tamtąd to żabi skok.
Byle pogoda dopisał.
Czy są jeszcze jacyś chętni???

#18 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 sierpnia 2006 - 10:15

Czy są jeszcze jacyś chętni???


z Tobą to chyba jest na trzech ;)

#19 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 02 sierpnia 2006 - 10:22

To ciniutko :sad:

#20 OFFLINE   Boomir

Boomir

    Wyborowa Fighter

  • 248 postów
  • Dołączył: 30-05-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 02 sierpnia 2006 - 10:40

Na początek dobre i to, poza tym mamy jeszcze ponad tydzień :smile:
Boomir, Omega Caravan X20XEV
Food&Fire Manager