Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

[OB & OBFL] Skrzynia automatyczna Omega 2.5 td 97 rok problem !!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   koyot1

koyot1
  • 20 postów
  • Dołączył: 30-07-2006
  • Skąd: Goleniów

Napisany 04 sierpnia 2006 - 09:33

Juz jestem pewien ze problem dotyczy tylko pierwszego biegu , pozostale napewno chodza własciwie , na pierwszym biegu jest poslizg , unioslem auto na podnosniku warsztatowym i ustawilem dzwignie w pozycji D , koła zaczely sie obracac lecz nie przyspieszaly wlasciwie co da nacisnietego gazu , po przytrzymaniu gazu wszedl bieg 2 i juz przyspieszaly i reagowaly na zwiekszenie obrotow silnika , po ustawieniu dzwigni a 1 , kola obracaly sie ale po nacisnieciu gazu (obroty 3000) wał napedowy moge wychamowac rekami , mam takie pytanie co musze jeszcze raz sprawdzic w takiej sytuacji , chodzi mi tylko o poslizg pierwszego biegu i ile powinno byc tarczek sprzegłowych w sprzegle konwektora (w mojej skrzyni jest jedna tarczka sprzeglowa a trzy separatory o tych samych wymiarchi odnioslem wrazenie jak by brakowalo jednej tarczki), niestety nie mam pewnosci czy ktos nie bawil sie juz z ta skrzynia , Pomozcie !!!