Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nocleg po konercie Depeche Mode z 10 na 11 tuty.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Kampol

Kampol
  • 124 postów
  • Dołączył: 16-04-2008
  • Skąd: Knurów

Napisany 18 stycznia 2010 - 14:09

Witam!!!

Mam nie lada problem, otóż szukam noclegu z 10 na 11 luty w Łodzi. W sumie to nawet nie noclegu ale kimnięcia się w dniu 11 luty.
Przyjeżdżam na koncert 10-tego: wiadomo - koncert, after-party do rana, a później trzeba się zregenerować przed następnym koncertem. Problem jest w tym, że w mieście Łódź nie ma już noclegów w tym terminie! Mowa oczywiście o noclegach w normalnych cenach do 60 zł (za 200 zł może by się coś znalazło).

Czy ktoś z Was ma jakieś namiary na jakiś pokoik, ażeby się grzecznie przespać, a może sam dysponuje jakimś starym materacem i wolnym pokojem (oczywiście odpłatnie)?

I jeszcze jedna sprawa: wybiera się ktoś z Was na te koncerty ???

#2 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 stycznia 2010 - 21:28

http://www.hotelaxel...a.pl/oferta.htm Zadzwoń tutaj z tego co słyszałem podobno jest możliwość dogadania się żeby nie brać na całą dobę. Ewentualnie dowiem się czy nie dało by się załatwić czegoś za przysłowiowe :piwo: Tylko musiał bym się rozeznać jak by u mnie wtedy było z miejscem do przekimania. Jak coś to PW.

#3 OFFLINE   Kampol

Kampol
  • 124 postów
  • Dołączył: 16-04-2008
  • Skąd: Knurów

Napisany 19 stycznia 2010 - 08:27

Właśnie tam dzwoniłem - odpowiedź: "Niestety nie" :(
Czyli dalej jestem w ciemnej ...