Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Soczewki Depo


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
86 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   lukitechnik

lukitechnik
  • 130 postów
  • Dołączył: 02-08-2014
  • Skąd: CB/PO
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 04 stycznia 2015 - 22:59

Ja mam ori xenony tylko, chce kupić 2gie lampy żeby je modzić ;)
Także jest sprysk, samopoziomowanie i przełącznik bez regulacji ;)

#82 OFFLINE   sseebbaa1991

sseebbaa1991
  • 22 postów
  • Dołączył: 12-10-2014
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 09 stycznia 2015 - 23:29

mam soczewki depo i standardowo słabo świeci:( mam zamiar wsadzić HId-y tylko zastanawiam sie czy to poprawi jakość światła ?

#83 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 stycznia 2015 - 00:01

mam zamiar wsadzić HId-y tylko zastanawiam sie czy to poprawi jakość światła ?


Jak przeczytasz ten temat http://forum.omegakl...0&highlight=hid będziesz mógł z tego zagadnienia wykłady robić :D
Wszelkie pytania odnośnie HID proszę zadawać w podanym temacie.

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#84 OFFLINE   falconPL

falconPL
  • 6 postów
  • Dołączył: 20-09-2014

Napisany 07 marca 2015 - 17:46

Ma ktoś zdjęcie jak świecą DEPO soczewki bez żadnych przeróbek? Pilne,bo obecnie nie mam żadnych :-)

#85 OFFLINE   industra

industra
  • 221 postów
  • Dołączył: 15-06-2011
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 07 marca 2015 - 20:37

jak nowe soczewki ;p na zdjeciu nie bedzie widac zbyt róznicy, tzreba by było posztawic auta obok siebie i porównac, jak sa nowe to poswiecą, ale meczą się szybciej niz oryginały, jak to zamienniki ;)

#86 OFFLINE   falconPL

falconPL
  • 6 postów
  • Dołączył: 20-09-2014

Napisany 08 marca 2015 - 14:19

Nie mam odniesienia nawet do oryg.bo moje ryfle tak zmatowione i ********* ze nie bylo doslownie rozniczy czy jexhalem na awiatlach czy bez :-) no to wezme depo,mam nadzieje ze będę mial normalne swiatla:-)

Panoie,bo mogę wsiąść jutro depo za 110zl KPL w dobrym stanie,lecz opinie są bardzo podzielone jak tak czytam.... nie wymagam jakiś turbo swiatel lecz żeby nannieoswietlonwj drodze dalo się spokojnie jechac. Można prosić o wypowiedź kogoś kto ma lub mi al? Depo

#87 OFFLINE   SzeregowyRDM

SzeregowyRDM

    Może będzie 2.2 niedługo.

  • 361 postów
  • Dołączył: 10-11-2012
  • Skąd: Radom WR

Napisany 08 marca 2015 - 14:34

Nie mam odniesienia nawet do oryg.bo moje ryfle tak zmatowione i ********* ze nie bylo doslownie rozniczy czy jexhalem na awiatlach czy bez :-) no to wezme depo,mam nadzieje ze będę mial normalne swiatla:-)

Panoie,bo mogę wsiąść jutro depo za 110zl KPL w dobrym stanie,lecz opinie są bardzo podzielone jak tak czytam.... nie wymagam jakiś turbo swiatel lecz żeby nannieoswietlonwj drodze dalo się spokojnie jechac. Można prosić o wypowiedź kogoś kto ma lub mi al? Depo


miałem depo na zwykłych H1, du.. nie urywało ale rewelacji nie było. Wsadziłem HIDy i dopiero zacząłem coś widzieć. Jak chcesz to bierz. Zawsze za taką cenę to nie szkoda. Jak chcesz ja mam same soczewki ori helli(same soczewki nie całe lampy ) to ci mogę je odsprzedać. przełożysz sobie i będziesz miał lepiej.