Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Auto-złom jak liczą cenę samochodu ?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   matekg

matekg
  • 192 postów
  • Dołączył: 22-11-2006
  • Skąd: Jaworzno

Napisany 04 stycznia 2010 - 13:12

Witam chciałem was zapytać jak wygląda sprawa z oddaniem samochodu na auto-złom.Mam rozbitą z przodu Astrę 1.7TD silnik sprawny oddając ją na złom dostanę jakąś większą kasę za nią,czy będzie to policzone na zasadzie auto waży tyle i tyle*cena kilograma złomu i koniec.Jak to wygląda bo oddać sprawny silnik za cenę złomy to troszkę szkoda :(

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 04 stycznia 2010 - 13:15

Witam chciałem was zapytać jak wygląda sprawa z oddaniem samochodu na auto-złom.Mam rozbitą z przodu Astrę 1.7TD silnik sprawny oddając ją na złom dostanę jakąś większą kasę za nią,czy będzie to policzone na zasadzie auto waży tyle i tyle*cena kilograma złomu i koniec.Jak to wygląda bo oddać sprawny silnik za cenę złomy to troszkę szkoda :(


zalezy jak sie dogadasz. jak koles jest zlodziej to bedziesz musial jeszcze doplacic 10pln za kazdy brakujacy kilogram wg wpisu wagowego w dowodzie. Normalnie to pewnie z 1000 pln ci odpala




 


#3 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 stycznia 2010 - 13:15

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby silnik sprzedać, a skoro hula to zostawić na aucie żeby potencjalny kupiec widział że działa.

Gdzie żeś rozwalił? :D

 


#4 OFFLINE   matekg

matekg
  • 192 postów
  • Dołączył: 22-11-2006
  • Skąd: Jaworzno

Napisany 04 stycznia 2010 - 13:40

Żonie dziewczyna wymusiła na skręcie w martyniaków jadąc od oś.stałego.Chciała skręcić w lewo i nie wiadomo czemu jej wymusiła,może brak obycia z autem prawko miała od 1,5 miesiąca.To marnie z tymi auto-złomami a muszę się jej pozbyć żeby nie płacić OC a kombinować nie chcę.

#5 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 04 stycznia 2010 - 16:31

to jeszcze zależy jaki auto-złom...
bo jeśli skup aut powypadkowych... to dostaniesz umowe kupna-sprzedaży (czyli żadnych problemów bo tylko zgłaszasz, że sprzedałeś w urzędzie i u ubezpieczyciela) i marne grosze za nią... ja z omege A rozbity przód ale sprawny silnik dostałem 100zł z tym, że auto-złom sam jescze sobie po nią przyjechał z lawetą i zabrał... (oczywiście większość sprawnego osprzętu silnika wykręciłem..)
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#6 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 stycznia 2010 - 16:36

Najlepiej podzwonić po skupach aut powypadkowych, pewnie lepszy pieniądz niż na złomie.

 


#7 OFFLINE   sznyro

sznyro
  • 94 postów
  • Dołączył: 09-10-2008
  • Skąd: Radom

Napisany 04 stycznia 2010 - 20:38

popytaj się na szrotach kumpel za ibize 94 1.6 rozbity cały bok wziął 1300zł i umowę mu koleś naoisał.