Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Tu można zadawać pytania odnośnie III Zlotu OKP


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
53 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 lutego 2007 - 01:02

Tak sobie pomyślałem, że jeśli ktoś ma jakieś pytania, coś go zastanawia, dręczy, gniecie. Gdy nie może spać z powodu niezaspokojonej ciekawości odnośnie III Zlotu.
Gdy nie je, nie śpi, nie może polerować Omesi.

Wtedy tu może zadać pytanie dotyczące zlotu.
Postaram sie odpowiedzieć na każde pytanie, jednak mam prośbe, aby pytania te były sensowne.
Jesli chodzi o tematyke konkursów i zachcianek na zlocie - to jest od tego inny wątek.

Spam, dowcipy i inne posty natury OFFowej - będę kasował natentychmiat i bez tłumaczenia.



#2 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 16 lutego 2007 - 15:45

witam
czy bedąc z małym dzieckiem (2lata) są jakies specjalne dodatkowe opłaty przewidziane przez właściciela ośrodka???

#3 OFFLINE   marcin.mmz

marcin.mmz
  • 245 postów
  • Dołączył: 21-01-2007
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki

Napisany 16 lutego 2007 - 16:36

prosze o podanie dokladnie jakie beda ceny za nocleg i moze planujecie jakies inne skladki? byly wczesniej pisane ceny noclegów ale niezbyt jasno i konkretnie? dla wszystkich bedą domki czy pod namiotem? bedziemy wcześniej rezerwowac kto jaki chce domek? (ilo osobowy).

#4 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 lutego 2007 - 16:51

prosze o podanie dokladnie jakie beda ceny za nocleg i moze planujecie jakies inne skladki? byly wczesniej pisane ceny noclegów ale niezbyt jasno i konkretnie? dla wszystkich bedą domki czy pod namiotem? bedziemy wcześniej rezerwowac kto jaki chce domek? (ilo osobowy).


FORUM OPEL OMEGA KLUB POLSKA Strona Główna ť III Zlot Omega Klub Polska ť III Zlot Omega Klub Polska ť III ZLOT OKP


FORUM OPEL OMEGA KLUB POLSKA Strona Główna ť III Zlot Omega Klub Polska ť III Zlot Omega Klub Polska ť UWAGA - Pieniążki za pobyt - zbiórka - UWAGA


Wszytsko jest ładnie napisane, wystarczy tylko śledzić moje wątki na samej górze.

Rezerwacja na razie jest jedna dla wszytskich
Domki są 4 osobowe (dwie dwuosobowe izby w domku ze wspólną łązienką).
Jak każdy znajdzie sobie towarzyszy domku to tak będzie mieszkał. Jak nie znajdzie, dostanie z przydziału. Listy 'par' i 'czwórek' będą później - jesli będą potrzebne.

#5 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 lutego 2007 - 17:03

witam
czy bedąc z małym dzieckiem (2lata) są jakies specjalne dodatkowe opłaty przewidziane przez właściciela ośrodka???


będą zniżki dla dzieciaków.

- Dzieci do roczku - bez opłat.
- Dzieci troche starsze, ale poniżej 3 roku życia - jesli spią z rodzicami - bezpłatnie, jesli będą miały mieć osobne łóżko będzie jakaś opłata za pościel (w granicach 10 zł) ale tu może sie jeszcze coś zmienic (w te albo we w tę).
- Dzieci 3-10 lat 27 zł (z połówką wyżywienia)
- Dzieci >10 lat - normalna stawka.

#6 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 16 lutego 2007 - 22:20

.... i moze planujecie jakies inne skladki?


Opłaty dotyczące organizacji zlotu zostaną pokryte z kasy klubowej. Dotyczy to takich rzeczy jak np. przygotowanie ogniska, opłata za wypożyczenie grilla, węgiel na grilla itp.

#7 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lutego 2007 - 12:35

Ja mam pytanie co do wpłaty pieniędzy

Do maja jest jeszcze sporo czasu, kasę prosisz żeby wpłacić do połowy marca (tu nie mam nic przeciwko), ale czy w razie jakiś niespodziewanych przeszkód w przybyciu na zlot jest możliwość odzyskania wpłaconych pieniędzy??

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#8 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lutego 2007 - 15:21

Ja mam pytanie co do wpłaty pieniędzy

Do maja jest jeszcze sporo czasu, kasę prosisz żeby wpłacić do połowy marca (tu nie mam nic przeciwko), ale czy w razie jakiś niespodziewanych przeszkód w przybyciu na zlot jest możliwość odzyskania wpłaconych pieniędzy??


Nie będzie problemu do momentu, kiedy będą robione już ostateczne rezerwacje pokoików, termin taki napewno będzie ogłoszony n.
Narazie pieniązki są potrzebne na wpłate zaliczki dla ogolnej rezerwacji oraz do pierwszego potwierdzenia z Waszej strony chęci uczestnictwa.

#9 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 20 lutego 2007 - 13:58

Mam pytanie odnośnie ośrodka ,ponieważ na zdjęciach nie widziałem dlatego pytam:
1. Czy mamy jakis parking żebyśmy mogli zrobić wspólna fote?
2. Czy jest miejsce żeby zrobić jakieś konkurencje sprawnościowe naszymi bryczkami?
wogóle czy jest tam jakis większy placyk?

#10 OFFLINE   ww200

ww200
  • 75 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 20 lutego 2007 - 14:07

1. Czy mamy jakis parking żebyśmy mogli zrobić wspólna fote?
2. Czy jest miejsce żeby zrobić jakieś konkurencje sprawnościowe naszymi bryczkami?
wogóle czy jest tam jakis większy placyk?


Odpowiedzi:
1. Nie
2. Nie

#11 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 lutego 2007 - 14:11

Odpowiedzi:
1. Nie
2. Nie


dopowiem tylko

1. napewno sie coś znajdzie, najwyżej wyjedziemy na jakieś pole ;)
2. to też nie jest przesądzone, choc w samym ośrdoku będzie cięzko, chyba ze zawodu w parkowaniu 'na styk'

ps. konkretnych odpowiedzi udziele, jak sie tam wybiore osobiści, pozwiedzać okolice.

#12 OFFLINE   ww200

ww200
  • 75 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 20 lutego 2007 - 14:31

Jedyne miejsce które by się nadawało do czego kolwiek to plac targowiska pod warunkiem że nie będzie akurat zajęte przez targ albo naukę jazdy.Miejsc by się znalazło więcej ale jest to uzależnione od ilości aut.Ale zadawajcie pytania bo znam Lidzbark i okolice jak własną kieszeń w końcu ośrodek prowadzi moja koleżanka,mam tam działkę i jeżdżę do Lidzbarka już 14 lat :mrgreen:

#13 OFFLINE   AdamS

AdamS
  • 36 postów
  • Dołączył: 17-10-2006
  • Skąd: Kwidzyn

Napisany 20 lutego 2007 - 21:56

Mam pytanie,też chciałbym uczestniczyć w zlocie chociaż nie jestem klubowiczem(to znaczy wysłałem Waldemarowi meil'a ale nie dostałem odpowiedzi).Czy mogę się zapisać :?:

#14 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 lutego 2007 - 22:11

Mam pytanie,też chciałbym uczestniczyć w zlocie chociaż nie jestem klubowiczem(to znaczy wysłałem Waldemarowi meil'a ale nie dostałem odpowiedzi).Czy mogę się zapisać :?:


jest to Zlot Omega Klub Polska ... ale do uczestnictwa zapraszamy wszytskich, tych z klubu, tych z forum a nawet tych, co nie mają omegi ale zadeklarują, ze im sie podoba.
Zaproszenie jest też np. na forum Vectra Unlimited. Bedzie też kolega z seat-team.

Nie szczyp sie i dopisuj sie do listy.

#15 OFFLINE   ww200

ww200
  • 75 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 21 lutego 2007 - 00:09

Tu jest zdjęcie głównego rynku:Dodany obrazek
a to targowiska:Dodany obrazek

#16 OFFLINE   marcin.mmz

marcin.mmz
  • 245 postów
  • Dołączył: 21-01-2007
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki

Napisany 21 lutego 2007 - 07:20

konkretne pytanie bedzie :) na tym zdjeciu zaznaczyłem zaje... miejsce na współną fotkę, może ktoś sie orientuje czy można tam bedzie wjechac, albo czyje to pole? Droga obok jest wiec nie będzie problemu.

Dodany obrazek

#17 OFFLINE   ww200

ww200
  • 75 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 21 lutego 2007 - 09:57

Z tym polem to bym dał sobie spokój ono tak ładnie wygląda z lotu ptaka,a tak poza tym jest to teren prywatny,nierówny jak cholera a dojazd z drogi to tylko traktorem :lol:
Taka poglądowa fotka:Dodany obrazek

#18 OFFLINE   Bmaci3k

Bmaci3k
  • 212 postów
  • Dołączył: 07-12-2006
  • Skąd: Ciechanów

Napisany 25 lutego 2007 - 10:24

a jak jest z opłatą jeśli bede mógł przyjechać tylko na jeden dzień? Niestety ale szkoła nie pozwala na więcej. Jaką składke mam w takim razie wpłacic?

#19 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 lutego 2007 - 17:18

a jak jest z opłatą jeśli bede mógł przyjechać tylko na jeden dzień? Niestety ale szkoła nie pozwala na więcej. Jaką składke mam w takim razie wpłacic?


opłata jest za nocleg. Tylko.

#20 OFFLINE   gamgit

gamgit
  • 67 postów
  • Dołączył: 24-02-2007
  • Skąd: Kartuzy
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 marca 2007 - 22:20

a mam pytanko o kturej ipreza tak na dobre sie rozkręca :razz: :drink: