Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA - Pieniążki za pobyt - zbiórka - UWAGA


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 lutego 2007 - 00:39

Prosze koleżanek i kolegów.

Wielkimi krokami zbliża sie maj oraz nasz Zlocik, który zapowiada sie całkiem miło.
W związku z tym, ze musimy potwierdzić rezerwacje miejsc prosze o dokonanie wpłaty za noclegi w wysokości 37 zł/doboosoba. W cene wliczone jest całodzienne wyżywienie i jest ono niejako gratis do noclegu, wiec uprzedzając pytania - 37 zł to cena noclegu, a jesli ktoś nie będzie chciał skorzystać z darmowego wyżywienia to cena pozostaje taka sama.

Ci, którzy planują przybyć już w piątek 18go maja powinni wpłacić 2x37/osoba.

Oto numer konta, na który należy dokonywac wpłat (jest to to samo konto, na które wpłacamy składki klubowe - gdyby, ktoś miał numer gdzies zapamiętany).
Paweł Gaworski
25 1140 2004 0000 3302 4327 6930

Wpłata na nocleg w Lidzbaru w tytule wpłaty powinna zawierac:
Nick z forum, dopisek "Lidzbark", ilość noclegów oraz ilość osób.


Przykładowo mój tytuł przelewu będzie wygladał tak (jade z 1 osobą towarzyszącą, od piątku):
"Cita, Lidzbark, 2 osoby, 2 noce"

i będzie na kwote 148 zł (37x2+37x2)

Teraz moja ogromna prośba - weźcie sobie prosze b. do serca, ze od tego w jakim tempie wpłyną wpłaty na konto w takim tempie będziemy mogli załatwiać formalności.
Prosze potraktujcie prośbę poważnie i nie zwlekajcie z wpłatami długo, bo naprawde istotne jest, aby potwierdzić i zaklepać na 100% rezerwacje oraz dokonać wszelkich formalności.

Ja wiem, że zbiórki różnie sie udają, ale naprawdę bardzo ważne jest, żeby osoby z listy chętnych, które wiedzą, ze przyjadą zebrały sie w sobie i wpłaciły pieniążki.

Biorąc pod uwage, że niektórzy wypłate mają 1go, inni 10go prosze o dokonanie wpłat do połowy marca.
Jeśli ktoś ma akurat trudny okres z pieniążkami - niech napisze do mnie PW.

W razie pytań i wątpliwości - prosze do mnie na PW.