Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wszystko o Bingo S4


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Boscorelli

Boscorelli

    Jest blacha musi być rdza

  • 464 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Bełchatów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 sierpnia 2012 - 10:37

Witam koledzy, mam u siebie Bingo M, więc opisze tutaj mój problem, na niskich obrotach 700~750 (takie mam na jałowym i nie mogę ich zwiększyć) zawiesza mi się sonda i nie pracuje, żyć zaczyna dopiero gdzies od ok 1200, wtedy ładnie faluje, oto screeny ustawień:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Może poradzicie coś, jak to zmienić? pozdrawiam

#42 OFFLINE   Florek

Florek
  • 1 254 postów
  • Dołączył: 14-03-2007
  • Skąd: ELE
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 sierpnia 2012 - 21:53

kolego odznacz "ustawienie wartości PWA", wprowadź silnik na 3000 obr/min, odkręcaj (zwiększaj dawkę gazu) śrubę na parowniku aż silnik krokowy będzie oscylował wokół 75 kroczków (potem to "ustawienie wartości PWA" ustaw na owo 75), daj obroty jałowe a jak sonda będzie stać w miejscu to pomajstruj (zwiększ zakres) "minimalne/maksymalne otwarcie na biegu jałowym" inacze:j jak widać ze zrzutu leży Ci sonda bo masz ubogo z gazem. Jeśli ładnie się wkręca to może być, jeśli ma muła to zrób jak wyżej, jeśli zacznie falować= zrób tak, by mieszanka była na biegu jałowym delikatnie, ale to delikatnie za bogata=sonda bogata.

#43 OFFLINE   tomis06

tomis06
  • 84 postów
  • Dołączył: 08-12-2011

Napisany 17 marca 2013 - 16:31

Panowie mam szybkie pytanie. Czy po odłączeniu centralki z samochodu, i ponownym jej podłączeniu to strace te wszystkie ustawienia w tym bingo? Zawiało komore, zamoczyło i nie działa. Teraz susze z nadzieją że coś z tego będzie, tylko zastanawiam się czy bedę musiał coś ustawiać czy nie? Pod warunkiem że zadziała jeszcze.

#44 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 17 marca 2013 - 17:06

U mnie nic takiego nie nastąpiło. Gdy wyjąłem akumulator na kilka dni z omegi i później go podłączyłem, to wszystko było ok.

#45 OFFLINE   tomis06

tomis06
  • 84 postów
  • Dołączył: 08-12-2011

Napisany 17 marca 2013 - 17:16

Ja teraz zastanawiam się co sie poposuło. Instalacja jakby prądu nie miała. Nic nie świeci nic nie działa. Bezpieczniki pod maską wymieniłem i bez rezultatu. Wyciągnąłem komputer, rozebrałem i w środku było mokro. Wysuszyłem, kontakt spray potraktowałem, w jednym rogu takie zaśniedziałe było a od spodu jakby luty zardzewiałe. Dalej nie działa. Teraz jest opcja że to włącznik czy na pewno centralka powiedziała papa?