Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Prosze o porade w sprawie Omegi"c" 3.0V6


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Łukaszo

Łukaszo
  • 5 postów
  • Dołączył: 26-07-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 28 lipca 2006 - 22:03

Chcialbym prosic o pomocw sprawie Omegi "c" 3.0V6,czy normą jest przy odpalaniu silnika dosc dlugie oczekiwanie na rozruch silnika(dlugo kreci kolo 3-4 sek) jaka moze byc przyczyna? i druga sprawa jaka jest wartosc szacunkowa pojazdu rocznik 2000 (pazdziernik) pelna opcja(bez navi) z systemem naglosnienia bose? Co sadzicie o tym samochodzie i na co zwracac uwage przy zakupie



#2 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 28 lipca 2006 - 22:38

Ja odpowiem w sprawie wartości.
Możesz zadzwonić do dowolnej firmy ubezpieczeniowej i poprosić o wyliczenie składki AC. Z podanych przez Ciebie danych samochodu wyliczą Ci za pomocą Info-Eksperta lub Eurotaxu wartość pojazdu. Ale wartość do ubezpieczenia - różni się nieco od tego co będziesz musiał zapłacić
Możesz też usrednić ceny z ogłoszeń i oczywiście odjąć od tego kilka złociszy, w zależności od umiejętności negocjacji o ochoty na obniżanie ceny przez sprzedającego.

#3 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 lipca 2006 - 10:47

dużo pytań w jednym poście :)

- co do odpalania, to napisz, czy masz LPG :?:
- co do ceny trader.pl


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#4 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 29 lipca 2006 - 11:13

Cena za zadbana sztuke i z dobrych rak okolo 28-nawet 30 tys moim zdaniem, ale podkreslam auto z dobrych rąk i zadbne. A za 24-26 mozes zkupic z tzw niemiec taka omke. Generalnie fajne auta polecam ome C