Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Propozycjie dla Omegowiczów województwa podlaskiego i nie tylko :)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Gucio811

Gucio811
  • 22 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Zabłudów
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 grudnia 2009 - 20:43

Na ostatnim spocie 13.12. choć było nas dwóch;)
wpadliśmy na następujące pomysły mianowicie:


1. Aby była lepsza możliwość spotkania można by wymienić się nr. Skype, GG, itp jak również np. nr. tel lepszy kontakt oraz łatwiejsze dogadanie co i jak.
2. tu głównie inicjatywa męża naszej koleżanki dora2470 można było by zaprojektować i zrobić jakąś naklejkę lub coś w tym stylu aby łatwiej się rozpoznawać na ulicach itp

proszę wypowiadać się na powyższe propozycje


Jako pierwszy wypowiadam się ze jestem za 1 i 2:

po pierwsze dzięki temu jak ktoś będzie miał problem:pokoj: to łatwiej będzie mógł się z kimś skontaktować aby się spotkać lub pogadać:party::piwo2:
po drugie tak jak kolega zasugerował odnośnie:metal::up: jakiegoś emblematu na tył kluski to np po to ażeby się nie wk...:spor::czerwona_kartka::censored: jak jakaś znajoma kluska zajeżdża drogę

pozdrawiam wszystkich użytkowników Omeg a szczególnie użytkowników z podlasia8)

#2 Guest_andre1099_*

Guest_andre1099_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 14 grudnia 2009 - 22:30

Całkiem fajne pomysły. Jestem za.
trzeba będzie to jeszcze przedyskutować :D

#3 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 15 grudnia 2009 - 07:22

Jeżeli przystąpicie do klubu to bedziecie mogli z tego korzystać bez pisania takich postów izn będziecie mieli naklejki klubowe i dostep do listy kontaktów.
Serdecznie zapraszam.

#4 OFFLINE   Gucio811

Gucio811
  • 22 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Zabłudów
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 16 grudnia 2009 - 20:32

Jeżeli przystąpicie do klubu to bedziecie mogli z tego korzystać bez pisania takich postów izn będziecie mieli naklejki klubowe i dostep do listy kontaktów.
Serdecznie zapraszam.


z całym szacunkiem egon dla zarządu, członków klubu oraz do użytkowników Forum Klub Polska lecz to są propozycje dla użytkowników wojewódzkich a nie każdy ma możliwość i nie ukrywam pewnie też chęć przystąpić do Klubu Forum Polska (nie mówie tu o sobie ale tak wogle).

Ja to mam chęć przystąpić, lecz ten post napisałem z całym szacunkiem ale dotyczył poziomu lokalnego nie krajowego więc mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciw temu jak również to że może dzięki temu powstanie w poszczególnych regionach Polski też pewne elementy rozpoznawcze nie tylko klubowiczów ale również użytkowników nie mówię tu aby klubowicze mieli lub też myśleli ze będą to elementy takie same jak naklejki członków Klubu a tylko o dające możliwość rozpoznania znajomych klusek na ulicach i drogach regionalnych

z kolei co do listy kontaktów to w regionalnych znajomościach wystarczy jak się powymieniamy bo nie zawsze jak potrzebna jest pilna porada to nie każdy ma dostęp do forum (ja np. w od rana aż po wieczór nie mam ale żeby nie było nie chodzi tylko o mnie).

#5 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 grudnia 2009 - 20:57

Forum Klub Polska

Klubu Forum Polska


Łot ?:omg:

#6 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 grudnia 2009 - 21:14

Kolego Gucio811 po 1 zawsze możecie skorzystać z pw jeśli chcecie się wymienić kontaktami i po koleji przekazywać innym tym co nie mają dostępu do Forum Omega Klub Polska

Forum Klub Polska

po 2 poprawnie napisz nazwę klubu bo w tej chwili to nawet nie wiem dokładnie czy wiesz gdzie się udzielasz

po 3 narazie nie ma podziału na regiony a naklejki po wstąpieniu do klubu otrzymacie i to już jest znak rozpoznawczy nie tylko w regionie

U nas w pomorskim nie ma problemu z przekazywaniem sobie kontaktów ,a zwykła naklejka klubowa zupełnie wystarczy na rozpoznanie czy jest to omegowicz z klubu czyli ktoś z naszych:D

#7 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 16 grudnia 2009 - 21:22

że może dzięki temu powstanie w poszczególnych regionach Polski też pewne elementy rozpoznawcze nie tylko klubowiczów ale również użytkowników nie mówię tu aby klubowicze mieli lub też myśleli ze będą to elementy takie same jak naklejki członków Klubu a tylko o dające możliwość rozpoznania znajomych klusek na ulicach i drogach regionalnych

o matko i córko...

#8 OFFLINE   rayian

rayian
  • 6 postów
  • Dołączył: 22-03-2009
  • Skąd: w domu

Napisany 31 grudnia 2009 - 19:29

jestem za
nigdy nie wiadomo kiedy cos sie dzieje a kontakt sie przyda