Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Obejrzyj koniecznie! Alkohol, prędkość, używki...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
66 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 stycznia 2010 - 11:54

http://www.efakt.pl/Tu-zginelo-trzec...u,51118,8.html

czy ja tam dojrzałem Omegę?

#42 OFFLINE   jarecky

jarecky

    ## za miedzą :-( ##

  • 286 postów
  • Dołączył: 03-11-2009
  • Skąd: Jelcz-laskowice

Napisany 15 stycznia 2010 - 12:00

czy ja tam dojrzałem Omegę?


Na 7 zdjęciu
:(
Oddam 3,2 v6 w dobre ręce :D

#43 OFFLINE   klimi

klimi

    Kulam się megane scenic

  • 355 postów
  • Dołączył: 15-04-2009
  • Skąd: Ciechanów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 15 stycznia 2010 - 12:03

Co za rodzice kupują omegę dziecku które nie ma prawa jazdy, a do tego 5 razy oblało testy? Szkoda słów...

#44 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 stycznia 2010 - 14:00

Co za rodzice kupują omegę dziecku które nie ma prawa jazdy

Obecnie niestety niektórzy rodzice nie mają nic do gadania.

#45 OFFLINE   klimi

klimi

    Kulam się megane scenic

  • 355 postów
  • Dołączył: 15-04-2009
  • Skąd: Ciechanów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 15 stycznia 2010 - 14:22

Obecnie niestety niektórzy rodzice nie mają nic do gadania.


Zgadzam się i wina wcale nie musi leżeć wyłącznie po ich stronie. Widać co dzieję się w szkołach. Totalny brak szacunku dla nauczyciela a wszystkiemu winno jest ministerstwo. Nauczyciel nie ma żadnych praw w szkole. Kiedyś było inaczej, dostało się "po łapach" i był spokój. A teraz ? To woła o pomstę do nieba. Jak na to wszystko patrzę do krew zalewa. Moja cała rodzina pracuje/pracowała w szkole więc co nie co wiem. Po za tym sam jestem eksperymentem - gimnazjum i uważam to za totalny niewypał. Szkoda słów i nerwów...

#46 OFFLINE   Ksiadz

Ksiadz
  • 309 postów
  • Dołączył: 02-08-2009
  • Skąd: Gdynia

Napisany 15 stycznia 2010 - 22:25

rodzice tych 3 chlopakow byli policyjnymi psychologami a strata wszystkich dzieci byla dla matki tak straszna ze sie powiesila...
4 osoby ktore jechaly omega uciekly z miejsc wypadku.udezyli w tego hiunaya z predkoscia 160km/h nic im sie nie stalo.

#47 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 16 stycznia 2010 - 19:41

Co za rodzice kupują omegę dziecku które nie ma prawa jazdy, a do tego 5 razy oblało testy? Szkoda słów...
__________________


jak to jacy ??? Tacy sami mądrzy jak i to dziecko , przeciez jabłko od jabłoni daleko nie upada ....

#48 OFFLINE   mariusz1

mariusz1
  • 30 postów
  • Dołączył: 17-01-2009
  • Skąd: Dolny śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 18 stycznia 2010 - 17:27

Koledzy co by nie mówić filmiki dają do myślenia jak w jednej chwili można zniszczyć życie innemu człowiekowi badż sobie a co do wątku dzieci jesteśmy rodzicami trzeba dzieci uświadamiać napewno nie na pierwszy raz taki film ale moja córka ma nie całe pięć lat i nie moge ruszyc omesią za nim nie zapnę jej pasów bo nie pozwoli więc zaczynajmy wpajać od malego bezpieczeństwoi odpowiedzialność a będzie lepiej

#49 OFFLINE   marduk3111

marduk3111
  • 21 postów
  • Dołączył: 01-01-2010
  • Skąd: Oświęcim

Napisany 19 stycznia 2010 - 14:41

Te filmiki to mocny wstrząs myślę ze każdy powinien je oglądnąć i to kilka razy! A szczególnie wtedy gdy będzie chciał wsiąść za kierownice pod wpływem!!!:dziura:

#50 OFFLINE   chmieleck

chmieleck

    [ZSW 05127]

  • 321 postów
  • Dołączył: 11-10-2009
  • Skąd: Świnoujście

Napisany 19 stycznia 2010 - 15:11

Po obejrzeniu tych filmów odechciewa mi się wsiadać do samochodu w ogóle, a co dopiero po alkoholu. Przecież tak naprawdę wystarczy chwila nerwów lub nieuwagi, nawet nie wspomaganych alkoholem, by doprowadzić do takiej tragedii. Nie wspominając już, że nie ważne jak ostrożny bym nie był na drodze, nigdy nie wiem kto i w jakim stanie nadjeżdża z naprzeciwka...

#51 OFFLINE   partyzant

partyzant
  • 88 postów
  • Dołączył: 23-07-2009
  • Skąd: gdańsk

Napisany 02 czerwca 2010 - 11:12

Filmiki dają dużo do myślenia.

#52 OFFLINE   krasulec

krasulec
  • 249 postów
  • Dołączył: 22-03-2010
  • Skąd: Sompolno

Napisany 02 czerwca 2010 - 12:00

w autach powinny być montowane seryjnie alkomaty odcinające zapłon !!takiego co złapią pod wpływem na 10 lat prawko zabrać może by się nauczył lub jeździł bez ....!

#53 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 02 czerwca 2010 - 13:24

w autach powinny być montowane seryjnie alkomaty odcinające zapłon !!takiego co złapią pod wpływem na 10 lat prawko zabrać może by się nauczył lub jeździł bez ....!


Z tym alkomatem i odcinką był by dobry pomysł.

#54 OFFLINE   dany5

dany5
  • 1 045 postów
  • Dołączył: 15-03-2010
  • Skąd: Sompolno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 czerwca 2010 - 13:27

w autach powinny być montowane seryjnie alkomaty odcinające zapłon !!takiego co złapią pod wpływem na 10 lat prawko zabrać może by się nauczył lub jeździł bez ....!


Pomysł dobry ale polak mądry i napewno jeszcze co niektórzy napewno by na tym zarobili bo zaraz były by warsztaty robiące jakieś obejście tego alkomatu

#55 OFFLINE   Robal91

Robal91

    ŁAAAAAAA___;)););)

  • 34 postów
  • Dołączył: 03-10-2009
  • Skąd: w Lubelcu

Napisany 02 czerwca 2010 - 17:05

Albo trzeźwi znajomi którzy by dmuchnęli w alkomat, a sami jeszcze prawka nie mają lub nie potrafią prowadzić samochodu.

#56 OFFLINE   Christo

Christo
  • 224 postów
  • Dołączył: 13-10-2009
  • Skąd: Gorzów Wlkp.

Napisany 02 czerwca 2010 - 17:27

Do alkomatów proponuję jeszcze tester narkotyków oraz taki badający zmęczenie i poziom aktualnej agresji kierowcy. Ponadto test badający rzeczywiste umiejętności kierowcy i stan techniczny samochodu.

Aha, zapomniałem jeszcze o automatycznym odcięciu paliwa w razie przekroczenia dozwolonej prędkości na danym odcinku drogi, bo to właśnie ona jest w Polsce głównym problemem. Ewentualnie mandaty w wysokości miesięcznej pensji.

Myślę, że dopiero wszystkie powyższe ograniczyłyby drastycznie ilość wypadków i kolizji do polskiego minimum. Polskiego, bo na wypadki ogromny wpływ ma właśnie nasza krajowa infrastruktura drogowa.

#57 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 02 czerwca 2010 - 18:36




sesemesik....
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne czyni dobro."



J. W. Goethe "Faust"

#58 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 czerwca 2010 - 21:06

Ewentualnie mandaty w wysokości miesięcznej pensji.

Panstwo za duzo zarabia na naszych mandatach, dlatego nie sa podejmowane kroki tego typu :)


 


#59 OFFLINE   dany5

dany5
  • 1 045 postów
  • Dołączył: 15-03-2010
  • Skąd: Sompolno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 czerwca 2010 - 22:00

Do alkomatów proponuję jeszcze tester narkotyków oraz taki badający zmęczenie i poziom aktualnej agresji kierowcy. Ponadto test badający rzeczywiste umiejętności kierowcy i stan techniczny samochodu.

Aha, zapomniałem jeszcze o automatycznym odcięciu paliwa w razie przekroczenia dozwolonej prędkości na danym odcinku drogi, bo to właśnie ona jest w Polsce głównym problemem. Ewentualnie mandaty w wysokości miesięcznej pensji.

Myślę, że dopiero wszystkie powyższe ograniczyłyby drastycznie ilość wypadków i kolizji do polskiego minimum. Polskiego, bo na wypadki ogromny wpływ ma właśnie nasza krajowa infrastruktura drogowa.


dobrze że nie jesteś ministrem bo dopiero zrobił byś nam państwo policyjne w którym połowa ludzi musiała by prowadzić bez prawka

#60 OFFLINE   szymekrudawa1

szymekrudawa1

    Zbanowany

  • 186 postów
  • Dołączył: 24-01-2009
  • Skąd: k/KRAKOWA

Napisany 02 czerwca 2010 - 22:59

panowie,ja myśle że podstawą jest wyszkolenie na kursie prawa jazdy,kierowcy który będzie wiedział o co chodzi na drodze.niektórzy w kierowcy który jest "wczorajszy" to już widzą zabujcę.g...o prawda.biorąc przepisy w np.usa jestem za nimi.znam z mojej rodziny kierowców,którzy na trzeżwo stwarzają większe zagrożenie niż ja po 0.5l na twarz.właśnie po takim czymś siedziałem jako pasażer i gdyby (teraz sie troche chwale :pijany:)nie patrzyłbym na droge,zamiast trzężwego kierowcy który prowadził,stałaby się tragedia większa niż możnaby przypuszczć-szczegółółw nie podam.nie stało się nic dzięki "pijanemu pasażerowi".tak więc w mediach niech nie pi.....ą,że każdy podwpływem to przestępca.oczywiście umiar i pewne granice należy zachować:jump::driver: