Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Informacja odnośnie cytowania


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
9 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Madzia

Madzia
  • 1 288 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 grudnia 2009 - 21:43

Z racji, iż ogromna ilość ludzi nie potrafi (lub nie przykłada do tego uwagi) cytować postów to mam prośbę aby podać do ogólnej wiadomości, (tak jak jest to robione kiedy Zarząd chce aby forumowicze zapoznali się z jakimś tematem) jak się cytuje i również poinformować, że źle cytowane wiadomości będą kasowane bez informowania autora postu.
Proszę o dyskusję i wyrażanie swoich opinii na ten temat.

#2 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 grudnia 2009 - 21:47

Madziu to jest dział propozycji i wniosków z życia klubu a nie dotyczących działania forum oraz tym podobnych :) - przeniosłem w odpowiednie miejsce



 


#3 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 11 grudnia 2009 - 21:51

weźcie się lepiej za jakąś konkretną robote...
:peace:

#4 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 grudnia 2009 - 22:09

weźcie się lepiej za jakąś konkretną robote...
:peace:


Może warna ci wrzucimy - zawsze coś :D

W sumie odnośnie cytatów to chyba nie ma aż takiego problemu - fakt - zdarza się że czytam i widzę że ktoś to zrobił nieprawidłowo to wtedy można go upomnieć i poprawić, ale niewiele jest takich osób. Jak coś to mogę zrobić szybki manual tylko gdzie mam go umieścić??

 


#5 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 11 grudnia 2009 - 22:22

Może warna ci wrzucimy

jak to jest konkretna robota.. to ty lepiej się już za nic nie bierz...

:peace:

#6 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 grudnia 2009 - 22:28

jak to jest konkretna robota.. to ty lepiej się już za nic nie bierz...

:peace:


nie no spoko....

liczę groszę do twojego zbio.... yyyyy dla ciebie :D

 


#7 OFFLINE   Bobas

Bobas

    Nr.Klubowy 327

  • 532 postów
  • Dołączył: 18-04-2009
  • Skąd: Królewskie stołeczne miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 11 grudnia 2009 - 22:44

THIN mało ludzi :o praktycznie co 3 temat cza upominac ludzi łącznie z tym ze sie pisze jak to robić a oni dalej swoje.Popieram pomysła Madzi nie mówię tu o userach ale gro klubowiczy ma to też w nosie :) ehh ale sie rospisałem :D
Co złego to nie ja :p

#8 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 grudnia 2009 - 10:54

OPEL OMEGA KLUB POLSKA - FORUM > Forum Główne > O forum > Jak poprawnie cytować posty

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#9 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 grudnia 2009 - 12:41

THIN mało ludzi :o praktycznie co 3 temat cza upominac ludzi łącznie z tym ze sie pisze jak to robić a oni dalej swoje.Popieram pomysła Madzi nie mówię tu o userach ale gro klubowiczy ma to też w nosie :) ehh ale sie rospisałem :D
Co złego to nie ja :p


Ale to nie wynika z nieumiejętności cytowania tylko, niestety, w sporej części przypadków, olewactwa pracy innych, bo po co przeczytać do końca, gdzie najczęściej jak wół jest napisane 'CYTOWAĆ'.

Taka jest prawda.

 


#10 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 grudnia 2009 - 12:51

Ale to nie wynika z nieumiejętności cytowania tylko, niestety, w sporej części przypadków, olewactwa pracy innych, bo po co przeczytać do końca, gdzie najczęściej jak wół jest napisane 'CYTOWAĆ'.

Taka jest prawda.


I pewnie masz racje.
Do tej pory każdy mógł powiedziec, ze nie potrafi i każdemy trzbaby tłumaczyć z osobna.
Od tej pory najpierw będziemy zwracać uwage na prawidłowe cytowanie z linkiem do intsrukcji. Jesli ktoś uporczywie nie bedzie stosował sie do poleceń moderatorów - będzie nagradzany.

Lenistwo nie zwalnia od ułatwiania czytania innym, wiec albo piszemy tak, zeby mozna było to przeczytac, albo nie piszemy w ogole. Inaczej - cóż. będą :zolta_kartka: a ostatecznie :czerwona_kartka: