Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zablokowany przez Immobiliser


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   artikol

artikol

    Bfl 2.6 V6 & 2.2 16v

  • 132 postów
  • Dołączył: 13-12-2006
  • Skąd: Mosina k/Poznania

Napisany 10 lutego 2007 - 22:24

Hej! Dzisiaj przypadkowo upuściłem kluczyki od auta... Podnosze, sprawdzam- dioda sie świeci. Podchodze do auta - a tu pech :( nie dziala pilot. Niestety to byl jedyny sprawny kluczyk :( Dopiero co wymienilem baterie, programowanie nie pomaga. Auto mam unieruchomione. Co robic?? Czy mozliwe ze uszkodzila sie dioda emisyjna?? Ktos juz ją kiedys wymieniał?? Używając aparatu cyfrowego widać że dioda nie emituje sygnału. I jeszcze jedno pytanie - jesli dorobie kluczyk to czy bede mial domykanie szyb i szyberdachu?? Czy lepiej juz załatwic oryginał w serwisie??
Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam :)



#2 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lutego 2007 - 22:29

Plaga immobilajzerów z roczników 94. Moze po prostu da sie naprawic ten kluczyk ( pilot w łyżce) to problem bo zapewne swieci ci kontrolka ze złodziejemi autka nie mozna odpalić. Niestety bez tego pilota nie odblokujesz immo ( choc w ksiązce serwisowej piszą zeby otworzyc drzwi i po 30 minutach i powinna zgasnąć) nie wiem ja po prostu wywaliłem immo i mam spokój ( wymaga ingerencji w obwody elektryczne i troche trzeba sie znacna elektrce) czas ok 2 godz.
Pozdrawiam

#3 OFFLINE   artikol

artikol

    Bfl 2.6 V6 & 2.2 16v

  • 132 postów
  • Dołączył: 13-12-2006
  • Skąd: Mosina k/Poznania

Napisany 10 lutego 2007 - 22:36

Dzieki za szybka odpowiedz :)
Ja chetnie wywalibym immo, ale bede mial auto tylko na kluczyk, a nie ukrywam że wygodnie jest móc otwierac auto z pilota, domykac szyby i szyberdach z zewnątrz i ryglować drzwi. Czy jesli otworze drzwi na 30min i immobilajzer zgasnie to juz wiecej sie nie zapali nawet jak zamkne i otworze kluczykiem??

#4 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lutego 2007 - 22:49

Szczerze mówiąc nie wiem to wiem akurat wyłacznie z ksiązki serwisowej przypuszczam ze niestety na jednokrotne otwarcie i odpalenie.

#5 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 lutego 2007 - 12:11

Propujnuje wywalić immo a do sterownika centralnego zamka (oryginalnego)dołaczyc radiowy uniwersalny z pilocikiem koszt nie wiekszy niz 70 zł. Immo jesli troche sie znasz mozna wyalic samamu troche zabawy i nie ma go , samo podłaczenie nowego sterownika nie powinno zająć wiecej niz 2 godz.
Co do imma własnie wczoraj kolega wojtas wywalał immo wg mojej instrukcji i omesia znów ożyła. A dzieliło nas tylko 300km.

#6 OFFLINE   artikol

artikol

    Bfl 2.6 V6 & 2.2 16v

  • 132 postów
  • Dołączył: 13-12-2006
  • Skąd: Mosina k/Poznania

Napisany 13 lutego 2007 - 22:36

Zdecydowałem się na pozostawienie immo. Za nowego oryginalnego pilota GM, odblokowanie auta i programowanie kluczyka zapłaciłem 350zł. Może nie mało, ale szybko i fachowo :)

#7 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 lutego 2007 - 17:24

Moze i tak ale dalej pozostałes z wielkim g.......em kluczykiem GM oby znowu ci sie nie rozsypał.

#8 OFFLINE   bartek

bartek
  • 125 postów
  • Dołączył: 05-02-2007
  • Skąd: pomorskie....

Napisany 14 lutego 2007 - 18:10

Propujnuje wywalić immo a do sterownika centralnego zamka (oryginalnego)dołaczyc radiowy uniwersalny z pilocikiem koszt nie wiekszy niz 70 zł. Immo jesli troche sie znasz mozna wyalic samamu troche zabawy i nie ma go , samo podłaczenie nowego sterownika nie powinno zająć wiecej niz 2 godz.
Co do imma własnie wczoraj kolega wojtas wywalał immo wg mojej instrukcji i omesia znów ożyła. A dzieliło nas tylko 300km.


Jakbys mogl opisac na priv instrukcje bylbym bardzo wdzieczny gdyz moj pilot niebardzo chce otwierac auto a drugi wogole nie dziala i boje sie aby nie zostac na lodzie kiedys... :roll:

#9 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 lutego 2007 - 21:27

Bartek a który rocznik autka jesli 94 i pilot typu łyżka( podczerwien) to moge ci podac,
i co cie interesuje wawalenie immo czy tez zamontowanie sterownika do centrala.

#10 OFFLINE   bartek

bartek
  • 125 postów
  • Dołączył: 05-02-2007
  • Skąd: pomorskie....

Napisany 14 lutego 2007 - 22:25

Bartek a który rocznik autka jesli 94 i pilot typu łyżka( podczerwien) to moge ci podac,
i co cie interesuje wawalenie immo czy tez zamontowanie sterownika do centrala.


Dokladnie tak Oma 94 pilot na podczerwien :roll:
Bylbym wdzieczny za obydwie wsazowki :smile:

#11 OFFLINE   WUJEK_

WUJEK_
  • 4 postów
  • Dołączył: 05-06-2007
  • Skąd: NYSA

Napisany 05 czerwca 2007 - 07:29

Bartek a który rocznik autka jesli 94 i pilot typu łyżka( podczerwien) to moge ci podac,
i co cie interesuje wawalenie immo czy tez zamontowanie sterownika do centrala.


Dokladnie tak Oma 94 pilot na podczerwien :roll:
Bylbym wdzieczny za obydwie wsazowki :smile:



czy ja bym tez mógł prosić bo mam duże problemy z centralnym zamkiem i czy jezeli wywale immo to centralny zamek nie będzie miał wpływu na unieruchomienie samochodu?? :piwo:
...przez miasto jak samolotem, a mogło to być ostanim lotem naszym...

#12 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 czerwca 2007 - 16:27

Wujku ( ale fajnie to brzmi ) masz juz to na priwie. :grin:

#13 OFFLINE   marcinni

marcinni
  • 1 postów
  • Dołączył: 08-10-2007
  • Skąd: mikołajki pomorskie

Napisany 09 października 2007 - 07:15

Witam jestem tu nowy mam taki sam problem z pilotem w kluczyku o jakim tu piszecie sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i nic nie dziala nie moge odpalic samochodu i swieci sie ta :bad: czerwona lampka z tym ludzikiem. jak by ktos mogl to prosil bym o jakis schemat jak odlaczyc immo i podlaczyc nowego pilota np. radiowego.
z gory dzieki

#14 OFFLINE   WUJEK_

WUJEK_
  • 4 postów
  • Dołączył: 05-06-2007
  • Skąd: NYSA

Napisany 09 października 2007 - 15:22

Witam jestem tu nowy mam taki sam problem z pilotem w kluczyku o jakim tu piszecie sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i nic nie dziala nie moge odpalic samochodu i swieci sie ta :bad: czerwona lampka z tym ludzikiem. jak by ktos mogl to prosil bym o jakis schemat jak odlaczyc immo i podlaczyc nowego pilota np. radiowego.
z gory dzieki




masz odpowiedź na privie pozdrawiam
...przez miasto jak samolotem, a mogło to być ostanim lotem naszym...

#15 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 października 2007 - 19:31

Wujku obowiązuja prawa autorskie :grin: prosze nie uzywac moich sposobów na rozwiaznie problemów z immo :grin: albo podzielic sie ze mna piwem :grin:

#16 OFFLINE   Tomek OmegaB

Tomek OmegaB
  • 8 postów
  • Dołączył: 14-07-2007
  • Skąd: Rudnik nad Sanem

Napisany 09 października 2007 - 21:20

Witam
Czy ja tez moglbym prosic o odpowiedz na priva? :wink: Mam tylko jeden kluczyk i przycisk od centralnego zamka przestal działac.Auto otworzylem kluczykiem ale lampka z ludzikiem sie swieci i nie moge go uruchomic :bad:

#17 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 października 2007 - 15:16

Oto i masz :wink:

#18 OFFLINE   Tomek OmegaB

Tomek OmegaB
  • 8 postów
  • Dołączył: 14-07-2007
  • Skąd: Rudnik nad Sanem

Napisany 10 października 2007 - 20:22

Wielkie dzieki dla jacekczewa i lodr_craven :piwo: Autko juz odblokowane i mozna znowu smigac :driver:

#19 OFFLINE   Luis2021

Luis2021
  • 4 postów
  • Dołączył: 14-10-2007
  • Skąd: Rzeszów

Napisany 14 października 2007 - 13:32

Witam wszystkich mam nastepujacy problem w mojej omedze prawdopodobnie wysiadl immo (kluczyk na podczrewien dziala) potrzebuje pomocy jak go naprawic badz ominac prosze o pomoc znawcow tematu

#20 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 października 2007 - 14:31

Masz na privie.