Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

Skorzana nakladka na maske do Omegi B


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
109 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   painkiller

painkiller
  • 734 postów
  • Dołączył: 19-12-2008
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 stycznia 2011 - 08:18

No i znalazlem

http://cgi.ebay.de/S...#ht_2782wt_1139

co sadzicie dobrze to wyglada??


Tak dobrze jak pokrowce na siedzeniach albo "jeżyk" na kierownicy.

#42 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 10:35

wyglada ok tylko ze ta co link dales nie jest rewelacyjnie spasowana chyba ze ja ktos tak zalozyl poprostu

a tak wogole to jesienia bylem na gieldzie w gliwicach i bylo 2 mlodych cyganow i nieli te bry
mowili ze maja do wiekszzosci samochodow ktore u nas jezdza
oni byli voyagerem i wykonanie i dopasowanie tego bylo naprawde super
cena 250zl po chwili zeszli na 160 do omegi a przypuszczam ze mniej by tez bylo
mialem chec tydzien pozniej jechac to odebrac ale z kumplem w sobote poimprezowalem i nie bylem w stanie a jak teraz bylem przed swietami to ich juz nie bylo

#43 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 10:42

poczekaj będą tańsze czekam na odp i na przymiarkę

I odbyła się. Pasuje spoko, jakość w moim mniemaniu spoko, cena spoko ale to nie moja broszka więc nie piszę.

#44 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 10:45

a co ty lukasz swoja na amerykanca robisz calkiem?:D

#45 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 10:55

Nie. Michał znalazł tanie dojście i prosił żeby zamierzyć na aucie. Ja tam nie preferuję choć biorąc pod uwagę nowy lakier może zainewstyuję i ubiorę na "trudniejsze" trasy :D

#46 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 12:49

a z czego od wewnatrz to bylo wykonane bo mnie zawsze zastanawia to czy to ustrojstwo nie bedzie obcierac i zaparzac lakieru co w twoim przypadku jest mozliwe bo twoj lakier jeszcze slonca nie widzial
te ktore widzialem na gliwicach od srodka byly podklejone gąbka i czyms w rodzaju mikrofibry i na gorze uszczelka magnetyczna zeby sie woda nie nalewala pod to

#47 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 13:17

z czego od wewnatrz to bylo wykonane

Tak jak większość eko-skóry jest na miękkiej tkaninie.

#48 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 stycznia 2011 - 13:25

eko-skóry


a eko-skóra nadaje się na nakładki ?? , bo ja sobie takie taborety na balkon obiłem taką eko skórą i............ po jakichś 4 miechach cała ta wierzchnia warstwa się złuszczyła i został właśnie tylko ten spodni materiał :( , czy aby na masce nie będzie tak samo :confused:

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#49 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 25 stycznia 2011 - 14:36

Wydaje mi się, że jestem drugą osobą w klubie a napewno drugi klubowicz, który ma BRA na masce. Mam ją od końca maja 2010r. Kto był w Czaplinku widział jak to u mnie wygląda. Jednym się podobało, drugim nie, trzeci śmiali się że mam kondoma na masce a znowu czwarci byli pod dużym wrażeniem. Ile ludzi tyle opinii, zresztą jak ze wszystkim.
Ja swoją BRA kupiłem od gościa z allegro. Nie miał wzoru na omegę ale ustawiłem się z nim, zdjął wymiary, zrobił krój. Poprosiłem o przeszycie zieloną nitką i po jakimś czasie dostałem. Ogólnie jestem zadowolony i bardzo mi się to podoba u mnie. Jakby co zajrzyjcie do mojej galerii, są tam foty. BRA kupiłem trochę ponad 100zł ale nie pamiętam ile dokładnie, może za 120 czy 140?? Kupiłem ją bo mam maskę poobijaną i jest do malowania. A wyszło mnie to taniej niż malowanie :D Ale jest kilka minusów :( Miejsce końca BRA przy "spojlerach" to zawinięcie ekoskóry zrobiło mi ślad na masce. Jest to do przepolerowania i nie będzie śladu. Ale jest gorzej :mad: W okresie kiedy miałem to na masce wyjeżdżałem na cały tydzień i auto stało pod blokiem. Trochę popadało, przyszło słońce, mnie nie było w domu a nikomu nie powiedziałem żeby ściągnąć. Mam teraz w jednym miejscu (dość szeroko) odparzony lakier. Ja nie przejmuję się tym bo maska pójdzie kiedyś do lakierowania. Moja nakładka pod spodem ma materiał i nic więcej. Na jesień trzeba ściągnąć ją bo bez przerwy będzie tam woda. @cugiel myślę, że magnetyczny pasek nie pomoże, woda i tak będzie zbierać się. Na zimę również należy ściągnąć bo zniszczy się od mrozu, tak mi się wydaje. W całym okresie użytkowania na słońcu nie zauważyłem jakiś przebarwień czy zniszczenia. Ciężko domyć ją po trasie z owadów, a mycie zalecane jest miękką ściereczką z samą wodą.

Podsumowując ja ze swojej BRA jestem zadowolony. Mam grill irmiego, inne kratki i reflektory więc wygląda to inaczej niż na serii. Kupując BRA miałem zamiar ukryć obitą maskę, potem spodobało mi się i na okres letni nie wyobrażam sobie innego wyglądu mojego auta ;)

#50 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 stycznia 2011 - 14:44

przy "spojlerach"


a tak z ciekawości , te spojlery mają jakieś praktyczne zastosowanie czy tylko taki bajer ??

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#51 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 14:52

Przy większych prędkościach bra nie furkoce od pędu wiatru.

#52 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 25 stycznia 2011 - 15:01

a tak z ciekawości , te spojlery mają jakieś praktyczne zastosowanie czy tylko taki bajer


Przy większych prędkościach bra nie furkoce od pędu wiatru.


Tak jak napisał Zajcew :)

#53 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 stycznia 2011 - 15:05

aha rozumiem , bo w całej tej nakładce to te spojlery mi się właśnie nie podobają , kumpel miał mustanga z taką nakładką tyle że z prawdziwej skóry i tam takich spojlerów nie było a nakładka ładnie przylegała i nie furkotała

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#54 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 25 stycznia 2011 - 20:30

Dzisiaj pisał do mnie gościu, od którego kupiłem BRA, że potrzebuje zdjęcia bo ktoś z forum (chyba naszego) tyra go o foty z BRA na aucie. Panowie, którzy to przyznać się :D Przeca zdjęć jest w tym temacie trochę, w googlach również, w galerii S1 Cichego i mojej też są :)

#55 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 stycznia 2011 - 22:25

ta bra ktora ja widzialem byla wykonana z plandeki takiej jak na tirach tylko ze o strukturze skory, byla matowa, do momentu jak mi nie powiedzieli z czego to to bym zgadywal ze to jakas skoro-derma itp
ta plandeka od spodu byla podklejona taka gabczasta pianka grubosci ok 2-3mm(pianka podobna jak sie elementy mebli pakuje, ta co do przekladek sluzy, albo cos jak ta co sie pod panele kladzie,
a na to byl przyklejony material jakby mikrofibra, bardzo przyjemny w dotyku tylko ze podobno 100%sztuczny, znaczy taki ktory nie ciagnie wody,
na gorze byla uszczelka jak w lodowce
spoilery byly przyklejane na wierzchu na rancie

a jesli chodzi o moje zdanie na ten temat to mysle ze taka bra moze spelniac jedynie funkcje ozdoby bo nie chce mi sie wierzyc ze to daje taka super ochrone, mysle ze nawet wiecej szkodliwego zrobic na lakier niz pozytecznego

osobiscie bra na masce mi sie podoba ale juz na zderzaku i blotnikach nie bardzo

#56 OFFLINE   michal6/9

michal6/9
  • 36 postów
  • Dołączył: 09-10-2008
  • Skąd: Jastrzębie Zdrój
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 stycznia 2011 - 19:19

a więc tak była przymiarka w Częstochowie kolega nawalony zając przymierzał i teraz jest takie pytanie czy byłby ktoś chętny na taką bre na maskę jak co to trzeba listę zrobić cena około 135 zł + wysyłka lub inny odbiór :
1.michał1984

#57 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 26 stycznia 2011 - 22:03

do kiedy trzeba sie zdecydowac? jest jakies zdjecie? jakis wybor nici/koloru bry?

#58 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 stycznia 2011 - 22:45

a więc tak była przymiarka w Częstochowie kolega nawalony zając przymierzał i teraz jest takie pytanie czy byłby ktoś chętny na taką bre na maskę jak co to trzeba listę zrobić cena około 135 zł + wysyłka lub inny odbiór :


Do jakiej omy B czy B-fl
jak do B to jestem chętny ;)

1.michał1984
2. marek_kloss

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#59 OFFLINE   michal6/9

michal6/9
  • 36 postów
  • Dołączył: 09-10-2008
  • Skąd: Jastrzębie Zdrój
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 stycznia 2011 - 08:41

bra jest do b a co do nici i koloru to raczej czarna <nie wiem nie zapytałem >oto kilka zdjęć
Ps im szybciej będzię nas kilka tym szybciej zamówimy

#60 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 27 stycznia 2011 - 09:06

troche sporawy ten kondon, robią tylko taki rozmiar? czy mniejszą mozna sobie zamowic? taki jak np ma TomekWro? Tomasz pokaz swojego kunduna