Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Policja........


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
254 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 listopada 2009 - 18:07

Wy jeszcze o tej Policji dajcie juz spokoj koledzy szkoda nerwów

#42 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 18:36

Kolego redies, Wypisz się. Proszę.

Dzięki temu unikniemy Twojego nieadekwatnego do sytuacji unoszenia się na krytykę policji/policjantów.

Pozdrawiam.


nie zrobię tego choćby ze względu na to co Napisałeś i będę trwał na straży w dalszym ciągu oczywiście :)

To , że jestem sam wśród wielu przeciwników nie znaczy , że przestanę pisać to jeszcze bardziej motywuje mnie do działania. Nie po to rejestrowałem się na to Forum żeby mieszać przyjemne z pożytecznym czyli pracę z czasem wolnym ale jak czytam jak się nazywa funkcjonariusza Policji no to ja dziwię się , że ci ludzie jeszcze nie ponieśli konsekwencji regulaminowych tego Forum (ale to nie do mnie należy).

#43 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 19:30

lekarz na lekarza zlego słowa nie powie, policjant na policjanta , polityk na polityka z tej samej partii ... i tak sie kreci :D

#44 OFFLINE   madagaskar

madagaskar
  • 188 postów
  • Dołączył: 07-10-2009

Napisany 24 listopada 2009 - 19:32

kolego redies chyba krótki czs w firmie bo emocje biorą górę ,wyluzuj jestem po twojej stronie nie lepiej ze spokojem poczytać i swoje myśleć ,ile postów tyle opini dobrych i złych

#45 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 24 listopada 2009 - 19:37

To jest właśnie potęga intetrnetu. Inaczej ludzie się zachowują twarzą w twarz. Jak ktoś oglądał "Jay i cichy Bob kontratakują" to chodzi mi o samą końcówkę :)

#46 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2009 - 20:12

Nikt nie pisał przecież że cała Policja jest be i do bani - piętnujemy "wyjątkowe" przypadki niekompetencji/nieuprzejmości i tyle

niestety nie znajduje to zrozumienia...

#47 OFFLINE   robert19790910

robert19790910
  • 170 postów
  • Dołączył: 22-03-2009
  • Skąd: Pierławki kolo działdowa

Napisany 24 listopada 2009 - 20:17

Domyślam się że dysponujesz jakąś konkretną statystyką pisząc to co powyżej. Bo jeśli 'tak Ci się wydaje', to... To pozostawiam bez komentarza.

Ogólnie to mnie śmieszy taka dysputa, bo każdy opiera na swoich doświadczeniach i zdarzają się różne, ale tych normalnych nikt nie przytacza. Ja niejednokrotnie musiałem współpracować w tych czy innych sprawach z niebieskimi, i fakt, zdarzał się beton, ale nie było to regułą, było marginesem.

Jak słyszę na CB 'mobilki, Policja bada trzeźwość tu i tam' to mnie krew zalewa. Taka jest właśnie nasza moralność. Wolimy przez CB ostrzec potencjalnego pijanego mordercę za kółkiem.

Nie róbmy z siebie świętych - tyle ode mnie.

A do autora - no, miałeś po prostu pecha, bo bajzel panuje równo w każdej dziedzinie administracji w tym kraju, i nic się z tym nie dzieje. Beton!

Domyślam się że dysponujesz jakąś konkretną statystyką pisząc to co powyżej. Bo jeśli 'tak Ci się wydaje', to... To pozostawiam bez komentarza

nier wydaje mi sie he a sytuacji nie bede opisywal bo zal mi naszej policji z tego powodu ze tacy sa nie wszyscy ale doza czesc czego nie powinno byc ! policja he ty7le odemnie sa potrzebni ale wykrztalceni i myslacy!
rolnik:D

#48 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2009 - 20:22

jak czytam jak się nazywa funkcjonariusza Policji no to ja dziwię się , że ci ludzie jeszcze nie ponieśli konsekwencji regulaminowych tego Forum

Jak się wstępuje do Policji to się te różne "nazwy" bierze niestety z Dobrodziejstwem Inwentarza jako konsekwencję niechlubnej "służby dla społeczeństwa" poprzedników w latach minionych. Przez zmianę nazwy z Milicja na Policja, nagle nie odzyskano w społeczeństwie właściwego szacunku i autorytetu. Przy przyjęciu, albo na kursach nie mówili Wam o tym, że nie będzie lekko i za milicjantów, ormowców i zomowców trzeba będzie tą żabę przez wiele lat konsumować ???

Według mnie, stosując metodę "Zero Luzu i Dystansu" nie poprawiasz wizerunku Policji na tym Forum, a wręcz przeciwnie odbierany jesteś jako straszny Sztywniak. Ale to tylko moje zdanie.

#49 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 24 listopada 2009 - 20:57

Co powiesz na to kolego redies:confused: Niestety jest tak b.często:(

wczoraj mijalem sie z nieoznakowanym passatem. teren zabudowany, a pasek lecial grubo ponad 120 km/h. rozumiem ze jak sie kogos goni to trzeba. ale oni nie mieli nikogo przed soba. gdzie tu jest pies pogrzebany?? pojedziesz za takim autem to ciebie nagraja i dostaniesz mandat.



#50 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 24 listopada 2009 - 21:13

Widzę, że dyskusja zaczyna się robić personalna i zaraz mogą posypać się nagrody. Proszę trzymać się tematu

#51 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 24 listopada 2009 - 21:26

Widzę, że dyskusja zaczyna się robić personalna i zaraz mogą posypać się nagrody. Proszę trzymać się tematu


Jeśli chodzi o mnie to żadna personalna,chcę tylko poznać zdanie policjanta na ten temat,chyba można:confused: W końcu to temat o policji. Jeśli jednak naruszam czyjeś dobre imię to proszę usunąć moje posty.

#52 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 24 listopada 2009 - 21:44

chcę tylko poznać zdanie policjanta na ten temat,chyba można W końcu to temat o policji


No i ja też jestem tego zdania i w końcu to jest dział Off

#53 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2009 - 22:30

na poprawienie humorku wam wszystkim:)


#54 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2009 - 22:59

dobre dobre

#55 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 08:28

kolego redies chyba krótki czs w firmie bo emocje biorą górę ,wyluzuj jestem po twojej stronie nie lepiej ze spokojem poczytać i swoje myśleć ,ile postów tyle opini dobrych i złych


powiedział bym , że 10 lat minęło jak jeden dzień to chyba nie mało to nie są emocje ale dzięki za rady i za to , że jest ktoś po mojej stronie.

#56 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 25 listopada 2009 - 14:30

Kolego redies,czesto bronisz policjantów(co jest zrozumiałe),prosiłem o odpowiedz w poście 50. Chciałbym poznać Twoje zdanie. Co o tym sądzisz:confused: (do zarządu:to nie jest nic personalnego)

#57 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 16:28

Kolego redies,czesto bronisz policjantów(co jest zrozumiałe),prosiłem o odpowiedz w poście 50. Chciałbym poznać Twoje zdanie. Co o tym sądzisz:confused: (do zarządu:to nie jest nic personalnego)


tu chodzi raczej o nr. 49 . Nie jestem jasnowidzem i nie wiem dlaczego ci panowie w tym Passacie rozwinęli taka prędkość na ograniczeniu ale mogę jedynie podejrzewać i proszę nie brać tego że tak akurat musiało być , że po prostu otrzymali drogą radiową polecenie czy tez informację o jakimś zdarzeniu czy o czymkolwiek innym gdzie dojazd wymagał właśnie takiego zachowania ale to tylko moje podejrzenie - tyle k woli wyjaśnienia z mojej strony.

#58 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 listopada 2009 - 17:28

na pewno.....( jesli znasz sie na przepisach to powini użyc sygnałów swietlno - dzwiekowych )

#59 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 25 listopada 2009 - 17:54

Dzięki redies.
Niestety ale ja podejrzewam coś innego.Już nie raz widziałem oznakowany radiowóz,który przekracza i to znacznie prędkość. Kiedyś nawet jechałem za takim na 40-tce ponad 80km/h przez ok 2-3 km. Ten na miejscu pasażera tylko się na mnie oglądał co ja też robie:D Na szczęście nie mieli wideorejestratora:p
Dlaczego policja nie zapina pasów:confused:(oczywiscie nie wszyscy)
Napiszę dlaczego,bo kto ich ukara w ich mieście:confused: Nawet w innych miastach pokazuje blachę jak coś przeskrobie i może liczyć (prawie zawsze) na wymiganie się od kary. Niestety takie są realia. :mad:

#60 OFFLINE   robert19790910

robert19790910
  • 170 postów
  • Dołączył: 22-03-2009
  • Skąd: Pierławki kolo działdowa

Napisany 25 listopada 2009 - 17:56

więc mógł by ktoś założyć sonde ilu z nas jest zadowolonych z pracy policji lub ich zachowania? i wszystko nam się wyjaśni :)
rolnik:D