Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Gałka zmiany biegów by Robo


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 24 lipca 2006 - 10:50

EDIT Maro: W zwiazku z prósbą i zejście z tematu pozwoliłem sobie podzieliś temat "Przedstawiam swoje auto: ;)








Czy mozesz mi opisac jak zmieniłes galke?? Jak sie sciaga seryjna??
P.S Fajne fele i szyby, ale lusterka juz mi sie przejadły...za duzo ich jezdzi...



#2 OFFLINE   Robo

Robo

    Zbanowany

  • 427 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 24 lipca 2006 - 16:32

No to tak ... trzeba pociąć i zerwać tą plastikową gałke z "czpienia" ( taki metalowy zajefajny grzyb) potem w ten metalowy "czpień" delikatnie młoteczkiem z każdej strony stuku puku od dołu aż sie zluzuje i da zdjąć. Nie próbuj nim kręcić bo to nic nie da ponieważ lewarek jest nacinany jak zebatka i czpień też więc młotek to jedyny sensowny sposób. Inna sprawa że sie nazemściszi na stukasz ale efekt ... :wink:

A co do lusterek to w Radomiu nikt takich nie ma na omedze, więc uznaje że jest nie źle :cool:
konto usunięte

#3 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 lipca 2006 - 10:59

@robo

Sorki ja mam bardzo gorącą prośbę abyś mógł napisać oddzielny temat jak zdjąć Gałkę zmiany biegów bo do tego się przymierzam i pewnie wielu z nas Ale ja nic nie zrozumiałem z tego opisu wyżej (może ciężko myślę ale czytam i czytam i nie bardzo wiem co mam robić)

A pro po lusterek to są manualne (na palucha) Jak w tym widzisz bo ja miałem takie w Hondzie i raczej było lipnie a już w omedze jak bym miał mieć takie to nie bardzo by mi się jeździło (strasznie trudno je ustawić a ja jeszcze cofam na lusterkach to masakra)

ALE jest JEDEN PLUS nikt tego nie kradnie

 


#4 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 lipca 2006 - 15:07

ja mam bardzo gorącą prośbę abyś mógł napisać oddzielny temat jak zdjąć Gałkę zmiany biegów

I jest nowy temat :D