Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Forumowicze OKP parkujmy na ukos na dwóch miejscach !!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
210 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jesteś za parkowaniem na ukos na dwóch miejscach? (2 użytkowników głosowało)

Jesteś za parkowaniem na ukos na dwóch miejscach?

  1. TAK (40 głosów [13.99%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.99%

  2. NIE (246 głosów [86.01%] - Zobacz)

    Procent głosów: 86.01%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#81 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 listopada 2009 - 08:08

Ja sobie wydrukuję ze 300 ulotek dobitnie wyjaśniających co myślę na temat umiejętności parkowania takiego delikwenta i jak tylko zobaczę dostanie taki upominek na wszystkie szyby. Może mu da coś do myślenia.

A osobiście chyba zostanę idiotą i będę parkował jak idioci, oni mają lekkie życie, zero stresu, nikim się nie przejmują, luz blues i wogóle w pytę i na kokardę :evil:

#82 OFFLINE   Madzia

Madzia
  • 1 288 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2009 - 08:57

Wiecie co, zgadzam się z Kesiaczek, BzQ, mkaminski100 i innymi którzy maja podobny pogląd na sprawę.itd.
Absolutnie nie namawiam nikogo do rysowania komuś lakieru czy łamania lusterek itd. (chociaż nieraz sama bym to zrobiła), ale chciałabym abyście od czasu do czasu widząc źle zaparkowany samochód np. na chodniku zadzwonili po SM (bo wo końcu to Oni zakładają blokady), która przysoli mandacikiem "Łosiowi" za złe parkowanie. Mam nadzieję, że osoba która zapłaci mandat na drugi raz chociaż przez chwilkę pomyśli czy dobrze zaparkowała.

#83 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 14 listopada 2009 - 12:41

Co do tytułu tego wątku to zdałoby się rzeczywiście żeby był inny. Może można go zmienić na pytanie? Np Forumowicze OKP czy warto parkować na ukos. Albo nie parkujmy czy coś...

Jeśli admini zmienią tytuł to jestem za,ponieważ są forumowicze odbierający ten tytuł jako zachęte do takiego zachowania co nie było zamierzone.
Np na taki: Forumowicze OKP czy warto parkować na ukos na dwóch miejscach ?

Ja sobie wydrukuję ze 300 ulotek dobitnie wyjaśniających co myślę na temat umiejętności parkowania takiego delikwenta i jak tylko zobaczę dostanie taki upominek na wszystkie szyby. Może mu da coś do myślenia.

Tylko najlepiej z takim klejem,który ciężko usunąć :mrgreen:

chciałabym abyście od czasu do czasu widząc źle zaparkowany samochód np. na chodniku zadzwonili po SM (bo wo końcu to Oni zakładają blokady), która przysoli mandacikiem "Łosiowi" za złe parkowanie.

Jak już pisałem,SM i Policja nie mają uprawnień do karania na osiedlach na drogach wewnętrznych(teren administracji) Kiedyś jechałem na wczasy i ŁOŚ tak stanął,że nie miałem wyjazdu,przyjechała Policja, poprosiła(dosłownie) ŁOSIA żeby przeparkował auto i nic więcej nie mogła zrobić. Raz kiedyś upomniałem takiego cymbała,że stoi na całym chodniku to powiedział cyt.: "Zadzwoń se na Policje" i śmiech. Podobno ma się to zmienić ale kiedy nie wiadomo.

#84 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 14 listopada 2009 - 14:35

u nas zakladaja blokady pod blokiem, za sprawa mieszkanców administracja postawiła kilka zakazów i tu juz SM moze interweniowac:D

#85 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 14 listopada 2009 - 15:34

u nas zakladaja blokady pod blokiem, za sprawa mieszkanców administracja postawiła kilka zakazów i tu juz SM moze interweniowac:D

To się macie fajnie,ja dzwoniłem na SM i Policje to powiedzieli,że nawet jak ktoś stoi na miejscu dla inwalidy to oni nie mają prawa interweniować. Czyli jaka jest prawda:confused:

#86 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2009 - 16:52

Znów w temacie. http://bytowisko.pl/?p=802
Czyja Omega?

#87 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2009 - 16:54

Znów w temacie. http://bytowisko.pl/?p=802
Czyja Omega?

Zgorzelec ;p Dziadek Sypus będzie wiedział ;)

#88 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 listopada 2009 - 17:19

No ten z Omegi akurat na ukos zaparkował zgodnie z tytułem tematu.

Właściciela nie znam.

#89 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 14 listopada 2009 - 18:22

ale jazda

nie macie większych problemów...
:smiech:

#90 OFFLINE   caddy78

caddy78
  • 30 postów
  • Dołączył: 21-08-2008
  • Skąd: Iława

Napisany 16 listopada 2009 - 17:27

Ja tak parkuję od dłuzszego czasu. Dlaczego ? wcale nie dlatego że jestem łoś czy jak kto sobie wymysli ale dlatego żeby małe dzieci które posiadam wysiadając z samochodu nie walnęły drzwiami w inny zaparkowany obok. Mowcie co chcecie ale dzieciom się nie da łatwo przetłumaczyć a w dodatku drzwi są ciężkie i nawet nie są w stanie ich ręką zatrzymać. Jak jadę sam to oczywiscie staram się parkować normalnie. Pzdr :)

#91 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 16 listopada 2009 - 21:17

Ja tak parkuję od dłuzszego czasu. Dlaczego ? wcale nie dlatego że jestem łoś czy jak kto sobie wymysli ale dlatego żeby małe dzieci które posiadam wysiadając z samochodu nie walnęły drzwiami w inny zaparkowany obok. Mowcie co chcecie ale dzieciom się nie da łatwo przetłumaczyć a w dodatku drzwi są ciężkie i nawet nie są w stanie ich ręką zatrzymać. Jak jadę sam to oczywiscie staram się parkować normalnie. Pzdr

Właśnie dlatego,że jesteś ŁOŚ,lub nie panujesz nad wychowaniem dzieci. Można dzieciom powiedzieć żeby poczekały i samemu drzwi otworzyć lub nauczyć otwierania z uwagą na inne auta(moje dają radę,mają 4 i 6 lat:) )
Może brutanie ale taka prawda.
Pozdrawiam

#92 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 listopada 2009 - 21:33

Właśnie dlatego,że jesteś ŁOŚ,lub nie panujesz nad wychowaniem dzieci. Można dzieciom powiedzieć żeby poczekały i samemu drzwi otworzyć lub nauczyć otwierania z uwagą na inne auta(moje dają radę,mają 4 i 6 lat )
Może brutanie ale taka prawda.
Pozdrawiam

Od tego jest przełącznik zapobiegający możliwości otworzenia drzwi od środka, dzięki czemu sami możemy dziecku otworzyć drzwi.

#93 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 16 listopada 2009 - 21:51

samba-77 powiedz mi czy Tobie nigdy nie zdażyło się zaparkować inaczej niż równo między liniami? Lub nigdy nie postawiłeś autka na chwile tam gdzie nie jest to dozwolone? :) Założe się że gdyby tak chciał pojeździć za Tobą to nie jedną fotkę można by ustrzelić. No chyba że jeździsz samochodem tylko z parkingu do pracy i z pracy na parking :)

Według mnie nie ma ideałów na tym świecie i każdemu może się zdarzyć...


hmmm....

Dodany obrazek

#94 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 17 listopada 2009 - 00:09

samba-77 powiedz mi czy Tobie nigdy nie zdażyło się zaparkować inaczej niż równo między liniami?

Oczywiście,że się zdarzyło,bardziej niż do lini przywiązuje uwagę do już zaparkowanych samochodów(szczególnie u siebie pod blokiem)Chodzi o to aby jak najwięcej kierowców mogło zaparkować.

Lub nigdy nie postawiłeś autka na chwile tam gdzie nie jest to dozwolone?

Postawiłem,owszem,na chwilę.

Założe się że gdyby tak chciał pojeździć za Tobą to nie jedną fotkę można by ustrzelić. No chyba że jeździsz samochodem tylko z parkingu do pracy i z pracy na parking

Według mnie nie ma ideałów na tym świecie i każdemu może się zdarzyć...

I tu się z Tobą zgadzam.Ideałów nie ma i zdarzyć się może,jednak niektórzy robią to z premedytacją(mam rację :p) Jednak nigdy nie parkuję jak ŁOŚ Zawsze zwracam uwagę aby tak postawić auto,ażeby zmieściło się jak najwięcej samochodów. Ot to.Możesz nie wierzyć :)

#95 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 listopada 2009 - 00:35

Mam podobną regułę tylko nie przestrzegam jej w tesco :p i tu masz rację co do robienia z premedytacją :p Wprawdzie pod blokiem nie musze stawiać samochodu bo parkuje na strzeżonym także mam wytyczone swoje miejsce i musza się w nie zmieścić :)

Temat widzę się rozwija nie długo dogoni wątek Irmschera :p

#96 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 listopada 2009 - 14:31

Tak trzeba

#97 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 listopada 2009 - 15:15

Pokazywali gościa BMW na tvn Turbo jak zawisł na schodach w niemczech. Ale tam nie ciągneli go tak chamsko tylko przyjechal ten koleś od holowania aut źle zaparkowanych i podniósł samochód do góry i odstawił na jezdnię. Gostek od BMW (starsza osoba) nawet się nie przejoł powiedział że ubezpieczenie wszystko pokryje a to jest tylko rzecz i szkoda nerwów :) Oglądał ktoś z was to:

A tutaj foto zrobione przed chwilą w tesco:

Dodany obrazek

Dodawajcie też jakieś fotki skoro już ktoś założył taki temat to można i go rozwinąć :) Tylko zdałby się inny tytuł tego tematu :p

Ja wam powiem że dzisiaj się już poprawiłem i zaparkowałem prosto :p

#98 OFFLINE   caddy78

caddy78
  • 30 postów
  • Dołączył: 21-08-2008
  • Skąd: Iława

Napisany 17 listopada 2009 - 15:37

Właśnie dlatego,że jesteś ŁOŚ,lub nie panujesz nad wychowaniem dzieci. Można dzieciom powiedzieć żeby poczekały i samemu drzwi otworzyć lub nauczyć otwierania z uwagą na inne auta(moje dają radę,mają 4 i 6 lat:) )
Może brutanie ale taka prawda.
Pozdrawiam


Jacy Wyście wszyscy ugrzecznieni i coolturalni :p :)

#99 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 17 listopada 2009 - 21:38

Jacy Wyście wszyscy ugrzecznieni i coolturalni

Nic tylko brać przykład kolego :) Np z kolegi wicek

Od tego jest przełącznik zapobiegający możliwości otworzenia drzwi od środka, dzięki czemu sami możemy dziecku otworzyć drzwi.


Pozdrawiam

#100 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 12 marca 2010 - 10:25

No dobra przyznać się który to ?? :p

http://www.joemonste...up&cat=0&pos=97