Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Forumowicze OKP parkujmy na ukos na dwóch miejscach !!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
210 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jesteś za parkowaniem na ukos na dwóch miejscach? (2 użytkowników głosowało)

Jesteś za parkowaniem na ukos na dwóch miejscach?

  1. TAK (40 głosów [13.99%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.99%

  2. NIE (246 głosów [86.01%] - Zobacz)

    Procent głosów: 86.01%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#21 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 11 listopada 2009 - 18:48

:smiech::smiech::smiech::smiech::smiech: jerszcze nas do pregierza wpiszcie........
Samba jakis Ty kulturalny kierowca sie znalazł i moze powiesz ze nie masz nic na sumieniu?????
Czy może chcesz sie na forum pokazac????


a poza tym pokaz mi gdzie JA napisałam ze parkuje na 2-ch miejscach?????? że mnie tu cytujesz?????

#22 OFFLINE   Mario Lu

Mario Lu

    OmegaB2,5V6 98'Insignia09

  • 216 postów
  • Dołączył: 12-10-2008
  • Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Głubczyce/DK

Napisany 11 listopada 2009 - 18:56

Twoja odpowiedź dowodzi,że TY napewno nie zrozumiałeś:rolleyes: Przeczytaj dokładnie pierwszy post to może zrozumiesz jakie jest moje podejście do takiego parkowania


Nie cytowałem ciebie, a więc nie twierdzę, że nawołujesz do anarchii TY!! Tylko osoby które spowodowały powstanie tego tematu;) Jak czasami ciężko zrozumieć się poprzez pisanie postów!!:eek:
Mario

#23 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 11 listopada 2009 - 19:01

:smiech::smiech::smiech::smiech::smiech: jerszcze nas do pregierza wpiszcie........
Samba jakis Ty kulturalny kierowca sie znalazł i moze powiesz ze nie masz nic na sumieniu?????
Czy może chcesz sie na forum pokazac????


a poza tym pokaz mi gdzie JA napisałam ze parkuje na 2-ch miejscach?????? że mnie tu cytujesz?????


A gdzie ja napisałem,że nie mam nic na sumieniu :confused: Oczywiście zdarza sie,że łamie przepisy.Ten temat dotyczy jednak parkowania i zawsze parkuje tak aby zmiesciło sie jak najwiecej aut.
Nie napisałaś,że parkujesz na 2 miejscach tylko,że popierasz takie zachowanie. Gdzie tak napisałaś to wiesz.(jest też w moim 1 poście) Co do cytowania to myślę,że nie jest to zabronione.Jeśli jednak jest to usunę Twój cytat ;)
Pozdrawiam.
PS
Tak bardzo ale to bardzo chce się pokazać na forum:D

Nie cytowałem ciebie, a więc nie twierdzę, że nawołujesz do anarchii TY!! Tylko osoby które spowodowały powstanie tego tematu Jak czasami ciężko zrozumieć się poprzez pisanie postów!!

Ok,wyjaśnione :)

#24 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 11 listopada 2009 - 19:04

a gdzie ja napisałam ze popieram????? z tego co jest w moim poscie wyraznie jest napisane ze to denerwuje, wiec naucz sie czytac.

#25 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 11 listopada 2009 - 19:12

a gdzie ja napisałam ze popieram????? z tego co jest w moim poscie wyraznie jest napisane ze to denerwuje, wiec naucz sie czytac.


Tak zrozumiałem Twój post:

samaba, fakt to denerwuje, ale ja tez tak samo ja Damian wole miec cały samochód, także czase nie opłaca sie byc kulturalnym.....chyba ze masz kase na lakiernika po pobycie np: w Tesco.

Bo ludzie jak w takich miejcach jakos nie obchodzi to ze porysuje komus drzwi, bo on musi swoje na cała szerokosc otworzyc bo przeciez zakupy chowa, albo dzieci musza wsiasc......zgroza:/

Każdy woli mieć cały samochód,ja też, jednak nie parkuje na ukos

#26 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 11 listopada 2009 - 19:20

moze troche zle to sformułowałam, bo sie spieszyłam. Ale nie bedziesz mi tu wmawiał co ja miałam na mysli jak pisałam post, i ze popieram parkowanie na dwuch miejscach.

Wytłumacze CI ostatni raz o co dokładnie mi chodziło jak pisałam posta: denerwuje mnie to, napisałam ze czesto nie opłaca sie byc kulturalny bo sie dostaje po *****, ale to nie oznacza ze nie trzeba, i ze tak samo jak Damian wole miec cały samochód. ale mam inny sposób na to nie staje na dwquch miejscach tylko jade sobie na sam koniec parkingu jak najdalej od wejscia. I nie pochwalam tego.


Skonczyłam dyskusje z Tobą.

#27 OFFLINE   Bobas

Bobas

    Nr.Klubowy 327

  • 532 postów
  • Dołączył: 18-04-2009
  • Skąd: Królewskie stołeczne miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 11 listopada 2009 - 19:33

samaba, fakt to denerwuje, ale ja tez tak samo ja Damian wole miec cały samochód, także czase nie opłaca sie byc kulturalnym.....chyba ze masz kase na lakiernika po pobycie np: w Tesco.

Hmm samba a gdzie tu Kesiaczek napisale ze popiera takie parkowanie ?

#28 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 11 listopada 2009 - 19:56

Kesiaczek,ja nic nikomu nie wmawiam co miał na myśli,napisałem,że tak zrozumiałem Twój post w tamtym temacie. Wyjaśniłaś i jest :up:

Tak na marginesie,trzymajmy się tematu. Odemnie koniec.

#29 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 11 listopada 2009 - 20:05

jakoś nie widać wyników ankiety...

co do dyskusji na ten temat to jest troche nie na miejscu...
temat powinien być w offtopie...

#30 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 listopada 2009 - 20:22

Dobra, dobra.... to ja może z drugiej strony... jak takiego/ takich kolesi nauczyć normalnie parkować - u siebie pod blokiem mam kilku takich? Byście zobaczyli jak parkują.... żal. Macie jakieś pomysły?

#31 OFFLINE   pysio1981

pysio1981
  • 901 postów
  • Dołączył: 20-06-2008
  • Skąd: GDANSK KOPENHAGA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 listopada 2009 - 20:26

Macie jakieś pomysły?


p........j mu w zderzak młotkiem

#32 OFFLINE   chopin

chopin
  • 19 postów
  • Dołączył: 23-07-2009
  • Skąd: Śmigiel

Napisany 11 listopada 2009 - 21:07

na takich co maja to gdzies jak parkuja to chyba niema sily,policja,municypialni,maja to gdzies przejezdzaja i nie interweniuja przynajmniej tam gdzie mieszkam kiedys jak mieszkalem jeszcze w bloku to zwracalem uwage sasiadom co tak parkowali stanowczo grzecznie lub mniej grzecznie w zaleznosci od delikwenta i rozwoju sytuacji ale sobie odpuscilem bo to walka z wiatrakami a sam pozniej szukalem swoich lusterek,anteny lub innych drobnych czesci albo mialem dwa kapcie raz nawet grafiti robione gwozdziem na calym aucie:mad:tagze jesli parkujesz na parkingu lub ulicy to czasem lepiej dac spokój bo tak jak powiedzialem to walka z wiatrakami,a nigdy nie wiesz na kogo trafisz

#33 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 listopada 2009 - 21:39

na takich co maja to gdzies jak parkuja to chyba niema sily,policja,municypialni,maja to gdzies przejezdzaja i nie interweniuja przynajmniej tam gdzie mieszkam kiedys jak mieszkalem jeszcze w bloku to zwracalem uwage sasiadom co tak parkowali stanowczo grzecznie lub mniej grzecznie w zaleznosci od delikwenta i rozwoju sytuacji ale sobie odpuscilem bo to walka z wiatrakami a sam pozniej szukalem swoich lusterek,anteny lub innych drobnych czesci albo mialem dwa kapcie raz nawet grafiti robione gwozdziem na calym aucietagze jesli parkujesz na parkingu lub ulicy to czasem lepiej dac spokój bo tak jak powiedzialem to walka z wiatrakami,a nigdy nie wiesz na kogo trafisz

Calkowicie sie zgadzam... niestety.

#34 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 11 listopada 2009 - 21:39

Ja nie zwracam uwagi jak ktoś parkuje to jego sprawa i pewnie nie raz umiejętności. Sam staram się zawsze zaparkować jak najbliżej celu i nie łamać przepisów i nie zastawiać kogoś żeby nie mieć później problemów. ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#35 OFFLINE   waldus244

waldus244
  • 365 postów
  • Dołączył: 01-01-2009
  • Skąd: Zajączki k. kalisza
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 listopada 2009 - 21:47

czemu nie takie parkowanie może wyglądać conajmniej śmiesznie a w życiu trzeba sie śmiać:D :Dżeby zdrowym być

#36 OFFLINE   Ksebki

Ksebki
  • 94 postów
  • Dołączył: 13-08-2007
  • Skąd: Łomża

Napisany 11 listopada 2009 - 21:47

a oto co mnie zaskoczyło pewnego dnia na parkingu:

Dodany obrazek

jakby ktoś nie dojrzał to są 3 miejsca inwalidzkie!!!

#37 OFFLINE   waldus244

waldus244
  • 365 postów
  • Dołączył: 01-01-2009
  • Skąd: Zajączki k. kalisza
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 listopada 2009 - 21:49

a oto co mnie zaskoczyło pewnego dnia na parkingu:

Dodany obrazek

jakby ktoś nie dojrzał to są 3 miejsca inwalidzkie!!!


live is brutal:cool:

#38 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 11 listopada 2009 - 22:11

temat powinien być w humor, dowcipy itd:D
a tak na serio to ktoś z kolegów już napisał cyt: parkuję jak najdalej od wejścia głównego:piwo:
staram się w miarę robić tak samo, a jak nie ma możliwości to niestety oglądam samochód w około zanim wsiądę:mad:
ale nie na parkingu a na własnej posesji spotkała mnie niespodzianka - pies ostrzył zęby na moim błotniku i cały do malowania:ksiadz:
zawsze stawiam się w sytuacji innego kierowcy i nie chcę aby ktoś o mnie mówił - jaki k***s tu zaparkowł:D
a o wyrwanych cytatach to można bloga założyć, taki OT:D

#39 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 listopada 2009 - 22:52

Widze że jestem tak zwanym "łosiem" jak dla mnie może być, nie parkuje tak z braku umiejętności choć jestem młodym kierowcą i można mi to zarzucać, nie parkuje też tak aby zrobić komuś na złość. Nie wiem czy ten temat jest założony po to żeby mnie nauczyć parkować, czy po to żeby się pośmiać :) od razu mówie że nie przeszkadza mi ani to ani to, proszę bardzo. Zaczne parkować normalnie jak inni zaczną myśleć nie tylko o swoim ale również o czyimś. A nie przyjedzie taki najczęściej "TKI" (nie żebym miał coś do ludzi z poza miasta od razu mówie) przy wysiadaniu musi otworzyć wrota jakby jakiś król przyjechał, zapier..... w drzwi i dla niego to pikuś bo i tak rantem, wróci do domu zaparkuje w stodole po zimie zrobi sobie zaprawki pędzlem lub wałkiem i jedzie dalej a osoba parkująca obok ma wgniecenie w drzwiach i odpryśnięty lakier.

Powiem też, że nie popieram takiego parkowania jak sam stosuje na parkingu w tesco, i nie pisze tego dlatego że powstał ten temat, wszędzie staram się parkować aby zająć jak najmniej miejsca, pod uczelnią to staramy się stawać prawie na lusterka ale wiem że tam kumpel będzie wychodził delikatnie z samochodu i On sam też tak parkuje i każdy inny bo nie mamy dużego parkingu pod UJK. Na mieście też normalnie parkuje, ale w tesco nie będe normalnie parkował!! teraz jak jade do tesco to parkuje na parkingu wielopoziomowym. Coż z tego że obejrze auto na około skoro jak wróce to drugi osobnik będzie się bronił że to nie on że to juz musiało być i co sprawe w sądzie założycie? Czy przepuścicie i tak będziecie robić za każdym razem aż wasze drzwi będą wyglądały jakbyście sobie zrobili rajd po lesie nie zwracając uwagi na drzewa i krzaki?

Więc sory zobaczycie moją ome na mieście będzie stała dobrze zaparkowana, zobaczycie w tesco będzie na ukos i możecie mnie przeklinać na czym świat stoi, dopuki inni mają egoistyczne nastawienie to ja też, bo w innym przypadku albo nie wyrobie na lakiernika albo będe jeździł poobijaną oma. Szkoda że usunołem zdjęcie jak mi gostek w tesco skasował zderzak przedni swoją Audi oczywiście TKI, jak gdzieś znajde na kompie to wstawie.

Serdecznie pozdrawiam tych nie myślących tylko o swoim a tym myślącym że liczy się tylko moje a innym moge samochód obić powiem tylko tyle --> w kolejke po rozum do głowy może jeszcze nie jest za późno

#40 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 11 listopada 2009 - 23:12

Widze że jestem tak zwanym "łosiem" jak dla mnie może być, nie parkuje tak z braku umiejętności choć jestem młodym kierowcą i można mi to zarzucać, nie parkuje też tak aby zrobić komuś na złość. Nie wiem czy ten temat jest założony po to żeby mnie nauczyć parkować, czy po to żeby się pośmiać :) od razu mówie że nie przeszkadza mi ani to ani to, proszę bardzo.


Niestety jeżeli głośno o tym mówisz to rzeczy nazywa się po imieniu, ale nie żeby sie z Ciebie śmiać, a po to, żeby wszystkim tak parkującym pokazać jedno:

Zaczne parkować normalnie jak inni zaczną myśleć nie tylko o swoim ale również o czyimś.

Właśnie tak robiąc stajęsz sie tymi "innymi" i 90% właśnie tak myśli. Pozostałe 10% pewnie nie myśli w ogóle.

Gdyby każdy z nas pomyślał o innych to nie bedziemy mieli problemu. Więc proszę o poprawę :)

A na zakończenie podam stary sposób na problemy z bydłem wychodzącym z aut - parkujcie między najdroższymi autami na parkingu. Macie pewność, że malowanie ich drzwi może przekroczyć wartośc Waszego auta, więc tacy uważają. Polecam, działa.