Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

Przeróbki w mojej omesi ...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 04 lutego 2007 - 10:49

Przeglądając forum zauważyłem, że jest tu paru fanów tuningu cieszy mnie to ponieważ sam jestem fanem upiększania auta, każde które miałem różniło się od seryjnego.
Teraz padło na Omegę, jak już widzieliście moja omeśka stoi na alusach, są to Dezent F rozmiar 17" opony Dunlop P9000 205/50/17 tu zdjęcia jak ktoś nie widział:
http://itcs.cyber.h....no/P1010444.JPG
http://itcs.cyber.h....no/P1010449.JPG
http://itcs.cyber.h....no/P1010439.JPG
http://itcs.cyber.h....no/P1010446.JPG
Auto ma grill Steinmetz.
Plany to:
-Końcowy sportowy wydech z podwujnymi owalnymi końcówkami (zamówiony na dniach będzie :) )
-Na wiosne przyciemnienie szyb wszystkie 50% odcień granatowy pod kolor auta
-Założenie spojlera na tylną klapę (myślę o delikatnym niskim łuku poszukiwania trwają może jakieś namiary macie na coś takiego?)
-Myślałem też o obniżeniu ale trochę to nie na nasze drogi za dużo jeżdżę i te garby koleiny dziury chyba daruję sobie obniżanie
I to chyba wsio myślę że Omeśka będzie wyglądała bajerancko
A czy Wy coś planujecie w swoich Omeśkach?Co macie zrobione może jakieś fotki chętnie bym obejrzał co stworzyliście
Pozdrawiam :piwo:
P.S. Na majowy zlot Omegi powinienem juz przyjechać z wykonanym planem :)



#2 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 lutego 2007 - 23:07

Ja bym na twoim miejscu usunął oznaczenia z klapy bagażnika. Bardziej mi się taka dupka podoba :)

Założenie spojlera na tylną klapę (myślę o delikatnym niskim łuku poszukiwania trwają może jakieś namiary macie na coś takiego?)

Zajrzyj do linka w moim podpisie. Może o taki Ci chodzi. Oryginał Kamei założony przez poprzedniego właściciela :)

#3 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 05 lutego 2007 - 01:08

tak patrze i widze ze masz felgi ktore sa bardzo wrazliwe na polskie dzióry- kumpel kupił nowy komplet po sezoie zaostały mu tylko 2 sztuki felg, reszta rozsypała sie w drobny mak

#4 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 05 lutego 2007 - 12:07

To tak nie o taki spojler mi chodzi ja chcę niższy montowany jest na bokach klapy łukowaty dobiorę może coś dedykowanego do innego auta, a co do felg śmigalem na nich zeszły sezon i nic się nie stało tzeba trochę omijać dziury i bardziej uważać i jest ok
Aha zapomniałem chodzą za mną jeszcze lampy soczewkowe ale zobaczymy

#5 OFFLINE   Bienias

Bienias
  • 37 postów
  • Dołączył: 19-06-2006
  • Skąd: Lubuskie

Napisany 05 lutego 2007 - 13:30

A czy Wy coś planujecie w swoich Omeśkach?Co macie zrobione może jakieś fotki chętnie bym obejrzał co stworzyliście


Ja zrobiłem TAK :wink:
"Lepiej być panem w piekle
..... niż sługą w niebie......."

#6 OFFLINE   Maniurka78

Maniurka78

    Omega Driver

  • 102 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Chocianów

Napisany 05 lutego 2007 - 15:12

Marino jeżeli już masz gril w kratkę to mógłbyś się pokusić o podobną obok halogenów, całkiem inaczej całość się prezentuje. Co do spojlerka ja osobiście preferuję ten oryginalny -przedłuzenie klapy wraz ze światłem STOP.Felunie masz 1 klasa - miodzio. Choruję na coś podobnego.

#7 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 05 lutego 2007 - 17:33

No Bienias ładnie zrobileś Omeśkę podoba mi się jeszcze jakaś dokładka pod tylny zderzak i komplecik będzie. Myślałem też o dokładce pod przedni zderzak ale zobaczymy jak finansowo będę stał, napewno będzie tłumik i ciemne szyby ,a później może lampy soczewkowe i dokładka pod zderzak (a skąd wziąść takie kratkowe wloty małe w zderzak?) i ten spojler na klapę ale jednak nie to przedłużenie klapy tylko delikatny łuk mi chodzi po głowie :) zobaczymy coś się wykombinuje

#8 OFFLINE   Szynka

Szynka

    AutoDetailing

  • 1 493 postów
  • Dołączył: 27-09-2006
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 05 lutego 2007 - 17:40

a skąd wziąść takie kratkowe wloty małe w zderzak?)


Proszę:

Zaślepka

Pozdrawiam :mrgreen:

#9 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 05 lutego 2007 - 17:45

Ale nr mówisz i masz faktycznie ładnie wygląda dzwonie do gościa i zamawiam thx
Pozdrawiam :piwo: :piwo:
P.S. już zamówione

#10 OFFLINE   ROBERTISOWA

ROBERTISOWA

    sledz

  • 17 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: TRUSKAW POD WARSZAWĄ

Napisany 05 lutego 2007 - 19:30

widac ze auto zadbane i ładne ale przyciemnienie szyb tak ciemną folią zrobi zniego trumne proponuje mniej ciemną folie . Co do obnizenia autem takim jak omega i tak sie ciezko jezdzi po naszych drogach wiec odradzam gril super felgi takze i prosze o wymiane pomaranczowych kierunkowskazów na białe lub palone kiedys kupiłem takie na allego i czekam na dalsze foty z przeróbkami zapodam foty mojej omegi ja mam szyby przyciemnione o jakies 20% sory za zderzak był jeszcze przed lakierowaniem a nie mogłem sie doczekac kiedy załoze Dodany obrazek Dodany obrazek

#11 OFFLINE   Maniurka78

Maniurka78

    Omega Driver

  • 102 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Chocianów

Napisany 05 lutego 2007 - 19:42

Jeżeli ci chodzi o taki spojlerek to prosze bardzo ALLEGRO

#12 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 05 lutego 2007 - 22:26

Dzięki wielkie bardzo ładny myślę że skusiłbym się na niego podoba mi się, ale narazie muszę poczekać na kasiore ten miesięczny limit jest już przeznaczony na co inne :)
Pozdrawiam

#13 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 05 lutego 2007 - 22:29

Fajnie że zamieszczacie fotki swoich Omesiek miło popatrzeć że inni mają takiego bzika jak ja :) na punkcie swojego autka, pogadamy sobie na spocie w maju nie mogę się doczekać
:piwo: :piwo:

#14 OFFLINE   Bienias

Bienias
  • 37 postów
  • Dołączył: 19-06-2006
  • Skąd: Lubuskie

Napisany 06 lutego 2007 - 20:48

.... podoba mi się jeszcze jakaś dokładka pod tylny zderzak i komplecik będzie. ....


Bardzo ciężko dostać do kombi, cały czas szukam, takiego w dobrej cenie.... bo 450-500 to troszę dużo.... a coś bym na tyłek jej założył, bo wygląda jakby coś odpadło.... ja nie obniżam, bo po dołożeniu przodu już i tak jest o jakieś 4 cm niżej i koszę wszystkie krawężniki..... mój motor również nie pozwala na szaleństwa z kołami - mam 17-tki, były na 245 ale muszę zmienić na 205 bo się jeździć nie daje i zawieszenie po pół roku dostało.....
"Lepiej być panem w piekle
..... niż sługą w niebie......."

#15 OFFLINE   arek_omega

arek_omega
  • 133 postów
  • Dołączył: 15-12-2006
  • Skąd: Otwock

Napisany 07 lutego 2007 - 00:02

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

To takie co nieco o moim.Pochwalę się zdjęciami jak założe nowe kółeczka. W niedzielę jadę po chromowane Borbeciki...

#16 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 07 lutego 2007 - 14:22

Mam nadzieje że spotkamy się wszyscy w maju na zlocie Omegi bo ja tu widzę ze nie jestem sam, nie tylko ja mam bzika na punkcie ładnie zrobionego autka, super dla wszystkich fanow tuningu :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

#17 OFFLINE   Randall

Randall
  • 49 postów
  • Dołączył: 20-07-2006
  • Skąd: P-śl

Napisany 07 lutego 2007 - 17:37

Jeśli moge wyrazic moje zdanie to ta siatka srebrna jest tragiczna. Ale kazdy ma swoj gust..

#18 OFFLINE   ROBERTISOWA

ROBERTISOWA

    sledz

  • 17 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: TRUSKAW POD WARSZAWĄ

Napisany 07 lutego 2007 - 21:18

no tak to tak piekna i jak na 94r to bardzo piekna super utrzymany lakierek a czy myslałes o pomaluwaniu siatek na czarno jakos mi tak błyszczą strasznie ale ogulnie super

#19 OFFLINE   arek_omega

arek_omega
  • 133 postów
  • Dołączył: 15-12-2006
  • Skąd: Otwock

Napisany 07 lutego 2007 - 21:57

Miałem (i mam nadal) grill firmy Kamei. Rdza zaczynała go mocno żreć więc trafił kolejno do kwasu, potem do piaskowania, wykąpał się w miedzi i na koniec wpadł do wanny z chromem. Dlatego też siatki zrobiłem na srebrno.
Na początku była mowa o tym, że wszystkie takie wstawki będą czarne jak w oryginale. Jednak po polakierowaniu autka (a mokry jeszcze lakier przepięknie się mienił) doszedłem do wniosku, że chromik będzie pasował. Rozjaśnia samochód. A poza tym jest przez to nietypowy. Od przyszłego tygodnia dojdą jeszcze te chromowane felgi.
Mi się podoba bo jest inny niż wszystkie a przy okazji tak na prawdę bardzo mało w nim przerobiłem

A co do blachy - fakt, teraz to jestem pewien że długo pociągnie bo samochód był czyszczony całkowicie z rdzy i zabezpieczony czym tylko się dało :wink:

#20 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 09 lutego 2007 - 16:51

To w mojej Omesi właśnie zamontowałem tłumik Ultera z podwujną owalną końcówką nie jest bardzo głośny wydaje ładny basowy pomruk