Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

odsluch


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 30 października 2009 - 23:13

moze nie chodzi o zmiane na forum, a o wprowadzenie zasady dla tematow typu "cos mi stuka"

generalnie chodzi mi o to, aby wdrozyc zasade, by kazdy taki temt podpierac plikiem dzwiekowym. wiem, ze jezeli chodzi o funkcjonowanie forum to nie ma takiej mozliwosci, ale moze bylaby taka mozliwosc poinformowania uzytkownikow podczas wprowadzania np. nazwy tematu (chodzi o instrukcje na czerwono), aby dodano plik audio. bo jak narazie tematy typu "cos mi skuka, puka" sa malo obrazowe.



ps. taka mala sugestia
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#2 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 30 października 2009 - 23:16

bo jak narazie tematy typu "cos mi skuka, puka" sa malo obrazowe.


I jest ich cała masa i połowa niepotrzebna

#3 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 października 2009 - 23:26

zastanawiam się jak można przymusić każdego kto ma problem z czymś dzwiękowym do tego by wstawił plik - w szczególności nowego który nie wie jak.

Na czerwono powiadasz :) - wiesz ile tematów z działu sprzedam dziennie nie jest akceptowana? - a też jest na czerwono. Moim zdaniem to o co prosisz jest nieosiągalne. To tak samo jak z czytaniem regulaminu - 90% userów zaakceptowała bez czytania. Jak kto będzie chciał pomocy to wrzuci plik dzwiękowy - jak nie - to takowej nie otrzyma. Pomysł fajny - ale nie do zrealizowania w naszych realiach - takie moje zdanie

I jest ich cała masa i połowa niepotrzebna

Wpadniesz pomoderować z nami :)



 


#4 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 30 października 2009 - 23:35

zastanawiam się jak można przymusić każdego kto ma problem z czymś dzwiękowym do tego by wstawił plik - w szczególności nowego który nie wie jak.

Na czerwono powiadasz :) - wiesz ile tematów z działu sprzedam dziennie nie jest akceptowana? - a też jest na czerwono. Moim zdaniem to o co prosisz jest nieosiągalne. To tak samo jak z czytaniem regulaminu - 90% userów zaakceptowała bez czytania. Jak kto będzie chciał pomocy to wrzuci plik dzwiękowy - jak nie - to takowej nie otrzyma. Pomysł fajny - ale nie do zrealizowania w naszych realiach - takie moje zdanie


no, ale moze ktos sie skusi o wstawienie pliku audio. jak narazie nie ma chyba nawet takiej mozliwosci. jezeli serwer na to nie pozwala to moze chocby prosba o jakis odnosnik.

Wpadniesz pomoderować z nami :)



ja bardzo chetnie, tylko czasu brakuje ;)
bzyku raczej tez czasem zbytnio nie dysponuje ;)
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#5 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 października 2009 - 23:38

no, ale moze ktos sie skusi o wstawienie pliku audio. jak narazie nie ma chyba nawet takiej mozliwosci. jezeli serwer na to nie pozwala to moze chocby prosba o jakis odnosnik.


ale tyle to możesz poprosić w wątku i już



 


#6 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 30 października 2009 - 23:40

ale tyle to możesz poprosić w wątku i już


w sumie masz racje.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI