Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pomoc w wyborze telefonu...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
333 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 grudnia 2009 - 10:09

heheh, za duzo chcesz zedrzec z kolegi :D


hehe tyle mam i mogę dać :D :tank:

#82 OFFLINE   lefuu

lefuu

    Zadawanie dziwnych pytań

  • 200 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Łańcut

Napisany 25 grudnia 2009 - 13:44

C902 to nie telefon tylko odpustowa zabawka - zresztą jak 90% telefonów SE. Obudowa z ryżu wykonana ledwo się trzyma, a jak już się palcem przyciśnie to skrzypi jak nie naoliwione drzwi. Ogólnie syf.

#83 OFFLINE   wedelek

wedelek
  • 0 postów
  • Dołączył: 16-06-2009

Napisany 26 grudnia 2009 - 12:05

absolutnie nie zgodzę się z opinią, że telefony Sony Ericsson to odpustowe zabawki! jeden model mam prawie cztery lata i dopiero teraz coś się z nim dzieje.... większość modeli SE to bardzo dobre telefony i teraz przy przedłużeniu umowy mam zamiar wziąć kolejny model oczywiście SONY ERICSSON:) PS. być może kolega poniżej rzeczywiście miał w rękach imitację, a nie oryginał telefonu SE...

#84 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 grudnia 2009 - 12:15

absolutnie nie zgodzę się z opinią, że telefony Sony Ericsson to odpustowe zabawki! jeden model mam prawie cztery lata i dopiero teraz coś się z nim dzieje....

Porównujesz model z przed 4 lat do dzisiejszych modeli? Przez 4 lata dużo się zmieniło :)

#85 OFFLINE   Eddek

Eddek

    Superupierdliwiec

  • 110 postów
  • Dołączył: 25-01-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 26 grudnia 2009 - 12:39

Ja z SE mialem K300, K750, K600 i C702. Dwa ostatnie caly czas mam i oba sobie chwale :) K600 ma juz 4 lata, C702 ma rok i oba smigaja, do spasowania obudow tez nigdy nie mialem zastrzezen, Telefony mi spadaja czesto gesto na posadzke albo na beton, duzo sie grzebie w pylach i tez im to nie przeszkadza. Kiedys byly problemy w najtanszych modelach z joyami, jesli ktos namietnie gral na joyu zamiast klawy, chociaz w K600 problemu jak dotad nie ma.

Odmienne zdanie mialem zawsze do Nokii (do tych wszystkich klapkowatych i sliderow w szczegolnosci), Siemensow, Sagemow i Panasonicow. Tam obudowy to smiech tysiaca dzieci :D
Naczelny Maruda Kraju, ignorant i wielki upierdliwiec.

#86 OFFLINE   wedelek

wedelek
  • 0 postów
  • Dołączył: 16-06-2009

Napisany 26 grudnia 2009 - 12:42

jak dla mnie telefony SE są świetnymi telefonami i choć ja mam "stary" model, to z opinii znajomych posiadających nowe modele wynika to samo...

#87 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 26 grudnia 2009 - 12:47

SE pobijają wszystkie pozostałe marki.

#88 OFFLINE   wedelek

wedelek
  • 0 postów
  • Dołączył: 16-06-2009

Napisany 26 grudnia 2009 - 13:27

tak jest, myślę, że śmiało można powiedzieć, że SE pobijają inne marki :)

#89 OFFLINE   lefuu

lefuu

    Zadawanie dziwnych pytań

  • 200 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Łańcut

Napisany 26 grudnia 2009 - 14:05

Tak smiało pobijają inne marki jeśli chodzi o gów.. materiały z których są wykonywane. Kolego wedelek miałem w swoich rękach około 300 różnych modeli tel. komórkowych z czego 20 % to były tel se i wiem Co mówie. Jeżeli Ty masz model sprzed 4 lat - fakt wtedy takie modele jak k600i, k700i, T68i, - to były modele naprawdę świetnie wykonane i innowacyjne na swoje czasy, ale nie porównuj dzisiejszych modeli typu walkman które jak mocniej byś przycisnął palcem to Ci sie rozlecą w ręce, a ten cały syf zaczął być produkowany po wyjściu modelu K750i - na którego wszystko rzuciło się jak pies na kiełbase - a w rzeczywistości w tel. odpadała klapka od baterii - praktycznie w każdym modelu, zasuwa od aparatu wyginała się jak tylko chciało nie potrzebnie zrobili ją z alu, a o Tym ile razy owymieniałem się w tych modelach joysticków to już nie wspomne.

#90 OFFLINE   wedelek

wedelek
  • 0 postów
  • Dołączył: 16-06-2009

Napisany 26 grudnia 2009 - 14:29

powiem tak, różni ludzie, różne gusta i upodobania, ja podtrzymuje swoje zdanie... skoro telefony SE nazywasz gów..., to nie wyrażam opinii na temat innych telefonów.

Pozdrawiam, koleżanka wedelek:)

#91 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 26 grudnia 2009 - 21:55

Tak smiało pobijają inne marki jeśli chodzi o gów.. materiały z których są wykonywane. Kolego wedelek miałem w swoich rękach około 300 różnych modeli tel. komórkowych z czego 20 % to były tel se i wiem Co mówie. Jeżeli Ty masz model sprzed 4 lat - fakt wtedy takie modele jak k600i, k700i, T68i, - to były modele naprawdę świetnie wykonane i innowacyjne na swoje czasy, ale nie porównuj dzisiejszych modeli typu walkman które jak mocniej byś przycisnął palcem to Ci sie rozlecą w ręce, a ten cały syf zaczął być produkowany po wyjściu modelu K750i - na którego wszystko rzuciło się jak pies na kiełbase - a w rzeczywistości w tel. odpadała klapka od baterii - praktycznie w każdym modelu, zasuwa od aparatu wyginała się jak tylko chciało nie potrzebnie zrobili ją z alu, a o Tym ile razy owymieniałem się w tych modelach joysticków to już nie wspomne.

używałem k810i ostatnio jakiś roczek i naprawdę przeszedł trochę i nadal wszystko działa i naprawdę zapracował sobie na odpoczynek i kilkadziesiąt tysięcy minut wygadał i nie trzymałem go pod poduszką chuchając na niego a ile razu ze mną naprawiał autka i do kanału spadł w kurzu pyłach lakierach dał radę. i dodam w większości moich znajomych używa SE i są zadowoleni a dawniej to tylko nokie uważali a teraz śmiało mówią że to pomyłka;)

#92 OFFLINE   lefuu

lefuu

    Zadawanie dziwnych pytań

  • 200 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Łańcut

Napisany 27 grudnia 2009 - 02:44

Oj Rafi jak byś miał tyle doczynienia z tel co Ja, to byś wiedział że Se to nie są tel. najwyższej półki. No ale to jest Twoje zdanie.

#93 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 grudnia 2009 - 08:24

Oj Rafi jak byś miał tyle doczynienia z tel co Ja, to byś wiedział że Se to nie są tel. najwyższej półki. No ale to jest Twoje zdanie.



Skro masz tyle do czynienia kolego z SE to doradź które warto oglądać a które lepiej omijać a nie piszesz że wszystko jest bee - każda firma w większości niestety ma lipne aparaty ale także mają ze dwa rodzynki na które naprawdę warto zwrócić uwagę

 


#94 OFFLINE   lefuu

lefuu

    Zadawanie dziwnych pytań

  • 200 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Łańcut

Napisany 27 grudnia 2009 - 14:04

Szczerze to jeśli chodzi o SE to starsze Modele K800i - jest dość dobrze wykonany, bardzo przyzwoity aparat powielany w wielu innych modelach, Sony Ericsson P1i - bardzo dobry telefon z Symbianem na pokładzie, ekran dotykowy, pełna klawiatura qwerty, dość dobry aparat - 3.2mpx - jednak dużo słabszy od tego w k800i, bateria dobrze trzyma 3 - 4 dni w zależnośći od użytkowania. Tyle moge polecić z SE, modele typu C902 - wg. mnie to strata pieniędzy tak samo jak na wszelkie z serii Walkman. P.s. Jak by ktoś Chciał Tel. z Nawigacją, Dotykowym Ekranem 2.8cala, Windowsem 6.0 na Pokładzie to mam na sprzedaż SPV m650 z Ery w bdb stanie, z kompletem akcesorii.

#95 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 grudnia 2009 - 14:43

Lefuu, a jak się sprawy mają z htc na androidach? Robiłeś takie rzeczy? Psuje się to? :)

 


#96 OFFLINE   lefuu

lefuu

    Zadawanie dziwnych pytań

  • 200 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Łańcut

Napisany 28 grudnia 2009 - 02:10

Payatz powiem Ci szczerze żę Android to chyba lepiej udany system niż Windows Mobile, jeżeli poczytasz troszke zanim zaczniesz obsługiwać Się tym systemem, to będziesz bardzo miło zaskoczony, obsługa typu instalacja programów dodatkowych, konfiguracja systemu itd. jest szczerze bajeczna i prosta. System jest bardzo stabilny, nie ma zwiech itd jak ma to przypadek w W, szczerze miałem kilka G1 z ery i po odblokowaniu tego systemu mają ogromne możliwości, i masz pewność że nie będziesz musiał robić co 5 min resetu. Szczerze od Siebie to polecam, może i faktycznie nie ma aż tylu programów co Windows mobile ale z drugiej strony programy instalowane na tym systemie są mierne i co najmniej komercyjne, natomiast na Androidzie masz takie programy które zadziwią Cie samego. Polecam stronke http://android.com.pl/.

#97 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 grudnia 2009 - 11:58

Payatz powiem Ci szczerze żę Android to chyba lepiej udany system niż Windows Mobile,


A no jasne. Poprzednie htc miałem na WM, teraz mam g2, zupełnie inna sprawa.

jeżeli poczytasz troszke zanim zaczniesz obsługiwać Się tym systemem, to będziesz bardzo miło zaskoczony, obsługa typu instalacja programów dodatkowych, konfiguracja systemu itd. jest szczerze bajeczna i prosta. System jest bardzo stabilny, nie ma zwiech itd jak ma to przypadek w W, szczerze miałem kilka G1 z ery i po odblokowaniu tego systemu mają ogromne możliwości, i masz pewność że nie będziesz musiał robić co 5 min resetu. Szczerze od Siebie to polecam, może i faktycznie nie ma aż tylu programów co Windows mobile ale z drugiej strony programy instalowane na tym systemie są mierne i co najmniej komercyjne, natomiast na Androidzie masz takie programy które zadziwią Cie samego. Polecam stronke http://android.com.pl/.


Tak, tak, oczywiście, zgadzam się. Pytałem o problamy ze sprzętem, co do OSa nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

(stronkę znam ;))

 


#98 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 stycznia 2010 - 10:06

Dobra, nadszedł czas i na mnie. Poszukuję w miarę pilnie telefonu, który zaspokoiłby moje zachcianki. Cena do 500 zł, może byc używka. Wymagania:
-system
-porządny organizer
-WI-FI

Wypatrzyłem Asusa P320, bardzo mi się podoba, no ale czekam, aż odezwą się mądre głowy w temacie i podrzucą może coś ciekawszego.

#99 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 stycznia 2010 - 11:17

jeżeli miałbyś pytanie odnośnie nokii to do mnie możesz walić jak w dym ale co do reszty to ja niznaju

 


#100 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 stycznia 2010 - 15:46

Zaproponuj mi jakiś model :) w tej kasie o której pisze.

Dobra, kupiłem sobie Asusa, zdam relacje jak to chodzi.
http://www.allegro.p...ja_komplet.html