Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Dwie propozycje


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
53 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 października 2009 - 12:57

powstal dzial 'klubowe omegi', ktory jest dublem topicu 'nasze fury' z jedna restrykcja - tylko klubowicze moga zakladac watki - tego sie nie czepiam. Zalezy mi na 'odseparowaniu' grubszych dlubanek, ktore zasluguja na miejsce w dziale 'tuning' (i to nie dlatego, ze to mi tak zalezy tam swoje auto zamiescic, bardziej dlatego, ze moglbym latwo zlokalizowac autka, w ktorych moge podpatrzec inne ciekawe rozwiazania - inni dlubiacy tez tego potrzebuja!), a w dziale 'klubowe omegi' bede musial spedzac godziny na przeczesywaniu kazdego (z dziesiatek zapewne) aut, aby znalezc jakiegos rodzynka... czytaj: cos ambitniejszego, niz np nowe LEDy


Jak ktoś dłubie przy aucie to wtedy post zawsze jest u góry - a jak nie dłubie to taka omega zniknie

Rozwiązania można podglądać w dziale tunning, bo zanim ktoś coś zrobi najpierw to opisuje, pyta się itd - nikt tu się z niczym nie kryje. Co do podziału działu, nie ma jeszcze decyzji (jak dobrze zrozumiałem).

A grubszą dłubankę można odznaczyć np prefixem TUNNING

(wszystko powyższe to moje zdanie :))



 


#42 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2009 - 13:30

A grubszą dłubankę można odznaczyć np prefixem TUNNING

tez o tym myslalem w miedzyczasie, taki chyba wyjdzie kompromis... :]


 


#43 OFFLINE   Bartus

Bartus
  • 252 postów
  • Dołączył: 05-03-2008
  • Skąd: Łęczyca
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 października 2009 - 21:21

Exec dobre to będzie :)

#44 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 08:58

tez o tym myslalem w miedzyczasie, taki chyba wyjdzie kompromis... :]


Exec - byla propozcja, był temat, powstał dział i co?
I nic.

Jest kilka omeg - a pisales o przedzieraniu sie przez dziesiątki wątków.
Jeszcze dodatkowo chcialbys, zeby powstał kolejny dzial dla tych 'poważnych dłubanek' .. a tu nawet małych dłubanek nie ma.

Czekałem na Twoj temat w tym dziale i .. jakoś sie nie doczekałem. Czyzby Ci sie nawet nie chcialo napisać swojego tematu o omedze?
No ja rozumiem, duzo pracy, duzo pisania .. i a mało czasu. Jednak popraw mnie jesli sie myle-to Ty chcialeś taki dział .. i też Ty masz go gdzies...
Kiepska ta inicjatywa.

Co do samego podzialy na zwykle i niezwykle dłubanki - wszytsko jest mozliwe ... ale co tu dzielic, skoro temat ma kilka pozycji?
Będzie więcej aut i będzie potrzeba wyróżnienia konkretnych prac od opowieści o swoim samochodzie - zawsze mozna dział podzielic.

Póki co liczyłem na to, ze dział sie rozkręci i, choćby, co niektorzy pokazą jak sie Tworzy taki wątek i jak sie opisuje swoją ciężką prace przy aucie. Niestety przeliczylem sie...

I generalnie jest cała ta walka o ten nowy dzial doskonale obrazuje wszelkie pomysły forumowe. Ludzie krzyczą o podziały na regiony - zeby mogli dzialac (jakby teraz nie mogli), o nowe funkcjonalności, o nowe działy, o coraz to większe podziały na forum a "jak przychodzi co do czego to smutny korniszonek" © Lejdis.

Masz dział jaki chciales i ... olałeś go.

#45 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 09:08

Masz dział jaki chciales i ... olałeś go.

nie jest to do konca to, czego chcialem, ale jest, i jest OK
moje auto tez sie tam znajdzie, jak tylko znajdzie sie troche czasu (obecnie do roboty wstaje 4:30, a wracam ok 19), dobrze, ze w pracy przynajmniej moge forum przegladac :)
Obmyslam tez obecnie cos grubszego, nic pewnego, ale jak sie uda... :D

Jest kilka omeg - a pisales o przedzieraniu sie przez dziesiątki wątków.

no i chyba dobrze, ze nie robi sie z tego topic typu 'zalalem dzis lpg za 50zl' :)

A sprawa popularnosci tematu - tak jak z konkursem foto - namawialem Roozge, zeby puscil maila do wszystkich, bo nie kazdy zna i przeglada cale forum (ja tez sie nie zorientowalem przeciez, ze powstal ten dzial) w koncu sie dal namowic i od razu slupki skoczyly o kilkaset procent...


 


#46 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 09:18

no i chyba dobrze, ze nie robi sie z tego topic typu 'zalalem dzis lpg za 50zl'

A sprawa popularnosci tematu - tak jak z konkursem foto - namawialem Roozge, zeby puscil maila do wszystkich, bo nie kazdy zna i przeglada cale forum (ja tez sie nie zorientowalem przeciez, ze powstal ten dzial) w koncu sie dal namowic i od razu slupki skoczyly o kilkaset procent...


Exec bez jaj - porównywanie tego działu do wątku 'co zrobilem dzis w mojej omci' jest pewnym nadużyciem.
Chcialeś coś innego - znaczy sie co?

pozwole sobie zacytowac co chciales:

Do tego w dziale tuning dorzuciłbym poddział 'Projekty', w którym każdy mógłby opisywać modyfikacje dokonywane przy swoim aucie (na jedno auto przypada jeden topic, w którym sukcesywnie opisywałoby się kolejne zmiany i prowadziło na ich temat dyskusje).
Oczywiście w dziale projekty widzę konkretniejsze modyfikacje, niż np. pomalowanie zacisków


Chcialeś osobne auto w osobym wątku, uporządkowaną dyskusje - no i masz.
Nie bardzo wiem, czym dział OPEL OMEGA KLUB POLSKA - FORUM > Forum Główne > Klubowe Omegi różni sie od Twojej propozycji "Projekty" - prócz tego, ze nie jest w dziale tuning.

Co do przeglądania całego forum - wybacz, ale chyba przesadzasz.
Widziales ile otwarc mają poszczególne omegi w tym dziale? Troche ludzi jednak tam zagląda .. a będzie więcej tematów, wiecej swieżych postów - będzie też więcej oglądającuych.

A co do braku czasu - ja rozumiem, bo wiem jak to jest, jednak jako osoba, ktora dała taką propozycje, argumentowala ją i wydawała sie najbardziej jej spragniona - powinieneś być tam pierwszy...

Zaś co do 'grubszych dłubanek' tak jak Ci powiedzialem - będzie więcej aut, będzie taka potrzeba - zawsze mozna podzielic. Póki co wygląda to tak, ze nawet tu nie ma aut, a w 'grubszych dłubankach' było by... 0 (słownie ZERO) aut, bo nawet Twoja duża dłubanka z braku czasu sie nie pojawila.

Nie marudz tylko pokaż, ze jednak dział był potrzebny, a o wyróżnienia i podziały sie nie martw... bo żeby coś dzielic i wyróżniac, trzeba najpierw mieć co.

#47 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 12:27

Chcialeś osobne auto w osobym wątku, uporządkowaną dyskusje - no i masz.

no i jest super, czy Tobie takie rozwiazanie sie nie podoba? :)

Nie bardzo wiem, czym dział OPEL OMEGA KLUB POLSKA - FORUM > Forum Główne > Klubowe Omegi różni sie od Twojej propozycji "Projekty" - prócz tego, ze nie jest w dziale tuning.

tym, ze nie dotyczy (tylko) tuningu :)

Widziales ile otwarc mają poszczególne omegi w tym dziale?

a wiesz ile otwarc jest po rozeslaniu maili do wszystkich? :)

jako osoba, ktora dała taką propozycje, argumentowala ją i wydawała sie najbardziej jej spragniona - powinieneś być tam pierwszy...

moze i bym byl, gdyby ktos nie zarzucil mi, ze chce dzial, aby chwalic sie swoim autem...

Zaś co do 'grubszych dłubanek' tak jak Ci powiedzialem - będzie więcej aut, będzie taka potrzeba - zawsze mozna podzielic.

bo zalezy mi, aby wniesc troche wiecej ambicji w tuningu na tym forum, zeby zaczelo pojawiac sie wiecej profi projektow - mam nadzieje, ze taki dzial niektorych zainspiruje...

Zaś co do 'grubszych dłubanek' tak jak Ci powiedzialem - będzie więcej aut, będzie taka potrzeba - zawsze mozna podzielic. Póki co wygląda to tak, ze nawet tu nie ma aut, a w 'grubszych dłubankach' było by... 0 (słownie ZERO) aut, bo nawet Twoja duża dłubanka z braku czasu sie nie pojawila.

nawiazujac do tego, co napisalem wyzej - nasze forum jest naprawde ogromne, a to 'Zero' jest wlasnie dlatego, ze poziom tuningu sprowadza sie tutaj do wlozenia HID'ów, czy zalozenia zderzaka Irmschera. Mysle, ze cos tu jest nie tak i wypadaloby ogarnac ten zaniedbany 'obszar'.

Nie marudz tylko pokaż, ze jednak dział był potrzebny

postaram sie w weekend odrobic prace domowa :)


 


#48 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 12:38

no i jest super, czy Tobie takie rozwiazanie sie nie podoba? :)


Mnie sie podoba.

tym, ze nie dotyczy (tylko) tuningu :)

narazie mało jest kandydatów do tuningu. Jeszcze raz powtarzam - będzie taka potrzeba zrodzona iloscią takich aut w tym dziale-nie ma problemu.

moze i bym byl, gdyby ktos nie zarzucil mi, ze chce dzial, aby chwalic sie swoim autem...


To, czy będziesz pierwszy, czy ostatni, czy w dziale tuning, czy Klubowe omegi nie ma znaczenia. Jak ktoś pisze o swoim samochodzie to chyba po to, zeby sie tym pochwalic.
Widzisz w tym cos złego?

bo zalezy mi, aby wniesc troche wiecej ambicji w tuningu na tym forum, zeby zaczelo pojawiac sie wiecej profi projektow - mam nadzieje, ze taki dzial niektorych zainspiruje...


Dział na forum zainspiruje kogoś to wydawania grubej kasy na auto?
Chyba nie mówisz poważnie.
Zrob wątek - opisz to jak trzeba ... a moze kogoś zainspirujesz. Nazwa działu nie ma nic do rzeczu.
Jesli teraz powstałby dział 'projekty' w tuningu .. to bylby tam Twoj samochód i kilka z "ledami" jak to gdzies niżej ująłeś

nawiazujac do tego, co napisalem wyzej - nasze forum jest naprawde ogromne, a to 'Zero' jest wlasnie dlatego, ze poziom tuningu sprowadza sie tutaj do wlozenia HID'ów, czy zalozenia zderzaka Irmschera. Mysle, ze cos tu jest nie tak i wypadaloby ogarnac ten zaniedbany 'obszar'.


No to ogarniaj. Kto Ci broni?
Brak poddziału "projekty"?

postaram sie w weekend odrobic prace domowa :)


No i od tego powinies zaczać.
Wywiąże sie dyskusja o Twoim projekcie, moze kogoś zainspirujesz. Jak w dziale pojawią sie inne "grube omegi" ... to wrócimy do rozmowy o projektach w tuningu.

#49 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 13:01

Dział na forum zainspiruje kogoś to wydawania grubej kasy na auto?

lub udowodni, ze mozna cos zrobic duzo taniej albo latwiej, niz sie komus wydawalo...

No to ogarniaj. Kto Ci broni?
Brak poddziału "projekty"?

nie, brak angola na testy... juz jednego mialem o wlos, ale w koncu wyszlo, ze silnik chyba przegrzany


 


#50 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 13:03

lub udowodni, ze mozna cos zrobic duzo taniej albo latwiej, niz sie komus wydawalo...


ale przecież nie specjalny (inny) dział Ci jest potrzebny, tylko rozpoczęty wątek w dziale, ktory istnieje i specjalnie został utworzony .. tylko jakoś skorzystać nie chcesz.

#51 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 20 listopada 2009 - 21:47

postaram sie w weekend odrobic prace domowa

jak Exec wstawi swoje tjuningowe usprawnienia to juz nikt z nim ie wygra rywalizacji na zlocie, nawet ja ;)
:peace:
ale czekam z niecierpliwością

#52 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 listopada 2009 - 21:54

ale czekam z niecierpliwością


no my czekamy od kiedy dział powstał.
Exec tak krzyczał, ze jest potrzebny, ze to, ze tamto .. i :pupa:
To jest modelowy przyklad słomianego zapału na forum. Podział na regiiony, bossowie regionów - bo teraz nic nie mozna zrobic ... ale jak przyszłoby co do czego to cisza jak makiem zasiał.

Pół roku przed zlotem las rąk chętnych do pomocy .. ale na zlocie .. ciągle te same osoby zajmują sie wszystkim.

#53 OFFLINE   Exec

Exec

    Pierwszy Drifter OKP

  • 1 568 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 listopada 2009 - 01:10

Exec tak krzyczał, ze jest potrzebny, ze to, ze tamto .. i

no ale przeciez wszystko co robilem przy furze jest opisane na forum, czyzbyscie mieli problemy ze znalezieniem? :D

Pół roku przed zlotem las rąk chętnych do pomocy .. ale na zlocie .. ciągle te same osoby zajmują sie wszystkim.

ja rozumiem, ze to aluzja nie do mnie, bo ja nie zglaszalem sie do pomocy akurat, ale w ogole na zlocie znalazlem sie tzw. rzutem na tasme...


 


#54 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 21 listopada 2009 - 19:22

spoko Exec...
dorwiemy Kubusia na zlocie i zaprosimy do konkursu strzeleckeigo...
obiecuje ze będzie strzelał jako pierwszy z loży honorowej...
:wink:
:peace: