Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

czarne soczewy do omegi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
81 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   tutrus

tutrus
  • 104 postów
  • Dołączył: 18-10-2006
  • Skąd: Dzierżoniów

Napisany 28 maja 2007 - 12:41

zakupiłem już soczewki teraz zostaje mi tylko rozbiórka lamp i sie już boje czy czegoś nie spitole, może koledzy jakieś drobne porady po rozbiurce swoich :), jeszcze sie zastanawiam czy malować na czarno czy nie , srebrne też mi sie podobają ale czarne by wyglądały chyba bardziej kozacko :), dalej nikt nie napisał jakiej farby użył, spray czy pędzelek :), i ma być matowa czy z połyskiem ??, Jeszcze jedno co do wkładania HID do lamp ja swój kupiłem z wszystkimi certyfikatami jakie są w europie TUV iso, itp, jak by te produkty je spełniły gdy by były do d*py.......i nie zgodne z prawem, ciekawe od kiedy my polacy się tym przejmujemy :), jedna kwestja tak ustawić światła by nie oślepiały jadących zna przeciwka !!!!!!!

#82 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 28 maja 2007 - 12:49

Podpinam się pod temat
panowie wiem że juz było... :pad:
ale prosze o opinie omegosoczewkowców... :hehe: które soczewy sa najlepsze a które najgorsze... chodzi mi o producenta...
bo bym se zmienił, ale jak mam kupić to chciąłbym usłyszec wasze opinie które nie beda bez z naczenia...
prosze o krótkie i zwięzłe odpowiedzi...
pozdro
:mrgreen: