Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

jesienno-zimowy spot dolnyśląsk


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
165 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 07 października 2009 - 10:42

Witam ja Was :) co do sylwestra to niewiem jeszcze co bede robil, wiec sie nie deklaruje, natomiast jakis maly spot we wrocku jakby byl to sie zjawie


Kolego, miałeś możliwość bycia na co najmniej 2 spotach. W tym jeden po sąsiedzku.
Pora roku na spoty juz praktycznie mineła.
A wątpię zeby komuś sie chciało jechać na spota do Wrocka na 2 lub 3 godzinki i to jeszcze na parking jakiegoś marketu.
Pozdrawiam

#22 OFFLINE   ELVIS

ELVIS

    OMEGA JUŻ ZYJE!!!

  • 17 postów
  • Dołączył: 21-08-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 07 października 2009 - 12:12

:cool:proponuję spotkać sie fakt na kilka godzin ewentualnie jakiś gril do tego na paintball-u. szukam ekipy która by chciała pograć. odemnie było by ok 15-20 osób. jezeli ktoś bychciał sie dołączyć to zapraszam im wiecej ludzi tym lepiej. koszt to 85 zł za zestaw do gry który zawiera marker mundur maske i 500 kulek (co2 bez ograniczeń). kazde nastepne 500 kulek 45 plnów. impreza miałaby sie odbyć w raszówce miedzy legnica a lubinem w starych koszarach po radzieckich. termin do uzgodnienia narazie najbliższa data to 17 lub 18 pażdziernika. pytania na priv.:cool:

#23 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 07 października 2009 - 13:22

pora na spoty jest caly rok, jak sama nazwa wskazuje spot-spotkanie, a te dwa spoty o ktorym ty piszesz to ja bym nazwał zlotami wiec nie myl pojeć.

A pozatym jest pare omeg w samym wrocławiu ktore spokojnie by przyjechały.

#24 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2009 - 17:11

pora na spoty jest caly rok, jak sama nazwa wskazuje spot-spotkanie, a te dwa spoty o ktorym ty piszesz to ja bym nazwał zlotami wiec nie myl pojeć.

Jestes w błędzie kolego Zloty OKP sa tylko dwa w roku reszta spotkan jest nazywana spotami i nasze dolnoslaskie tez byly spotami a ze dwudniowe bo jak sie bawic to sie bawic ;) spoty pod marketem we Wroclawiu mnie osobiscie malo interesuja mam za daleko do Wrocka zeby postac i pomarznac


Misiek a jest tam moze w tym domku jakies miejsce zeby zrobic imprezke czy sa same pokoje sypialne? no i do kiedy trzeba wplacic zaliczke?

#25 OFFLINE   Pablo's

Pablo's
  • 90 postów
  • Dołączył: 20-04-2007
  • Skąd: Wrocław

Napisany 07 października 2009 - 17:14

Koledzy na spotkanie w krzywej to i ja sie wybiorę, niestety sylwek odpada bo moja małżonka może rodzić. Krzywa jak najbardziej ;)
Zobacz moją ślicznotkę!
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH

#26 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 07 października 2009 - 19:56

pora na spoty jest caly rok, jak sama nazwa wskazuje spot-spotkanie, a te dwa spoty o ktorym ty piszesz to ja bym nazwał zlotami wiec nie myl pojeć.

A pozatym jest pare omeg w samym wrocławiu ktore spokojnie by przyjechały.


Drogi kolego, skoro ja mylę pojęcia to życzę Ci i innym chętnym na takie spotkanko miłych chwil na staniu gdzieś pod marketem.
Mnie jakoś to nie bawi i wielu kolegow z ostatnich spotow też.
Zapraszam na wiosne na nasze spoty ktore są dwu dniowe a zobaczysz ze jest naprawde warto.
Pozdrawiam

#27 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 07 października 2009 - 19:58

Drogi kolego, skoro ja mylę pojęcia to życzę Ci i innym chętnym na takie spotkanko miłych chwil na staniu gdzieś pod marketem.
Pozdrawiam


nie, dziekujemy :p

#28 OFFLINE   Pablo's

Pablo's
  • 90 postów
  • Dołączył: 20-04-2007
  • Skąd: Wrocław

Napisany 07 października 2009 - 19:58

Kolego, miałeś możliwość bycia na co najmniej 2 spotach. W tym jeden po sąsiedzku.
Pora roku na spoty juz praktycznie mineła.
A wątpię zeby komuś sie chciało jechać na spota do Wrocka na 2 lub 3 godzinki i to jeszcze na parking jakiegoś marketu.
Pozdrawiam


miałem, miałem.... niestety moja praca mi nie pozwoliła:((

Panowie dajcie na luz. kto nie chce nie musi jechac i sie spotykac
Zobacz moją ślicznotkę!
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH

#29 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 07 października 2009 - 20:07

Pablo,s. Ja nie konfliktowy człowiek.
Ja tylko zachęcam by nasze grono dolnoślaskie sie powiekszyło.;):D

#30 OFFLINE   OMEGATOR

OMEGATOR

    OMEGOS CARAVANOS

  • 716 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Wrocław/Siechnice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.0i 8v C20NE

Napisany 07 października 2009 - 20:31

Kornelius nie denerwuj się. Oszczędzaj kręgosłup :D Jak koledzy nie chcą na fajną imprezke to nie.Będzie więcej :pije: dla nas.POZDRO.

#31 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 07 października 2009 - 21:20

Panowie! Może ja zabiorę głos, którym postaram się rozjaśnić prawie wszystko, prawie wszystkim ;)


Jak pisze Kornelius i Pepcio, spoty w okresie letnim i wiosennym są jak najbardziej ok. Tylko tyle, że MY (ludzie, którzy poznali się właśnie na tych spotach) mieszkamy od siebie za daleko, żeby zjechać się pod market, UW czy MM we Wrocławiu. Taki spot jak był w Sycowie i Lubaniu wiadomo, że jest lepszy :>:yes::cool::D (nie chodzi wcale o :grill::w_morde::piwo2:(a może :p) ) Fajnie pogadać, pojeść czegoś z grilla i wypić troszkę %

Ale jeżeli będzie nas kilku z Wrocka lub bliskiej okolicy (komuś komu będzie chciało się przyjechać) możemy sobie robić co tygodniowe czy dwutygodniowe spociki wrocławskie :) spotkać się gdzieś, poznać, pogadać, pochwalić kluskami tak na godzinkę lub dwie, gdzieś na mieście. Jeżeli koledzy jesteście chętni, to zakładam wątek, w którym będziemy ustawiali się na spocik we wrocku :>

Póki co dogadajmy się, sylwek czy spocik. U mnie bardzo szybko wszystko się zmienia, ale intensywnie myślę o sylwku :D Myślę, że konkretniej będę mógł się określić za 2 do 3 tygodni, sorki nie mogę wcześniej :mad:


Pozdrawiam wszystkich :peace:
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#32 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 08 października 2009 - 07:30

No dobra, czas założyć liste OKP-owego sylwka

1. Kornelius+ żaba
2.?




A ha, TomcioWro. Przyjeżdzajac na sylwka przywiez te dwa leżaki co zajumałeś z domku nr 15 dobrze? :D:D:D

#33 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 08 października 2009 - 10:11

Kornelius nie denerwuj się. Oszczędzaj kręgosłup :D Jak koledzy nie chcą na fajną imprezke to nie.Będzie więcej :pije: dla nas.POZDRO.

A ty Omegator teraz się nie wymigasz pakuj manczur i z nami na sylwka :) po szczegóły zapraszam na stację.

ale intensywnie myślę o sylwku :D Myślę, że konkretniej będę mógł się określić za 2 do 3 tygodni, sorki nie mogę wcześniej

Tomasz nie rób jaj bierz jakąś pannę i uderzaj na sylwka . Jak coś mogę za Ciebie założyć :) (jestem po wypłacie :D

Jeżeli chodzi o listę to :

1. Kornelius+ żaba
2.Misiekzoo + misia + kajtek :)

Proszę się nie bać tylko zapisywać raz się żyje :ognie:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#34 OFFLINE   k1b

k1b
  • 41 postów
  • Dołączył: 21-02-2008
  • Skąd: Zgorzelec

Napisany 08 października 2009 - 11:00

Ja z sylwkiem odpadam, ale na Krzywą to bym sie wybrał ...:)
POTĘGA MV6

#35 OFFLINE   ELVIS

ELVIS

    OMEGA JUŻ ZYJE!!!

  • 17 postów
  • Dołączył: 21-08-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 08 października 2009 - 13:38

[quote name='Pablo's;368685]Koledzy na spotkanie w krzywej to i ja sie wybiorę' date=' niestety sylwek odpada bo moja małżonka może rodzić. Krzywa jak najbardziej ;)[/QUOTE']

witam w klubie moja tez ma na sylwka termin a wiec ja tez odpadam. a moja propozycja dalej aktualna z tym paintballem. termin do uzgodnienia.

niestety na ostatni spocik w lubaniu nie dotarłem z przyczyn niezależnych odemnie a tak bardzo chciałem sie pojawić i poznać kilku ludzików. pozdro

#36 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 08 października 2009 - 19:57

Ja też bym się pisał na tego paintballa tylko gdzie jak i kiedy ? A może jechać i poszaleć na tor na rakietowej . A mam jeszcze pytanko czy będzie ktoś poniżej 25 lat ? OMEGATOR ty jeździsz czarną omką na xenonach z przyciemnianymi szybkami ? I przejeżdżasz przez Św.Kat

#37 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 08 października 2009 - 23:39

Jak panowie pewnie zauważyli nowy wątek na spota Wroclaw założony a tu piszmy o sylwestrze propozycjach jeżeli ktoś takie posiada i trzymajmy się tego tematu :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#38 OFFLINE   ELVIS

ELVIS

    OMEGA JUŻ ZYJE!!!

  • 17 postów
  • Dołączył: 21-08-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 09 października 2009 - 10:29

tu nasmarowałem kilka info w sprawie paintballa http://forum.omegakl...ead.php?t=28812
i misiekzoo ma racje wszyscy którzy chcą w najbliższym czasie spocik wrocławski to jest nowy temat.

Ja też bym się pisał na tego paintballa tylko gdzie jak i kiedy ? A może jechać i poszaleć na tor na rakietowej . A mam jeszcze pytanko czy będzie ktoś poniżej 25 lat ? OMEGATOR ty jeździsz czarną omką na xenonach z przyciemnianymi szybkami ? I przejeżdżasz przez Św.Kat


ja mam 25 jak coś a po co ci to??

#39 OFFLINE   Owca

Owca
  • 270 postów
  • Dołączył: 22-02-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 09 października 2009 - 14:53

Nie bo nie chce być pośród samych seniorów.

#40 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 09 października 2009 - 15:31

Nie bo nie chce być pośród samych seniorów.


TZN?

Kolego nie motaj się, nie wymyślaj... Masz czas to przyjeżdżaj na spota/sylwka i tyle :) Uwierz mi, poznasz spoko ludzi, zobaczysz fajne omki i tylko będziesz czekał na jakąkolwiek okazję żeby spotkać się z ludźmi z OKP :D



P.S. Wiek nie ma znaczenia przeciez :cool:
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd