Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pobieraczek >> ktos z was sie wkopal w to *** ??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
91 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   krogulewski

krogulewski

    Vincent Vicuś Vini :P

  • 764 postów
  • Dołączył: 16-04-2009
  • Skąd: Jastrząb

Napisany 11 marca 2011 - 20:37

tu jest o tym temat http://forum.omegakl...ght=pobieraczek
ja tez sie wkopałem dawno temu, ale bylo o tym w uwadze... do tej pory nie zapłaciłem (jakies 1.5 roku) i nadal cisza z ich strony wiec chyba dali sobie spokój;)

#82 OFFLINE   axk

axk

    Wolność Rządzi :)

  • 262 postów
  • Dołączył: 11-01-2010
  • Skąd: Kraków

Napisany 11 marca 2011 - 20:42

Nie jesteś sam ,moja siostra zrobiła to samo a myślała że się tylko rejestruje na stronce.
=======================================
Moja Galeria >>>http://forum.omegakl...php?albumid=565
=======================================

#83 OFFLINE   figop

figop

    Tomek

  • 101 postów
  • Dołączył: 23-07-2010
  • Skąd: Rybnik

Napisany 11 marca 2011 - 21:19

figop poczytaj sobie tu
http://forum.omegakl....ht=pobieraczek

a nie wiedziałem że taki temat jest. to ten można zamknąc albo połaczyć ze soba oba. po co maja byc dwa na ten sam temat.

Nie jesteś sam ,moja siostra zrobiła to samo a myślała że się tylko rejestruje na stronce

moja żonka chciała tylko sobie muzyczki do komórki sciągnac. ale i tak nic nie działało na tej stronie jak w wiekrzości przypadków.
jak ja zobaczyłem dzis emaila z info ze musze płacic to az zbladłem.
ale zaraz na forum prawne i ustawu jak artykuły na ten temat bede miał w małym palcu hehehe poczytałem i zobaczymy jak sie sprawa zakonczy
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ
[SIGPIC][/SIGPIC]
oddam moją renie. za darmochę. tę co widać na foto.
UWAGA duży GRATIS do reni, zwany kredytem


http://figop.digart.pl/

#84 OFFLINE   ziomalkoryto

ziomalkoryto
  • 69 postów
  • Dołączył: 19-02-2010
  • Skąd: Korytowo k. Bydgoszczy

Napisany 11 marca 2011 - 22:29

Też się w to wkopałem na szybko rejestrując sie na stronce.. było to ponad 2 miesiące temu, postraszyli windykatorem od tego czasu mam spokój.. mowy nie ma że im kase dam za darmo.. o nie..

#85 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 marca 2011 - 23:07

Chłopaki jestem z wami :czesc: też mnie stara na mine wsadziła :laugh:

#86 OFFLINE   tomek2009

tomek2009
  • 115 postów
  • Dołączył: 10-05-2009
  • Skąd: wałbrzych

Napisany 12 marca 2011 - 10:32

Ja też się wkopałem to gdzieś tak z rok temu, tak samo straszyli straszyli i dali sobie spokój :jump:

#87 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 12 marca 2011 - 13:52

no ja w zeszlem roku i dali sobie spokoj.A wczoraj mojemu synowi tez napisali o zaplate.Oczywiscie kazalem mu to olac.

#88 OFFLINE   partyzant

partyzant
  • 88 postów
  • Dołączył: 23-07-2009
  • Skąd: gdańsk

Napisany 12 marca 2011 - 20:24

wtopilem się w pobieraczka dwa lata temu dotej pory nic nie zapłacilem chociasz straszyli mnie sadem.

#89 OFFLINE   gienio79

gienio79

    ciągle mało

  • 378 postów
  • Dołączył: 11-12-2009
  • Skąd: Brunatna Stolica
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 12 marca 2011 - 20:30

Moja żonę też psełdo Pobieraczek wciagnął ,lecz wyczytała że można na próbę na 10 dni,w miarę mądra wycofała się z tego.Bodajże w TVN UWAGA było o tym wypowiadał się jakiś rzecznik pobieraczka ,że oni to wszystko robią legalnie,było trochę ludzi którzy się wystraszyli i zapłacili.Nic nie mają prawa zrobić ,a pisma co wysyłają to można sobie do kibelka wziąść tylko UWAGA by się kibelek nie zapchał.;)

#90 OFFLINE   Monsteer

Monsteer
  • 101 postów
  • Dołączył: 19-04-2008
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 02 maja 2011 - 21:36

Ja się nie tak dawno (w zeszłym roku) nabrałem na loterię Readers Digest. Przysłali mi maila z zaproszeniem do wzięcia udziału w tejże loterii, zacząłem wypełniać ale zamknąłem stronkę jak zorientowałem się, że trzeba coś kupić. Myślałem że po sprawie ale przyszła książka i RD chciało kasę. Przysyłali przypomnienia, ponaglenia do zapłaty, straszyli sądem, komornikiem i główną księgową. Ja im odpisywałem, że niczego nie zamawiałem i nie zapłacę a Oni dalej swoje. W końcu napisałem skargę do Rzecznika Praw Konsumentów i jak ręką odjął. RD przysłało mi pismo, że bla,bla,bla,ble,ble, jakieś pierdoły o Nich i w ogóle jacy to Oni są fajni i, że nie muszę im płacić za książkę ani jej odsyłać i mam święty spokój.
Tak, że Kolego napisz skargę do Rzecznika i na przyszłość czytaj regulaminy. Nauczony doświadczeniem nie biorę udziału już w żadnych loteriach, grach itp kupach wysranych przez złodziei. Dla zainteresowanych polecam jeszcze poczytać o sms`ie wysyłanym przez Orange z nr 60400. Jest w necie. BANDA ZŁODZIEI

#91 OFFLINE   Klonu

Klonu

    3.0 v6

  • 158 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: LUBIN
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 czerwca 2011 - 23:22

No umni to juz ok.1,5 roku od straszenia sadem...narazie nic nie place...gorzej jak sie okaze ze maja odsetki jak w "prowidencie" ... i przyjda odrazu po telewizor....
Opel Omega...Piękna ta bestia...

#92 OFFLINE   mar791

mar791
  • 3 postów
  • Dołączył: 14-07-2009

Napisany 31 maja 2012 - 19:57

Witam miałem ten sam problem. Straszyli mnie sądem i nasłaniem komornika. Po otrzymaniu tego maila od razu zgłosiłem się na policję skierowali mnie do komórki :) zajmującej się przestępczością komputerową . Policjantka poprosiła o wydruk wszystkich maili od pobieraczka. Po przesłuchaniu okazało się że z firmą tą niema możliwości kontaktu tele , a wiadomości są generowane automatycznie. Po miesiącu otrzymałem list od prokuratury, że ja nie zawierałem z nimi umowy i nie muszę nic im zapłacić. Mimo wszystko polecam zgłosić się na policję bo pobieraczek przestaje wysyłać maile z pogróżkami. Powodzenia.