Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA na auto serwis borowka z parczewa!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kogut

kogut

    240PS 550NM -> STRAIGHT 6

  • 889 postów
  • Dołączył: 19-05-2007
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 września 2009 - 10:54

Chciałem przestrzec wszystkich przed nieuczciwym sprzedawcą, a mianowicie chodzi mi o "Auto Serwis Borówka" z Parczewa, który to serwis większość klubowiczów zna i się u niego zaopatruje w części.
Do rzeczy. Nieraz u jegomościa zamawiałem części i zawsze było coś nie tak, a to przysłał podbitkę maski od benzyny (cieńsza i bez uszczelki) zamiast do diesla, a to mata grzejna miała przepalony obwód (przysłał następną, ale do foteli typu comfort, a nie sport), ale nic, zawsze dawałem sobie spokój, bo nie chciałem się awanturować o kilkadziesiąt złotych. Natomiast ostatnio miarka się przebrała!!! Znalazłem na allegro jego aukcję z zaślepką haka holowniczego do omegi b, więc zapytałem się czy nie ma takiej do "C". Odpisał, że oczywiście ma, za 10zł. Więc zamówiłem. Po czym wyszło na jaw, że pisząc zaślepka "haka" holowniczego ma na myśli zaślepkę "ucha" holowniczego(mały szczegół)!!! Twierdzi, że to moja wina, bo wszyscy tak piszą w aukcjach. A ja się pytam, czy jak wszyscy będą skakać w ogień to, czy Ty też wskoczysz?! No paranoja. Jasno napisałem, że chcę zaślepkę haka. On mi przesyła zaślepkę ucha! Przesyłki oczywiście nie odebrałem. Po czym dostałem obraźliwe maile z wyzwiskami i żebym zwrócił mu 30zł za koszt wysyłki. No to już szczyt chamstwa i niekompetencji. Koledzy naprawdę nie polecam dziada. Już nigdy nic u niego nie zamówię. Zresztą nie jestem pierwszym, który się na niego naciął.

P.S. Zdaję sobie sprawę, że on i jego pracownicy są obecni na naszym forum i zaraz polecą na mnie gromy, ale mam to gdzieś. Chcę was przed nim ostrzec! Nie jestem handlarzem i nie mam interesu w tym, żeby kogoś bezpodstawnie oczerniać. Jako dowód mogę przesłać całą korespondencję z tym dziadem.

#2 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 19 września 2009 - 11:08

Kogut szkoda mi trochę Ciebie i Twoich nerwów, ale temat Mariusza już jest tu założony, a Twój jest już któryś z kolei

#3 OFFLINE   chrico

chrico
  • 116 postów
  • Dołączył: 21-09-2008
  • Skąd: Oslo

Napisany 19 września 2009 - 12:56

Chciałem przestrzec wszystkich przed nieuczciwym sprzedawcą


potwierdzam słowa koguta,myslalem ze tylko mi sie to przytrafiło i że to przypadek a Pan Borówka wie co sprzedaje.W moim przypadku przyszedl do mnie zamowiony serwomotor tempomatu kosztowal mnie 150zl z racji tego ze nie mieszkam w polsce ktos mi to odebral i przyslal,przesylka kosztowala mnie kolejne 50zł,po zamontowaniu okazalo sie ze ma uszkodzona pamiec eeprom i **** zbita nie dziala.Neistety nie oplacalo mi sie go wysylac i prosic o wymiane bo koszty przesylki by mnie wyniosly wiecej niz jest to warte.W sumie 200zł poszlo w błoto i tydzień zmarnowany na szukaniu dlaczego nie dziala.Wczesniej jeszcze przyszly do mnie nawiewy na tylne drzwi od tego pana ale jeszcze nie zamontowalem,chyba sprawdze te silniczki na zewnatrz przed montazem zeby zonka nie było.

#4 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2009 - 13:01

Temat już poruszany na forum. Zamykam i odsyłam do :szukaj:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.