Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zachcianki, życzenia, pomysły


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
19 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 stycznia 2007 - 16:51

Oczywiście w planie jest ognisko, grill.
Oczywiście jakiś przejazd po Lidzbarku, choć o tym będziemy decydować jak będziemy znali ilość aut i topografia miasta (w tej chwili jest już zadeklarowanych prawie 30 ekip i jakies 45 osob)
Oczywiście będzie piwko.
Ktoś zaproponował konkurs Off Topic - na najlepsze piwo regionalne.
Proponuje jakiś konkurs auto-zręcznościowy.
Jeśli będą chętni - możemy przypalić gume :)
Najprawdopodobniej będzie jakiś konkurs strikte omegowy - ale co to będzie to sie jeszcze zobaczy.

Jesli ktokolwiek ma jakieś pomysły na to co by chciał, co mogłoby sie wydarzyć, co mogłoby być fajne - zapraszam do składania propozycji.
Propozycje mogą dotyczyć wszytskiego tego, co możliwe jest do zorganizowania w Lidzbarku bez ponoszenia jakiś megakosztów, a urozmaici zlocik.

z-ca d/s organizacyjnych pozdrawia ;)



#2 OFFLINE   Śmigiel

Śmigiel
  • 709 postów
  • Dołączył: 09-11-2006
  • Skąd: Świnoujście
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 stycznia 2007 - 16:54

Proponuje jakiś konkurs auto-zręcznościowy.


No, to biorę słupki ze sobą

Jeśli będą chętni - możemy przypalić gume :)


W takim razie zapalniczkę i kawałek silikonu lub innej gumiastej substancji też zabiorę;)

#3 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 21 stycznia 2007 - 17:39

ja mam taki pomysł na zręcznościówkę, baloniki i igła z przodu zderzaka. Oczywiście na czas.

#4 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 21 stycznia 2007 - 18:04

proponuje slalom na czas... pomiędzy słupkami śmigielka.... z zawracaniem... i parkowaniem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#5 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 stycznia 2007 - 20:05

Najprawdopodobniej będzie jakiś konkurs strikte omegowy - ale co to będzie to sie jeszcze zobaczy.


to może wybory najładniejszej omesi lub najładniejszych felasek

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#6 OFFLINE   rafal_04

rafal_04
  • 113 postów
  • Dołączył: 02-10-2006
  • Skąd: Gniezno

Napisany 21 stycznia 2007 - 23:04

wyscigi na wstecznym :mrgreen:

na najlepsze piwo regionalne.


to rozumiem ze mamy ze soba wziasc piwko tylko takie ktore wystepuje w danym regionie ?

Jeśli będą chętni - możemy przypalić gume


hmmm to bede musial wziasc ze soba z 2 dodatkowe oponki :twisted:



proponuje slalom na czas... pomiędzy słupkami śmigielka.... z zawracaniem... i parkowaniem...


no jest to jakas opcja :grin:

#7 OFFLINE   teamc

teamc
  • 395 postów
  • Dołączył: 15-09-2006
  • Skąd: Koszalin

Napisany 22 stycznia 2007 - 13:34

Moze troche DRIFT'U??? Hmm na jakim paseczku( ak to woli to na asfalce ale umnie z tym bedzie lipa x20xev) :( Jak by co ja bede mial kilka kratek piwka regionalnego BROK'a!! Dla forum bo ja nie pije:) lekkich trunkow :)

#8 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 stycznia 2007 - 13:38

Moze troche DRIFT'U??? Hmm na jakim paseczku( ak to woli to na asfalce ale umnie z tym bedzie lipa x20xev) :( Jak by co ja bede mial kilka kratek piwka regionalnego BROK'a!! Dla forum bo ja nie pije:) lekkich trunkow :)


drift - zależy od warunków.
Szczegółów placowo, torowo, piaskowych ;) będe sie dowiadywał.
ps. 20xev spokojnie z piaskiem (i nie tylko sobie radzi :p )

#9 OFFLINE   teamc

teamc
  • 395 postów
  • Dołączył: 15-09-2006
  • Skąd: Koszalin

Napisany 22 stycznia 2007 - 13:51

No to super!! Dziekowac za przyjecie mojej propozycji :) Bedzie super! (mam ndzieje ze pogoda dopisze)

#10 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 lutego 2007 - 15:19

Micha na mache, w miche jakies pileczki or something i jazda po wyznaczonym torze na czas bez utraty pileczek z michy :mrgreen: Wygrywa kto szybciej i z wieksza iloscia pileczek dojedzie do konca :mrgreen: :mrgreen:

#11 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 11 lutego 2007 - 11:42

Witam mam pytanko jakie konkurencje będą na naszym zlocie w maju?są jakieś już ustalone?np wyścigi na 1/4 mili, najładniejsze auto zlotu, najgłośniejszy wydech, car audio, a dla klubowiczów przeciąganie auta liną na czas takie małe propozycje, jeżeli wcześniej już ktoś to pisał to sorki nie chciało mi się czytać wcześniejszych wypowiedzi :)
pozdrawiam :piwo:

#12 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 11 lutego 2007 - 12:56

Przedstawiłes chyba standartowe konkurencje, ale wszystkie fajne i mam nadzieję że odbędzie się częśc z nich...

A własnie jak z 1/4 mili, mamy wogóle miejsce do wyścigu?

Ja bym proponowała tez pomyslec o czymś dla pań... wkońcu też jeździmy a tak niewiele potrafimy... Może pakowanie apteczki, gasnicy, trójkąta itp na swoje miejsce oczywiście na czas... Tylko czy ktoś ma w pełni wyposażoną Omesie w te przedmioty? :razz: :twisted:

jeżeli wcześniej już ktoś to pisał to sorki nie chciało mi się czytać wcześniejszych wypowiedzi

Wcale sie nie dziwie bo tu jest więcej spamu niż wypowiedzi na temat
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#13 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 lutego 2007 - 14:37

Ja bym proponowała tez pomyslec o czymś dla pań... wkońcu też jeździmy a tak niewiele potrafimy... Może pakowanie apteczki, gasnicy, trójkąta itp na swoje miejsce oczywiście na czas... Tylko czy ktoś ma w pełni wyposażoną Omesie w te przedmioty?


Moniś dla pań też mam odpowiednią propozycję związaną z autem.
Proponuję parkowanie i wymiana koła na czas. :driver:

Może pakowanie apteczki, gasnicy, trójkąta itp na swoje miejsce oczywiście na czas... Tylko czy ktoś ma w pełni wyposażoną Omesie w te przedmioty?

Moniś apteczka nie jest wymagana, a reszta sie napewno znajdzie.


Wcale sie nie dziwie bo tu jest więcej spamu niż wypowiedzi na temat

Już jest porządek zrobiony w temacie. Spam wywaliłem. :bud:


Ps.

Informuję wszystkich, że spam będę wywalał z tego watku.
Piszcie o konkretnych propozycjach, albo nie piszcie wcale. :bad:

#14 OFFLINE   Marino

Marino
  • 56 postów
  • Dołączył: 28-01-2007
  • Skąd: Skierniewice

Napisany 11 lutego 2007 - 18:43

Mam nadzieję że będzie na zlocie te 400metrów na 1/4 wyścigi, a jeżeli będzie plac to można zrobić jakąś konkurencje sprawnościową na czas pachołki porozstawiać jakiś slalomik na czas, coś trzeba pomyśleć.
A dla Moniki i innych Pań coś się wymyśli żeby się wykazały swoimi umiejetnościami
Pozdrawiam fanki Omesiek :piwo:

#15 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 11 lutego 2007 - 19:45

Proponuję parkowanie


:sad: To ja poprosze ze dwa miejsca parkingowe, co by auta komuś nie uszkodzić :oops:

wymiana koła na czas

To już lepiej :smile:

Duzo czasu nie zostało (wbrew pozorom) może trzeba coś zacząć ustalac z tych propozycji. Każdy konkurs wymaga jakiegoś przygotowania. Sprawa kart do głosowania (jesli będzie potrzebna) czy jakis dyplomów. Prawie wszyscy maja obowiązki i taka robota to nie kilka minut...
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#16 OFFLINE   ww200

ww200
  • 75 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 12 lutego 2007 - 01:24

Informuję wszystkich, że spam będę wywalał z tego watku.
Piszcie o konkretnych propozycjach, albo nie piszcie wcale


Mój post został usunięty a były tam cenne informacje na temat tego co da radę się zorganizować na zlocie a czego nie lub z czym mogą być problemy.A teraz znowu pojawiają się pytania na temat wyścigów,slalomu itp.konkurencji.Przede wszystkim proponowałbym zająć się rezerwacją miejsc bo takowa nie została jeszcze zrobiona do czwartku 8.02 a dla informacji mogę powiedzieć że mogą być już z tym problemy chyba że zostało to już załatwione po moim telefonie w czwartek.

P.S.Proszę adminów i modów o nie usówanie postów które mogą uniknąć pojawiających się ciągle to nowych i tych samych pytań co będzie na zlocie.
Sorry za OT

#17 OFFLINE   mazi82

mazi82
  • 361 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Radom
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 lutego 2007 - 08:23

Ja bym proponowała tez pomyslec o czymś dla pań

To może zawody w myciu autka na czas ??? która z Pań szybciej i ładniej ??? :D :twisted: :looz: :hmm:

#18 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 12 lutego 2007 - 11:11

Przede wszystkim proponowałbym zająć się rezerwacją miejsc bo takowa nie została jeszcze zrobiona do czwartku 8.02 a dla informacji mogę powiedzieć że mogą być już z tym problemy chyba że zostało to już załatwione po moim telefonie w czwartek.


No właśnie czasu coraz mniej :sad:

#19 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 lutego 2007 - 11:41

Ja bym proponowała tez pomyslec o czymś dla pań... wkońcu też jeździmy a tak niewiele potrafimy... Może pakowanie apteczki, gasnicy, trójkąta itp na swoje miejsce oczywiście na czas... Tylko czy ktoś ma w pełni wyposażoną Omesie w te przedmioty? :razz: :twisted:


nie wiem czy tak mało potraficie ...

a co do konkurencji to proponuje - mycie szyby toples.
Kryteria oceny:
1. usmiech - ocena subiektywna Jury w samochodzie
2. zasięg rąk - liczony w centymerach od słupka, to koniuszka paluszka na szybie (uwaga - ten parametr ma drugie dno, nie bez wpływu na ocene :D )
3. ilość piany zdjęta z szyby bez użycia rąk (ocena subiektywna)
4. czas mycia - jeszcze nie wiem czy najlepszy będzie najktrótszy, czy najdłuższy - mysle, ze decyzje o tym podejmiemy po otrzymaniu zgłoszeń i analizie kandydatek :D

PB, MSPANC

#20 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 kwietnia 2007 - 10:52

a tak poważnie to mamy juz jakiś program zlotu-konkurencji???