Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Najbardziej denerwujące i najczęściej popełniane błędy na drodze


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
307 odpowiedzi na ten temat

#241 OFFLINE   Maniek6600

Maniek6600
  • 640 postów
  • Dołączył: 10-10-2009

Napisany 31 marca 2011 - 20:07

Jade sobie ostatnio w mojej miejscowosci z kolega za jakimś dobrym małym autkiem (nazwy nie pamiętam) kierowała nim nawet niezła blondynka....No to jade za nią a ona na 7 dróg gdzie skręcała ani razu nie włączyła kierunkowskazu.Więc zaczałem trąbić ona oczywiscie rozmawiała przez telefon i zaczeła pokazywac gest pukania się czoło..Chyba musiłem głośno trąbić bo zdenerwowana rzuciła telefon na siedzenie obok i non stop mi pokazuje gest pukania się w czoło...Troszkę się zbulwersowałem więc kierunkowskaz,wyprzedziłem ją i przy prędkości 70 km/h nadusiłem na maxa hamulce...Kobieta zatrzymała się niecały metr od mojego auta więc otwieram drzwi kolega również, ona momentalnie zaklucza swoje autko od środka...No ale co miałem zrobić...Postałem z kolega na środku drogi obok jej auta z 2 minuty korek na maxa a ta kobieta prawie płacze....Zlitowałem się i pojechałem....Więcej jej nie widziałem ale myśle że jakąś nauczkę będzie miała.

#242 OFFLINE   mnowacz

mnowacz
  • 273 postów
  • Dołączył: 06-11-2007
  • Skąd: Nowa Sól

Napisany 31 marca 2011 - 20:27

Obawiam się, że tylko przestraszyliście kobietę ... pewnie wcale nie zrozumiała co się stało i że to miała być jakaś nauczka.

#243 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 marca 2011 - 20:28

Ale jesteście kozaki, szacun.

#244 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 31 marca 2011 - 20:30

A dałeś jej chociaż do zrozumienia dlaczego tak zrobiłeś?
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#245 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 marca 2011 - 20:47

A dałeś jej chociaż do zrozumienia dlaczego tak zrobiłeś?

No jak nie jak tak

Więc zaczałem trąbić



#246 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 marca 2011 - 22:31

Jade sobie ostatnio w mojej miejscowosci z kolega za jakimś dobrym małym autkiem (nazwy nie pamiętam) kierowała nim nawet niezła blondynka....No to jade za nią a ona na 7 dróg gdzie skręcała ani razu nie włączyła kierunkowskazu.Więc zaczałem trąbić ona oczywiscie rozmawiała przez telefon i zaczeła pokazywac gest pukania się czoło..Chyba musiłem głośno trąbić bo zdenerwowana rzuciła telefon na siedzenie obok i non stop mi pokazuje gest pukania się w czoło...Troszkę się zbulwersowałem więc kierunkowskaz,wyprzedziłem ją i przy prędkości 70 km/h nadusiłem na maxa hamulce...Kobieta zatrzymała się niecały metr od mojego auta więc otwieram drzwi kolega również, ona momentalnie zaklucza swoje autko od środka...No ale co miałem zrobić...Postałem z kolega na środku drogi obok jej auta z 2 minuty korek na maxa a ta kobieta prawie płacze....Zlitowałem się i pojechałem....Więcej jej nie widziałem ale myśle że jakąś nauczkę będzie miała.



Nie polecam takiego sposobu w Radomiu :] Bo mogłyby sie role zamienic :]

#247 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 01 kwietnia 2011 - 05:41

mnie ostatnio dosyc mocno cisnienie podnosi parkowanie pod blokiem, to co ludzie potrafia zrobic to masakra, nie wspominajac juz o tym zeby ktos mogl sobie rano jak cywilizowany człowiek wyjechac, a co.....niech sie pomeczy, bo przeciez on musi sobie jak najblizej klatki zaparkowac:(

O jezdzie na parkingu i o tym kto ma pierwszenstwo przy wyjezdzie, wjezdzie i o ruchu prawostronnym to mozna zapomniec, to jest dopiero wolna amerykanka.

#248 OFFLINE   Maniek6600

Maniek6600
  • 640 postów
  • Dołączył: 10-10-2009

Napisany 01 kwietnia 2011 - 05:47

Aaaa tak podeszłem do jej auta i zaczałem jej sie pytać dlaczego nie włącza kierunkowskazów na to ona zaczeła płakać...

P.S Kozaki??? Nie zdenerwowałbys się gdyby tobie pokazywała ten gest i mimo wszystko nadal ignorowała używanie kierunkowskazów?

#249 OFFLINE   vertix

vertix
  • 822 postów
  • Dołączył: 11-12-2010
  • Skąd: Pyrzyce
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 kwietnia 2011 - 14:22

Nie zdenerwowałbys się


Właśnie wracałem z roboty i z za zakrętu na wydrę wyskakiwała kobitka . całe szczęście , że droga ma pasy wolnego ruchu - pech , na moim zaczynało się zwężenie drogi . Obyło się bez czołówki , dzięki dobrym hamulcom . Może to ta sama ?

Kresiaczku ja mieszkam 30m od biedronki . Spróbuj tam zaparkować... zwłaszcza w weekendy...

#250 OFFLINE   Iwona

Iwona
  • 128 postów
  • Dołączył: 19-04-2010
  • Skąd: WKZ/WZW

Napisany 27 maja 2011 - 15:40

Wg mnie dosc uciazliwe jest gwałtowne hamowanie i kierunek w ostatniej chwili :roll:
:zocha:

#251 OFFLINE   Tequilla

Tequilla
  • 30 postów
  • Dołączył: 21-03-2010
  • Skąd: Jaroszów

Napisany 27 maja 2011 - 16:46

mnie wkurzają kierowcy jeżdżący "na pamięć"... :masakra:
efekt spotykany najczęściej chyba w miastach... a poźniej przy wymuszeniu pierszenstwa zdziwiony delikwent, bo przeciez mial pierszenstwo, a znaki miesiac wczesniej sie pozmienialy, a on o tym nie wiedzial.

#252 OFFLINE   sylwunio

sylwunio
  • 118 postów
  • Dołączył: 14-01-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 14 czerwca 2011 - 13:41

Wg mnie dosc uciazliwe jest gwałtowne hamowanie i kierunek w ostatniej chwili


to samo tyczy się zwalniania na 500 metrów przed zakrętem i toczenia się bez kierunku aż do skrętu.

#253 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 16 czerwca 2011 - 21:02

Mnie ostatnio najbardziej denerwują znaki, cała masa remontów, zmiany w organizacji ruchu a po remoncie znaki wiszą jeszcze 3-4 miesięcy i jeżdżą ludziska ze wszystkich pasów w prawo bo tak było pół roku temu ehhh.....

#254 OFFLINE   slipkn0t

slipkn0t

    vectromega

  • 315 postów
  • Dołączył: 05-04-2009
  • Skąd: Gubin
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 16 czerwca 2011 - 22:13

A mnie denerwują kierowcy którzy wyprzedzają tylko po to by za "chwilę" mnie wyhamować bo muszą zjechać np. z obwodnicy. Tym na "obcych" blachach jeszcze wybaczam bo mogą nie wiedzieć gdzie są zjazdy ale "tutejszm" to gratuluję fantazji i egoizmu.

#255 OFFLINE   ziomalkoryto

ziomalkoryto
  • 69 postów
  • Dołączył: 19-02-2010
  • Skąd: Korytowo k. Bydgoszczy

Napisany 20 czerwca 2011 - 18:08

a ja nie lubię jak ktoś sie czuje panem szos i nie raczy zjechać gdy droga jest wąska a on ma miejsce by to zrobić- szczególne pozdrowienia dla kierowców miejscowego PKS-u:D

#256 OFFLINE   toptom

toptom
  • 1 518 postów
  • Dołączył: 12-10-2010
  • Skąd: Edynburg
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 czerwca 2011 - 15:25

a mnie denerwuje to, ze denerwuje sie na innych kierowcow za nieodpowiednie zachowanie, a pozniej sam tak postepuje... :masakra:

#257 OFFLINE   siwysarbinowo

siwysarbinowo

    Marcin

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 06-04-2010
  • Skąd: Sarbinowo
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 22 czerwca 2011 - 22:57

Mnie denerwuje nagminna jazda lewym pasem... ale to jest nic... w Koszalinie koszmarem dla kierowców są, uwaga, ronda... masz Ci los zrobili coś okrągłego na drodze i co teraz biedaczek ma zrobić? jeżdżę trochę po Polsce i wiadomo też się zdarzają ronda gdzie ludzie nie jeżdżą jak powinni ale nie tak nagminnie jak u nas...szkoda.




Wczasy nad morzem? Zapraszam http://kaczor.afr2.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/domkikaczor


#258 OFFLINE   Marcell

Marcell
  • 262 postów
  • Dołączył: 08-05-2011
  • Skąd: CT

Napisany 23 czerwca 2011 - 06:39

Mnie irytują ludzie tzw "nowobogaccy" - Jedzie taki buc porsche cayenne trzymając telefon w ręce i na skrzyżowaniu nawet kierunku nie wrzuci..........

#259 OFFLINE   snake

snake
  • 49 postów
  • Dołączył: 09-07-2009

Napisany 23 czerwca 2011 - 07:54

U mnie lista wkurzających użytkowników dróg jest długa, ale najbardziej wkurzają mnie:
1. Ludzie którzy nie potrafią dynamicznie ruszyć na światłach. Zielone świeci się kilkanaście sekund i zdążą przejechać 2-3 samochody.
2. tacy którzy zajmują nieodpowiedni pas ruchu na skrzyżowaniu, przed samym skrzyżowaniem dopiero orientują się że stoją nie na tym pasie i zaczyna się młynek.
3. tacy którzy przyspieszają gdy są wyprzedzani.
4. grupa ludzi którzy stoją na skrzyżowaniu na podporządkowanej i mimo machania im ręką (przez otwarte okno żeby widzieli) czy mrugania długimi i tak żyją w swoim świecie i nie potrafią włączyć się do ruchu.
5. piesi nie są lepsi. stoją po obu stronach przejścia dla pieszych grupy ludzi i jak się człowiekowi zachce kultury i się zatrzyma, to tamci zaczynają przechodzić w odstępach 5 sekundowych. Nie potrafią równocześnie przejść ????
6. Ostatnio miałem sytuację: jechałem busem z transportem przez jakąś wiochę, przepisowe 50 bo wiem ze w kilku miejscach tam czasami stoją, jedzie jakiś koleś za mną, od 10km trzyma mi się zderzaka jakbym go holował i na koniec kumulacja, wyprzedza: przejście, podwójna ciągła, skrzyżowanie, a po 200 m zaczyna się długa prosta w lesie. Naprawdę nie mógł poczekać tych kilku sekund więcej i tam mnie wyprzedzić?
7. No i na koniec mistrzowie: wjeżdżający na skrzyżowanie mimo że nie mają gdzie zjechać. No żesz km, skrzyżowania nie są z gumy i się nie rozciągną. I jeszcze pretensje że ktoś na nich trąbi. Oczywiście przodują w tym wszystkim wszelkiej maści kierowcy autobusów miejskich, którzy w d... mają innych kierowców. Chyba jedynie zdjęcia takich sytuacji wysyłane do SM mogą w tym względzie pomóc. Pały zamiast stać w krzakach z suszarkami powinni odwiedzić raz w miesiącu takie skrzyżowanie i limit mandatów wyczerpaliby w jeden dzień.

I na koniec przeprosiny. Pieszych. Ale więcej nie będę się zatrzymywał przed przejściem dla pieszych jeśli w 1 kierunku jazdy jest więcej niż 1 pas. A to dlatego że idioci posiadający prawo jazdy nie potrafią przewidzieć że jak jeden samochód się zatrzymuje to ktoś może zza niego wyjść. Nawet kierowcy autobusów zapierd... mimo że na 1000% mają lepszą widoczność i widzą ze swojej pozycji że ktoś jest na przejściu. W taki właśnie sposób zginął mój znajomy. I jeśli w ten sposób uratuję życie chociaż jednej osobie to widzę w tym sens.

#260 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 czerwca 2011 - 10:46

wjeżdżający na skrzyżowanie mimo że nie mają gdzie zjechać

To najwieksza glupota i d-e-b-i-l-i-z-m (swiadomie, co by automat nie wygwiazdkowal przez przypadek) jaki moze byc. I ciekawe co zrobi taki tluk jak bedzie jechala karetka/straz/policja na sygnale??

A od siebie dodam:
- rowerzysci przejezdzacy przez przejscia dla pieszych
- rowerzysci wyskakujacy nagle na ulice bez patrzenia czy sie nie wpakuja prosto pod auto
- rowerzysci bez oswietlenia.