Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

podświetlenie literek i cyferk przy drążku zmiany biegów - a


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   konrad

konrad
  • 261 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Skąd: piaseczno

Napisany 21 stycznia 2007 - 11:13

nie świecą mi wszystkie te diody od podświetlenia tych literek i cyferek przy drążku zmiany biegów - automat-ale te diody które świecą przy danym biegu działają i jak to naprawić czy lepiej kupić cały dobry element z dobrymi diodami - co to za diody ???


v6 i wiesz co mruczy pod machą

#2 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 stycznia 2007 - 11:44

To chyba nie sa diody tylko takie malutkie zaróweczki. A żeby je wymienic to musisz zdemontować tą drewnopodobną osłone( jesli takowa posiadasz, ponieważ niektóre auta maja zwykła czarna ) pod dźwignia zmiany biegów.

#3 OFFLINE   Randall

Randall
  • 49 postów
  • Dołączył: 20-07-2006
  • Skąd: P-śl

Napisany 23 stycznia 2007 - 01:32

W dziale sprzedam jest moje ogloszenie z tym wyswietlaczem biegów, wszystkie diody w nim swiecą [sorki za kryptoreklame :razz: ]

#4 OFFLINE   atax

atax
  • 4 postów
  • Dołączył: 06-03-2007
  • Skąd: Koszalin

Napisany 26 czerwca 2007 - 20:09

Mam ten sam problem. Zamówiłem taki element na allegro na szczęście śmieszny koszt 9 zł. Zdziwienie mnie dopadło gdy podłączyłem go, niestety niektóre diody podświetlające literki P R N D 3 2 1 które nie świeciły w niby zepsutym wyświetlaczu tak samo nie działają w nowo zakupionym. Mam takie podejrzenie, że poszedł jakiś bezpiecznik zauważyłem również, że nie działa u mnie podświetlenie włącznika świateł. W weekend spróbuję podejść do tego tematu jak uda mi się rozwiązać problem to dam znać

#5 OFFLINE   Bartek MV6

Bartek MV6
  • 31 postów
  • Dołączył: 04-06-2007
  • Skąd: Głogów

Napisany 26 czerwca 2007 - 23:02

jakby ktos chcail to mam taki wyswietlacz PRND321 jakby ktos chcial kupic oczywiscie sprawny