Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Moja kluska dostała strzała


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
80 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 września 2009 - 21:23

Dzisiaj upolował mnie koleś z Astry.. na drodze dwupasmowej z lewego pasu zjeżdżał na prawy.. pech chciał, że akurat na prawym byłem ja.. zachaczył swoim tylnym prawym kołem w moje lewe przednie.. i po takim uderzeniu jak z amerykańskich pościgów.. obrócił się o 180stopni przed moją maskę.. (przez chwilę pchałem go bokiem), a potem jak był po mojej prawej stronie to jeszcze docisnąłem go moim prawym przednim błotnikiem do krawężnika..

straty na pierwszy rzut oka:
  • lewy błotnik;
  • prawy błotnik;
  • prawa lampa;
  • prawa hokejka;
  • zderzak lekko krzywo wisi;
  • samochód zaczęło ściągać na prawo;
  • słychać lekkie piszczenie w lewym przednim kole;

ogólnie bez ofiar.. chociaż trochę mnie kark bolał i żebra.. pojechałem do lekarza i jakieś coś tam silne przeciwbólowe oraz jakaś maść przeciwbólowa oraz kołnierz ortopedyczny..

Oczywiście na miejscu wezwałem policję, orzeczona wina tego chłopaczka..

Najważniejsze, że ofiar nie było.. zobaczymy co będzie jutro, bo muszę odebrać notatkę ze zdarzenia z komendy policji oraz zgłosić fakt to firmy Genrali (tam sprawca miał OC)..

Zobaczymy jak to się zakończy.. ogólnie to się trochę spijam :pije:

#2 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 września 2009 - 21:29

Najważniejsze, że ofiar nie było.. zobaczymy co będzie jutro, bo muszę odebrać notatkę ze zdarzenia z komendy policji oraz zgłosić fakt to firmy Genrali (tam sprawca miał OC)..

Wspolczuje

Jak placisz AC to mozesz zglosic szkode z OC a ubezpieczyciel bedzie pozniej sam wyciagal regresem kase od firmy ubezpieczeniowej tematego chlopaczka (przynajniej tak jest w PZU i w tym przypadku z tego co wiem nierzepada znizka)

To jest prostsze bo ciebie nic nieinteresuje ( dlatego sprawdz co jest warte to generali >> czy placa chetnie , czy lepiej zeby twoj ubezpieczyciel sie znimi urzeral )

#3 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 września 2009 - 21:30

ogólnie bez ofiar.. chociaż trochę mnie kark bolał i żebra.. pojechałem do lekarza i jakieś coś tam silne przeciwbólowe oraz jakaś maść przeciwbólowa oraz kołnierz ortopedyczny..

No to jeszcze odszkodowanie z jego polisy za uszczerbek na zdrowiu - będziesz miał za co utopić smutki

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#4 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 września 2009 - 21:44

Najważniejsze, że nikomu się nic nie stało. Auto się zrobi.

#5 OFFLINE   Tweety

Tweety
  • 29 postów
  • Dołączył: 29-04-2007
  • Skąd: Łódź

Napisany 15 września 2009 - 22:19

No to jeszcze odszkodowanie z jego polisy za uszczerbek na zdrowiu - będziesz miał za co utopić smutki

I tego na pewno nie odpuszczaj. W 2000r. kiedy w mojego maluszka wjechała wywrotka to za to że "miesiąc" pochodziłem w kołnierzu dostałem 4000zł. Wiecie jaki to dla mnie był szok. A kark tak na prawdę przestał mnie boleć po tygodniu i wtedy też kołnierz sobie poszedł do kąta.

#6 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 września 2009 - 23:01

Chomiczek wspolczuje!! :o Dobrze, ze nikomu nic sie nie stalo. Z drugiej strony moze troszke auto podreperujesz (siakies listwy przykleisz ... ;)).

 


#7 OFFLINE   Drabcu

Drabcu
  • 227 postów
  • Dołączył: 30-09-2007
  • Skąd: W Tychach

Napisany 15 września 2009 - 23:28

oszukujesz
hehe

#8 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 16 września 2009 - 06:01

Dobrze ze kierowca cały, foty dawaj:D

#9 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 września 2009 - 06:43

najważniejsze Piotrek że nic Ci nie jest poważnego, jechałeś sam czy z Gabi??
jak dobrze pójdzie z ubezpieczeniem to se fure odremontujesz :)

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#10 OFFLINE   robert19790910

robert19790910
  • 170 postów
  • Dołączył: 22-03-2009
  • Skąd: Pierławki kolo działdowa

Napisany 16 września 2009 - 07:28

co do ubezpieczen to roznie bywa nie chce cie straszyc ale ja jak walnol we mnie polonezem (w moja lagune ) dostalem 3600 a mialem do wymiany pol przodu czyli maska blotniki leflektory zderzak chlodnica he jak dostalem te 3600 to myslalem ze sie poplacze he ale to slynne nasze pzu !!! ale to byl moj przypadak tobie zycze zeby ci sie udalo jak naj lepiej wazne ze cali ki zdrowi pozdro
rolnik:D

#11 OFFLINE   powazny

powazny

    jedyny poważny

  • 366 postów
  • Dołączył: 30-12-2008
  • Skąd: Głogów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 września 2009 - 07:30

współczucie panie kolego...

ale zdjęcia pokaż ;)

#12 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 16 września 2009 - 08:12

Generali dobrze płaci to nie bedzie zle:D

#13 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 września 2009 - 08:16

co do ubezpieczen to roznie bywa nie chce cie straszyc ale ja jak walnol we mnie polonezem (w moja lagune ) dostalem 3600 a mialem do wymiany pol przodu czyli maska blotniki leflektory zderzak chlodnica he jak dostalem te 3600 to myslalem ze sie poplacze he ale to slynne nasze pzu !!!

Ja tam z PZU nigdy niemialem problemu >> placa ile potrzeba, tyle, ze mam AC >> i wtedy do wyboru dwie opcje:
-kosztorys i wyplacaja kase do reki i nic ich nieinteresuje ( jak za malo kasy to rezygujesz z tej opcji )
-robisz auto w serwisie ASO ( tu ciebie nic nieiteresuje, no poza przypilnowaniem, bo oni opieraja sie na wstepnym kosztorysie a potem jak okazuje sie, ze byl za niski to wzywaja rzeczoznawce i robi nowy kosztorys)

#14 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 września 2009 - 08:26

Chomiczek - powiem krótko - ty szczęściarzu :smiech:



 


#15 OFFLINE   getor

getor

    na drugie mam Marcin:-)

  • 418 postów
  • Dołączył: 06-08-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 16 września 2009 - 08:44

Dobrze że nic więcej się nie stało i wszyscy w całości
[CENTER]GETORIUS B.I.G

:DObcy są wśród nas.Dowodem na to są tabliczki z napisem ''OBCYM WSTĘP WZBRONIONY'':D

#16 OFFLINE   lenarek

lenarek

    W STANIE SPOCZYNKU...

  • 493 postów
  • Dołączył: 10-01-2009
  • Skąd: Żywiec/Twardorzeczka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 września 2009 - 08:52

jak pech to pech ty dawaj zdjecia i ciebie w kolnierzu tez:peace:

.



 


#17 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 września 2009 - 09:03

Chomik w kołnierzu - będzie nowy avatar :D



 


#18 OFFLINE   powazny

powazny

    jedyny poważny

  • 366 postów
  • Dołączył: 30-12-2008
  • Skąd: Głogów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 września 2009 - 09:04

Chomik w kołnierzu - będzie nowy avatar


zmieści się?:D:D:D

#19 OFFLINE   getor

getor

    na drugie mam Marcin:-)

  • 418 postów
  • Dołączył: 06-08-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 16 września 2009 - 09:14

zmieści się?:D:D:D


Kołnierz na pewno:D
[CENTER]GETORIUS B.I.G

:DObcy są wśród nas.Dowodem na to są tabliczki z napisem ''OBCYM WSTĘP WZBRONIONY'':D

#20 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 września 2009 - 09:38

Chomiczek najwazniejsze ze Ci nic powaznego sie nie stalo.
Co do opisanych uszkodzen auta, to bardzo duza szansa ze Generali bedzie chcialo uznac szkode calkowita.
A co do zdrowia to chodz po lekarzach, zbieraj papierki i po zakonczonym leczeniu zglos szkode osobowa z OC do generali.
Niecaly rok temu mialem podobna przygode i z OC sprawcy za stluczone kolano dostalem 700 pln (ubezpieczyciel HDI Asekuracja) - nazwali to "zadoscuczynieniem za bol i cierpienie".
Notatki z Policji teoretycznie tak szybko nie dostaniesz. W moim przypadku musialem wypisac druczek z prosba o wydanie "zaswiadczenia" i przyszlo poleconym do domu po 2 tygodniach (chociaz to tez moze zalezec od konkretnej sytuacji - u mnie byly 2 karetki na miejscu i sprawczyni troche odpoczywala w szpitalu, nawet jej probowali prokuratora postawic ale to juz oddzielna historia :D). Ale ubezpieczycielowi to nie przeszkadza bo w zgloszeniu szkody podajesz ktora jednostka policji SRD byla na miejscu zdarzenia i ubezpieczyciel we wlasnym zakresie moze sobie potwierdzic zdarzenie i sprawce.

Wracaj do zdrowia i pozdrow Omke.

P.S. Jakies fotki?