Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Propozycje nowych modyfikacji, dodatków, usprawnień


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 września 2009 - 13:34

Chomiczek da radę w tej wersji forum wprowadzić "oznaczenie płci" tak jak to było w poprzedniej wersji

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#2 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 września 2009 - 14:48

hmm... a masz problem z identyfikacją samego siebie ;)
joke..

a na poważnie.. poszukam, popatrzę.. ale chyba tak..

#3 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 września 2009 - 15:14

Masz zrobione.. jeszcze jakieś ikonki skobyrne wymyślę i będzie git.

#4 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 września 2009 - 23:02

Tak sobie właśnie wymyśliłem pewną rzecz. Nie wiem czy da radę coś takiego zrobić ale ...

załóżmy, że organizuję spota, chciałbym powiadomić ludzi z regionu na PW. Przydałaby się funkcja wysyłania informacji do wszystkich z regionu. Wysyłanie PW pokolei do każdego czy nawet do 4, 5 osób naraz jest dość czasochłonne. Jako regiony możnaby wprowadzić województwa (przydałoby siębardziej lokalnie jak by dało radę). Wiem, że jest dział "Zloty i spoty" ale nie każdy cały czas śledzi forum i myślę, że takie coś byłoby naprawdę praktyczne... Chomiczek, co Ty na to?

#5 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 września 2009 - 06:58

Jarqz nie wiem czy to dobry pomysł podawać wszystko na tacy?
Chyba nie chcesz takich ludzi na spotach co prawie wogóle na forum nie zaglądaja?
Chociaż minimum wysiłku ze strony użytkownika jest jak najbardziej wskazane.
ps. a potem narzekacie że ludkom nie chce sie czytać forum tylko na gotowce czekają.

#6 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 września 2009 - 07:09

Ja wciąż apeluje o dodanie następujących rzeczy do profilu wyświetlanego pod avatarem :)

- rocznik
- skrzynia
- paliwo

w wielu przypadkach to dość ważne informacje

Jeśli można to wtrącę

załóżmy, że organizuję spota, chciałbym powiadomić ludzi z regionu na PW. Przydałaby się funkcja
wysyłania informacji do wszystkich z regionu. Wysyłanie PW pokolei do każdego czy nawet do 4, 5 osób naraz jest dość czasochłonne. Jako regiony możnaby wprowadzić województwa (przydałoby siębardziej lokalnie jak by dało radę). Wiem, że jest dział "Zloty i spoty" ale nie każdy cały czas śledzi forum i myślę, że takie coś byłoby naprawdę praktyczne... Chomiczek, co Ty na to?


A czy to nie spowoduje że niektóre serwery pocztowe zaczną identyfikować nasz adres jako spam??



 


#7 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 09 września 2009 - 07:25

Ja wciąż apeluje o dodanie następujących rzeczy do profilu wyświetlanego pod avatarem

- rocznik
- skrzynia
- paliwo


Zgodzę się... mam takie same zdanie, informacje przydatne...


Ja natomiast mam inna propozycję.
Aby było możliwość ignorowania całego forum/działu, a nie tylko jednego tematu.
Przykładowo - Interesują mnie spoty z konkretnego regionu/regionów. A stanowcza większość nie...
Ale tyczy się to również innych for (czy też zwanych pod for... sam nie wiem jak to nazwać, ale wiadomo chyba o co chodzi.)

Dodatkową sprawą, jaka związana jest z tym tematem jest:
Jeśli mam ignorowany temat (bo obecnie tylko temat można ignorować) to jeśli pojawi się nowy post w owym temacie, to jest komunikat, iż ostatni post jest w temacie ignorowanym przeze mnie... a tym samym, nowe posty, pisane w tematach, które akurat by mnie zainteresowały są już niewidoczne.
Mowa o tym co widać na głównym forum. Da się po postu wyłączyć owy komunikat, że jeśli nowy post pojawia się tam, gdzie go ignoruje, nie mam po prostu informacji?

To takie dwie propozycje z mojej strony.
Pozdro

#8 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 09 września 2009 - 10:03

Ja wciąż apeluje o dodanie następujących rzeczy do profilu wyświetlanego pod avatarem

- rocznik
- skrzynia
- paliwo

w wielu przypadkach to dość ważne informacje

To ja dodam, że jak już to byłoby dodane, to warto by dodać też czy kombi, czy sedan.

#9 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2009 - 10:55

to warto by dodać też czy kombi

a może też kolor i rozmiar buta??

Popatrzcie jak to będzie wyglądało:
Dodany obrazek Dodany obrazek

#10 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2009 - 10:58

Jak już to te szczegółowe dane techniczne władować w sygnaturę. Bo jak pod avatar to ewentualnie ma iść to będzie trochę za dużo. A tak pod avatarem info skąd, województwo, postów, płeć, status. A pod postem wszelkie dane techniczne.

#11 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 09 września 2009 - 11:02

Hm, w mojej ocenie nie jest tak źle :)

A pod postem, czyli w sygnaturze... to wiesz, musi się jeszcze chcieć komuś... a tak to obowiązek i po sprawie.

Jak pisałem, mi osobiście przeszkadzać na pewno by nie przeszkadzało.
Choć pod postem (sygnatura) też nie było by źle, ale nie będzie już jednakowego schematu raczej, i nie każdy to wpisze...

#12 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 09 września 2009 - 11:08

a czy danych nie da się odczytać z typu silnika?
B - rocznik 94 - 99
B FL - rocznik 99 - 03
typ z symbolem ..NE.. to przecież benzyna
typ z symbolem ...D... np. YD.. lub DT.. - to diesla
to ma prawie każdy zaznaczone
jeżeli ktoś chce się wyróżniać to może lepiej wersję np: CD czy 100 czy tam ELEGANT?

#13 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 września 2009 - 11:12

ale ty nie rozumiesz że w 98 było lekko inne wyposażenie niż w 94, były też inne sterowniki silnika itd - jakby tak można było to bym nie prosił :)

a jak kto ma NE i wychodzi ze ma benzynę plus gaz??



 


#14 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 września 2009 - 11:18

Popatrzcie jak to będzie wyglądało:

Dobrze wyglada.

Np. Tu jest przepakowane info, ale konieczne:
Mam nadzieje, ze nikt z tego forum nie bedzie mial mi za zle, ze posluzylem sie printscreenem ich forum.

#15 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2009 - 11:22

a może też kolor i rozmiar buta??

Popatrzcie jak to będzie wyglądało:
Dodany obrazek Dodany obrazek


chomiczek a moze żeby nie było takiego przeładowania danymi dałoby radę to zrobić w formie tak jak jest na górze w belce: "wspólnota", "szybkie menu" w formie takiego rozwijanego menu, będziesz chciał sprawdzić dane klikniesz w trójkącik i rozwiną się potrzebne info??

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#16 OFFLINE   mrogal

mrogal

    ex PREZES SyBy

  • 1 419 postów
  • Dołączył: 31-03-2009
  • Skąd: Pasłęk
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 09 września 2009 - 11:26

chomiczek a moze żeby nie było takiego przeładowania danymi dałoby radę to zrobić w formie tak jak jest na górze w belce: "wspólnota", "szybkie menu" w formie takiego rozwijanego menu, będziesz chciał sprawdzić dane klikniesz w trójkącik i rozwiną się potrzebne info??


myślę, że to by było dobre. Czasem tylko 2 posty na stronie tylko bo bajerów dużo a treści prawdziwej mało:D

#17 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2009 - 11:53

no właśnie tak myślę.. wymusić wprowadzanie danych, ale dodać do rozwijanego menu (po kliknięciu w nick obok postu dorobić opcję.. pokaż dane mojego samochodu.. i stworzyć odpowiednią stronę, która przekieruje nas na nową stronę z danymi samochodu :D

eweantulanie pokazywać tylko w szczegółach kontaktu

#18 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2009 - 12:03

a może w takiej formie jak teraz jest po kliknięciu w Nick'a otwiera się menu: wyśłij prywatną wiadomość, wyślij @, itd, pod np. województwem jest AUTO i po kliknięciu rozwiną się dane

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#19 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2009 - 14:58

a może też kolor i rozmiar buta??

Popatrzcie jak to będzie wyglądało:


Moim zdaniem Chomiczek ma racje, jak ktos ma ochotę to niech wejdzie w profil i tam by można zamieszczać takie informacje, a tak to pod avatarem będzie pełno róznych treści i nagle się okaże że na stronie przeczytamy tylko 4 posty i trza ciągle przewijać bo podpisy takie długie :)

#20 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 września 2009 - 15:00

No tak i szukając odpowiedzi na jakiegoś posta w temacie Cię interesującym by wiedzieć że gościu który udzielił porady ma rację klikasz w jego profil, a potem w następnego i następnego - a tak tylko przeglądasz i masz wszystko na gotowo.